View Poll Results: pazar 21 gb olsun ve sundries'e goldbar ve platinumbar(10gb) eklensin mi ?

Voters
79. You may not vote on this poll
  • Evet

59 74.68%
  • Hayır

20 25.32%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Kesinlikle güzel fikir.

Member LordOfBan's Avatar
    Nickname
    Lord Of Ban
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TeamCALIFORNIA
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bende destekliyorum güzel olur
    bende 6-7 çar full gb kullanıyorum. pazarcıyımda. sundriese Giga Bar ( 10 milyar = 10 gb ) ekler misiniz çok zorlanıyorum. Tşk.
    Sevenimiz olmasa da peşimizden koşan var elbet. Teşekkürler EMNİYET !

Kime sorsan "bak su sitede fiyat su" diyen elemanlar turedi. Bir de bu sitelere komisyon odettiriyorlar.

Oyun ici paralar oyun icinde harcanmali. Destekliyorum. Ama boyle bir yenilik gelmeyecek, onu da biliyorum.

cozum ne bilmiyorum ama yüksek meblağlı eşyaları ticaret etmenin daha kolay yolu olmalı .. çalınmaya engel olacak şekilde ..

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    platinum bar sundirese eklenirse güzel olur goldbar eklenmesede eksikligi hissedilmez platium bar ama güzel olur eklense

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gold ve Platinum bar kesinlikle NPC'de olması gereken itemler. Malumunuz odur ki karakter ve bankanın noah sınırı var ve bu noahtan fazlasına sahip olduğumuzda mecburen iron neck almak zorunda kalıyoruz ve ileride o para bize lazım olduğunda tekrardan itemi satmayla uğraşıyoruz vs vs. Hem bu yenilik illegal item satışını da büyük oranda düşürecektir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ElSalvadoreQM View Post
    Gold ve Platinum bar kesinlikle NPC'de olması gereken itemler. Malumunuz odur ki karakter ve bankanın noah sınırı var ve bu noahtan fazlasına sahip olduğumuzda mecburen iron neck almak zorunda kalıyoruz ve ileride o para bize lazım olduğunda tekrardan itemi satmayla uğraşıyoruz vs vs. Hem bu yenilik illegal item satışını da büyük oranda düşürecektir.
    999.999.999 dan fazla bir itemi pazara koyamadığınız sürece bu illegal item satışı kesinlikle bitmeyecek.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    999.999.999 dan fazla bir itemi pazara koyamadığınız sürece bu illegal item satışı kesinlikle bitmeyecek.
    Sayın başkanım.......

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eredin View Post
    Sayın başkanım.......
    İnternette biraz gezin tozun araştırma yapın ko'daki gibi item satışı yapılabilen ko tarzında oyun var mı? Yok niye yok çünkü oyun içerisinde pazar ve para sistemi gayet düzgün. Kimseyi dışarıya muhtaç etmiyorlar. Oyun içerisindeki para ile her item alınıp satılabiliyor. Bunun sebebide yaratıklardan çıkan coins miktarı ve npcler'deki item fiyatları. Bu oyunda yıllardan beri değişmeyen bir şey var 999.999.999 dan fazla olan bir itemi pazara koyamıyorsunuz ve koyamayacaksınızda. Üzerinize 21GBden fazlasını alamıyorsunuz alamayacaksınızda.

Çözümü ise yaratıklardan çıkan tüm coins miktarı düzenlenmeli. NPC'lerde satılan item fiyatları düzenlenmeli. Milyonlar düzenlenmeli. Yoksa her zaman dış ve illegal sitelere muhtaçsınız.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    oylamada Hayır diyen arkadaşlar neye göre hayır diyorsunuz bi açıklama pls.