Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Member MertBaskesen's Avatar
    Nickname
    Navajo
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Elementrix
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nersteyy View Post
    Merhaba ..

Tek tek okudum şimdi görüşlerimi belirteyim..

**Yeni yetenek güzel görünüyor biraz taktiksel bir yetenek ama bu oyun için gereksiz buluyorum..Çünkü bu oyunda taktik olarak bir olay yok..Sistemi iyi olanlar dümdüz basıp topluyor , makrosu olan sniperlar koşa koşa adam vuruyor , dahası massive bomb sayesinde yer tutulmuyor çünkü A'yı tutan adamın massive bomb denen saçmalıktan kaçması için B'ye gitmesi gerekiyor ...

**Blast sensör güçlendirilmiş , güzel olmuş hiç kullanmadım ama çok öldüm o mayına
    **Saldırı dronu güçlendirilmiş , ben henüz saldırı dronuyla kill alanıda , kullananıda görmedim .. Bence gene kullanılmaz hiç..
    **Tarama sensörü güçlendirilmiş , ama hala tarama bombasından daha etkisiz ve kullanışsız.. Yani aklı mantığı olan biri tarama bombası tercih eder erken aktif olmasından dolayı...
    **Savaş kalkanına hiç ısınamadım , oyunun akıcılığına aykırı buluyorum..
    **Yılbaşı etkinliğide olağan birşey hoş olmuş..

Ben bu silah , yetenek vs dengelemelerinin olduğu güncellemeri daha çok seviyorum .. Her seferinde okuyup önerilerde bulunuyorum ama sanırım okunmuyor yorumlar..Genede kendi önerilerimi yazacağım..

**Massive bomb denilen saçmalığın acilen dengelenmesi gerek..Öyle bir bomba yok ..Warrockun 2009 yıllarında t-bomb denilen bir illet vardı.. 8v8 de baseye atıp tk alırlardı bu bombayla .. Daha sonra bu bombayı dengelediler ve oyunlar daha çekişmeli geçmeye başladı..Bu massive bomb un ne bileyim etkisini azaltın , patlama süresini 2 sn falan artırın birşeyler yapın işte .. Yada fiyatını artırın insanlar 2 elmasa alıp şu saçma şeyi kullanmasın artık...

**Bir diğeride şu zıplayıp tarayan oyuncular..Bu zıplayıp hs atma olayı saçmalık konusunda apayrı bir cumhuriyet bence Başka hiç bir oyunda da yoktur yani..Zıplayınca merminin dagılması lazım , nişangahın kayması lazım yani ne bileyim zıplayarak bu kadar kolay kill alamaması lazım birinin..Adamla karşılaşıyoruz ben eğiliyorum bu space tuşunu kırıyo tararken ve hs yiyen ben oluyorum .. Yani insan wtf oluyor anlatabiliyor muyum

Umarım bu mesajlar cevap verilmese bile okunuyordur , saygılar hayırlı işler xd
    nerstey hocamın dediği gibi bildiğiniz hayvanat bahçesinde kanguru bölümüne girmiş gibi birşey phantomers acilen fixlenmesi lazım boşluk tuşunun kurşunların dagılması aimin bozulması lazım daha düz gitmek yerine mantıklısı bu değilmi sizcede yönetici arkadaşlar?
    Royal Halı Gaziantep Sk Volleyball Player
    İnstagram:Mba1Volley
    Facebook:Mustafa Mert Başkesen

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MertBaskesen View Post
    nerstey hocamın dediği gibi bildiğiniz hayvanat bahçesinde kanguru bölümüne girmiş gibi birşey phantomers acilen fixlenmesi lazım boşluk tuşunun kurşunların dagılması aimin bozulması lazım daha düz gitmek yerine mantıklısı bu değilmi sizcede yönetici arkadaşlar?
    Ewet space tuşuna mudahele edilmesi lazim özellikle eline awp alan zipliyor çok sinir bozuyor inşallah dikkate alinir

Senior Member NaTaJa's Avatar
    Nickname
    JqutierreZ
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HysteriA
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba konu açılmışken bende birseyler eklemek istiyorum.Eski aktif forum kullanıcısı olarak
    Uzun bir aradan sonra

Öncelikle bu zıplama ve zıplayınca mermilerin dagılmaması zıplayarak Head Shot atıası benide çok rahatsız ediyor.Öncelikle bunu söylemek istiyorum.

2.Bir konuda da arkadaslara katılıyorum.Bombanın 7 metreden +100 hasar verdiğini gördüm.Buda bir saçmalık hiçbir şekilde kacamıyorsun anında patlıyor.Bilmiyorum neden böyle Marketteki Massive Bomb ile bu etki saglanıyorsa bu Eklentinin biraz +Hasar etkisi düşürülmeli diye düşünüyorum.

3.Bir konu ise yukarda da ilk konuda bahsettiğim zıplama sorununun bizim rahatsız etmesindeki büyük etken oyunun hızlı olması ee tabi oyun hızlı olunca zıplama da hızlı olur.Zaten Spaces şuan nerfli onda sıkıntı yok sıkıntı oyun hızında oyun çok hızlı biraz %15 %20 gibi oyun hızının duruma göre düşürülmesi gerek haritalar zaten küçük bunada söyle bir örnek vererek söylemek istiyorum.Oyunda ki bir takım daha attack a gecmemisken karşıdan bir savunma oyuncusu veya hücum oyuncusu çok hızlı baseye geliyor.Çoğu zaman bazı oyuncuların OHAA .S bu adam buraya ne zaman geldi dediğini çok gördüm

*Oyun hızlı haritalar küçük
    *Oyun hızından dolayı Spaces zıplama çok hızlı geliyor.Çok rahatsız ediyor oyuncuları
    *Oyun hızının haritalara ve hızlı zıplama sorunlarına bakılarak tan yukarda da söylediğim gibi %15 %20 gibi bir rakam düşürülmesi gerekiyor.O zaman artık zıplama sorunu gibi diger sorunlar bu kadar rahatsız etmeyecektir.Bundan emin olun