Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

30 Kasım Tarihli Sunucu Bakımı - Yorum Konusu

Herkese Merhaba,

30 Kasım tarihli Phantomers sunucu bakımı ile oyuna eklenecek içerikler ve yapılacak çalışmalar hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Güncelleme notlarını görmek için buraya tıklayın.

Önemli Bilgilendirme: Eklenecek olan yamada karşılaşılan önemli bir hata sebebiyle bu hafta gerçekleşmesini öngördüğümüz bakım 30 Kasım tarihine ertelenmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Phantomers Ekibi
    Last edited by Khaliz; 11-22-2017 at 07:29 AM.

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    2. Buyuk yamada nelere yonelik çalisma yapilcak ?

Member MertBaskesen's Avatar
    Nickname
    Navajo
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Elementrix
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    güncellemeriniz arasına bir ara şu boşluk tuşunuda fixlemeyi eklerseniz güzel olur bu nerflenmiş hali daha spacenin ctrl fixlendi bunuda aynı şekil fixleyin 10 kişiden 9u havada avusturalya kangurusu gibi aşırı derecede sinir bozucu başka bir fps oyununda bu kadar zıplamanın etkisi yok tam tersi karakter yavaşlıyor iyice ve zıplayınca kurşunlar dağılır bu oyunda o yok tam tersi daha isabetli gidiyor kurşunlar zıplayınca bu bugu düzeltmeyi hedefleriniz arasına ekleyin bence biran önce iyi çalışmalar
    Royal Halı Gaziantep Sk Volleyball Player
    İnstagram:Mba1Volley
    Facebook:Mustafa Mert Başkesen

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MertBaskesen View Post
    güncellemeriniz arasına bir ara şu boşluk tuşunuda fixlemeyi eklerseniz güzel olur bu nerflenmiş hali daha spacenin ctrl fixlendi bunuda aynı şekil fixleyin 10 kişiden 9u havada avusturalya kangurusu gibi aşırı derecede sinir bozucu başka bir fps oyununda bu kadar zıplamanın etkisi yok tam tersi karakter yavaşlıyor iyice ve zıplayınca kurşunlar dağılır bu oyunda o yok tam tersi daha isabetli gidiyor kurşunlar zıplayınca bu bugu düzeltmeyi hedefleriniz arasına ekleyin bence biran önce iyi çalışmalar
    Keşke yapsalar space tuşuna nerf ayni ctrldeki gibi çok merak ediyorum eline snip alip ziplayanlar ne yapacak acaba kesinlikle dikkate alinmasi gereken yorum.

Senior Member Walker's Avatar
    Nickname
    Walker
    Clan
    NTT Game
    Önerilerinizi değerlendireceğiz. Teşekkür ederiz.
    NTT Game || Phantomers Takımı

''Bizim fikrimiz, görevimiz.''

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Oyunda hiç bir şey yokken beni sebepsizce oylama başlatarak oyundan atılmama vesile olan fakirin oylama yaptığını ben neden göremiyorum. Oylama başlatan şahısları oylanan kişilerde görmeli. Lütfen çok sinir bozucu bir durum. Saygılarımla...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Junior Member
    Gereksiz bir güncelleme Teşekkürler

Senior Member cen_5NHZY7yp's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    sayın gm ler sizden ricam bir ara girin klan maçlarını takipleyin yai cwe çok anormal bir durum var oyuncularda normal odalarda normal oyun sergilerken cwe ve derece maçlarında a normal bir oyun tarzı gösterıyorlar evet siz ben den kanıt isteyeceksiniz ama siz de bir kontrol ederseniz saha iyi olur zaten oyunda o kadar aktif klan varken sabit kişiler cwe atıyor sürekli diyer klanlar asla cwe atmıyor sevgilerle.... teşekürler

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Tesla bi klana bağlı olsan böle olmazdı.Ama iyi olurdu oylama başlatan kişiyi görmek .Oylama altın fiyatları caydırıcı olmamıș anlaşılan

Member
    Nickname
    Nerstey
    Merhaba ..

Tek tek okudum şimdi görüşlerimi belirteyim..

**Yeni yetenek güzel görünüyor biraz taktiksel bir yetenek ama bu oyun için gereksiz buluyorum..Çünkü bu oyunda taktik olarak bir olay yok..Sistemi iyi olanlar dümdüz basıp topluyor , makrosu olan sniperlar koşa koşa adam vuruyor , dahası massive bomb sayesinde yer tutulmuyor çünkü A'yı tutan adamın massive bomb denen saçmalıktan kaçması için B'ye gitmesi gerekiyor ...

**Blast sensör güçlendirilmiş , güzel olmuş hiç kullanmadım ama çok öldüm o mayına
    **Saldırı dronu güçlendirilmiş , ben henüz saldırı dronuyla kill alanıda , kullananıda görmedim .. Bence gene kullanılmaz hiç..
    **Tarama sensörü güçlendirilmiş , ama hala tarama bombasından daha etkisiz ve kullanışsız.. Yani aklı mantığı olan biri tarama bombası tercih eder erken aktif olmasından dolayı...
    **Savaş kalkanına hiç ısınamadım , oyunun akıcılığına aykırı buluyorum..
    **Yılbaşı etkinliğide olağan birşey hoş olmuş..

Ben bu silah , yetenek vs dengelemelerinin olduğu güncellemeri daha çok seviyorum .. Her seferinde okuyup önerilerde bulunuyorum ama sanırım okunmuyor yorumlar..Genede kendi önerilerimi yazacağım..

**Massive bomb denilen saçmalığın acilen dengelenmesi gerek..Öyle bir bomba yok ..Warrockun 2009 yıllarında t-bomb denilen bir illet vardı.. 8v8 de baseye atıp tk alırlardı bu bombayla .. Daha sonra bu bombayı dengelediler ve oyunlar daha çekişmeli geçmeye başladı..Bu massive bomb un ne bileyim etkisini azaltın , patlama süresini 2 sn falan artırın birşeyler yapın işte .. Yada fiyatını artırın insanlar 2 elmasa alıp şu saçma şeyi kullanmasın artık...

**Bir diğeride şu zıplayıp tarayan oyuncular..Bu zıplayıp hs atma olayı saçmalık konusunda apayrı bir cumhuriyet bence Başka hiç bir oyunda da yoktur yani..Zıplayınca merminin dagılması lazım , nişangahın kayması lazım yani ne bileyim zıplayarak bu kadar kolay kill alamaması lazım birinin..Adamla karşılaşıyoruz ben eğiliyorum bu space tuşunu kırıyo tararken ve hs yiyen ben oluyorum .. Yani insan wtf oluyor anlatabiliyor muyum

Umarım bu mesajlar cevap verilmese bile okunuyordur , saygılar hayırlı işler xd