Results 1 to 6 of 6

Ring basma ile ilgili başıma gelen esrarengiz olay

Şimdi anlatacaklarıma iyi kulak verin. Çünkü bu hikayeyi başka hiç bir zaman hiç bir yerde duyamayacaksınız. tam olarak bugün eski bir çarımı ringlemek istedim. Üstünü başını ne varsa sildim attım çöpe. Geniesini bitirdim. Friend listesini sildim. Görevlerini tek tek attım üstünden.Clanını bozdum. Yetmemiş gibi achieve başlıklarıı yeteneklerini bile sıfırladım. Magic bag ıvır zıvır herşeyini kontrol ettim. Çarın inventorysi 0 kg. yani üstnde hiçbirşey yok eminim. Çarı ringlemek istediğimde başaramadım. Devamlı gelen bir failed hatası. Aceba olurda kitleme şifresini yanlışmı giriyorum diye denemek için yan çarımı ringlemek istedim ama yan çar tek tık ringlendi. Şimdi sorun ne olabilir ? Achievelerde alınmamış 7 kanat ve bir o kadar monster stone var, eğer bunlar engel ise onlarıda sileyim? Beddua mı yedi çar anlamadım gitti.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bu konuda destek ekibine bilet atmalı ve karakterinizde sizin göremediğiniz bir eşya olabilir genelde eskiden kullandığınız pet varsa onun invertory'sinde eşya olabilir o yüzden hata alıyorsunuzdur.Destek ekibi o eşyayı sildiğinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Bu konuda destek ekibine bilet atmalı ve karakterinizde sizin göremediğiniz bir eşya olabilir genelde eskiden kullandığınız pet varsa onun invertory'sinde eşya olabilir o yüzden hata alıyorsunuzdur.Destek ekibi o eşyayı sildiğinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
    O zaman bir pet takıp pet menyü açıp kendim silebilirmiyim peki? Yoksa daha karmaşık bir konumu?
    Not: oldu, üstünüze bir pet takıp klavyeden p tuşuna bastığımda açılan pet menüden itemi alıp büyük bir keyifle çöpe attım ve oldu teşşekürler death_stroke.
    Last edited by AgeOfEmpiresss; 11-21-2017 at 08:47 AM.

Cinlerin işi olabilir.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by AgeOfEmpiresss View Post
    O zaman bir pet takıp pet menyü açıp kendim silebilirmiyim peki? Yoksa daha karmaşık bir konumu?
    Not: oldu, üstünüze bir pet takıp klavyeden p tuşuna bastığımda açılan pet menüden itemi alıp büyük bir keyifle çöpe attım ve oldu teşşekürler death_stroke.
    Eşya bulunan pet gerekli duruyorsa deneyebilirsiniz.En sağlıklı yöntem bilet göndermeniz

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Eşya bulunan pet gerekli duruyorsa deneyebilirsiniz.En sağlıklı yöntem bilet göndermeniz
    illa itemi kullanmış olduğunuz o pete gerek yok pazardan alacağınız herhangi bir pet yine işinizi görecektir.Zaten oto kutu nasıl pete özel değilde karaktere özel bir item ise diğer itemler de pete özel değil karaktere özel itemlerdir. Yani pet için zamanında kulandığınız üstünüzdeki o item gözükmese de peti çıkardığınızda pet ile beraber çıkmıyor sizin üstünüzde kalıyor. Tek yapmanız gereken bir pet alıp peti çağırdığınızda pet menüyü açıp o itemi çıkarmanız. Bu açıklama bilmeyenler için bilgilendirme amaçlı dursun burda.