Results 1 to 5 of 5

Thread: bu ne sacmalık

Angry bu ne sacmalık

ben nıye ban yıyorum DilekBudak haksız yere attıgınız banı acmanızı rica edıyorum yoksa mahkemeye basvurucam hakkımı arıcam
    Last edited by Daeso; 11-20-2017 at 08:40 PM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Durumunuzla ilgili bilgi ve itirazlarınız için destek ekibine bilet atarak iletişime geçiniz.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle şunu belirteyim, istediğiniz kurum ve kuruluşa şikayette bulunarak hakkınızı arayabilirsiniz.
    Bununla birlikte takım arkadaşımında belirttiği gibi forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu konu da bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibi ile iletişime geçerek hesabınız hakkında gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

tıcket ta attım ben hakkımı arıyorum benım sucum yok adam yazdı kardes kopegın varmı v ar dedım bende kopegı actım oturuyorum oturdugum yerde kasıyorum sonra alwanzer adlı sahıs mob cektı oldurdu bızı her neyse bende cheat reporta attım ben ban yedım sacmalık degılmı tabıkı hakkımı arıyacagım yeter ama k2network mgame adaletlıydı nttgame gerekce gostermeden nasıl ban atıyor benı aydınlatmatmanızı rıca edıyorum tıcket attım okunmasın ı talep edıyorum yoksa sılcem oyunu lanet gırsın dıycem daha oynamam en cok yatırım ben yapıyorum oyunda kendı sahsıma göre hakkımı ıstıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    Last edited by Daeso; 11-20-2017 at 08:38 PM.

Senior Member
    Önce nerede olduğunuzu unutmamalı ve bulunduğunuz yerin kurallarına dikkat ederek yorum yapmalısınız. Hesabınız ile ilgili bilgilendirme ekip arkadaşlarım tarafından yapılmış zaten. Forum üzerinden bu şekilde sitemde bulunmanız hesabınızın durumu hakkında bir yanıt almanıza katkı sağlamayacaktır.
    Not: İmzamdan forum kurallarına ulaşabilirsiniz.
    Last edited by Daeso; 11-20-2017 at 08:42 PM.