Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Hiç bir insan koxp veya macrodan daha hızlı olamaz. Koxp dediğimiz programda TBL mevcut skilller arası cooldown sürelerini kaldırıyor yani manan varken aynı skilli durmadan spamlayabiliyorsun. Macroda ise zaman ayarı ekliyorsun saniyenin yüzde biri kadar zaman aralığı ekliyorsun, bir insan eliyle bunları yapamayacağı için sana koxp/macro muamelesi yapanlar haklı.

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by warwinder View Post
    Hiç bir insan koxp veya macrodan daha hızlı olamaz. Koxp dediğimiz programda TBL mevcut skilller arası cooldown sürelerini kaldırıyor yani manan varken aynı skilli durmadan spamlayabiliyorsun. Macroda ise zaman ayarı ekliyorsun saniyenin yüzde biri kadar zaman aralığı ekliyorsun, bir insan eliyle bunları yapamayacağı için sana koxp/macro muamelesi yapanlar haklı.
    bahsettiğiniz bir warior olsa evet haklısınız derdim fakat okçuda öyle olmuyor sanırsan hiç okçu oynamamışsınız mouse tık kombosu w ve s tuşları gerektirmiyor hareket tek tuşa düşünce ortaya çok hızlı bir kombo çıkıyor.Ayrıca makro programlar bilgisayarın işlemcisine göre çalışırlar eğer ortalama bir bilgisayaınız varsa ve makro ayarını pk da kullanıyorsanız en ufak bir kasma veya fps düşmesinde makro hareketi anlık keser yani kombo adımını kaçırır bu yüzden okçuda pk da makro kullanmak tabiri caizse aptallık olur.koxp ayrı birşey o zaten kullanılmamalı direk hile o.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

arkadaş haklı okçudan bahsediyorum elle 3 5 combosu makrodan hızlı olduğuna eminim mause combo yani sabit bi yere tıklayarak yapıyosun bu comboyu w s kullanmadan . bi yetkili bi cevap verebilirmi artık soruma içim rahat oynayabilirmiyim

Quote Originally Posted by DOriliO View Post
    bahsettiğiniz bir warior olsa evet haklısınız derdim fakat okçuda öyle olmuyor sanırsan hiç okçu oynamamışsınız mouse tık kombosu w ve s tuşları gerektirmiyor hareket tek tuşa düşünce ortaya çok hızlı bir kombo çıkıyor.Ayrıca makro programlar bilgisayarın işlemcisine göre çalışırlar eğer ortalama bir bilgisayaınız varsa ve makro ayarını pk da kullanıyorsanız en ufak bir kasma veya fps düşmesinde makro hareketi anlık keser yani kombo adımını kaçırır bu yüzden okçuda pk da makro kullanmak tabiri caizse aptallık olur.koxp ayrı birşey o zaten kullanılmamalı direk hile o.
    Konuyu açan arkadaş chasodan da bahsetmiş bunu baz alarak söyledim, ayrıca 3-5 macrosunu salisesi salisesine casting failed vermeyecek şekilde ayarlayıp denemişliğim var ve el ile mouse tık combosu ile gelip kimse kutu alamaz senden, benden daha iyi gearlı playerlardan kutu alıyordum, burada kendimi övme peşinde değilim macronun neden yasak olduğunun sebeplerinden biri de bu zaten, konuya tecrübeli biri olarak yaklaştım. Özetle konuyu açan arkadaş burada kendi aklama peşinde.

chaosta makro nasıldır bilmiyorum ama chaosdada skilleri gayet seri vuruyorum oho kardeş aklama maklama sen okçu player görmemişsin ne diyim okçuda w s kullanan adam eziktir zaten
    Last edited by 1423archenemy1423; 11-17-2017 at 09:49 AM.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    okcu karakterinin sistemi daha farklı yani ben pedal alayım yada macro yapayım da super archer oynayaım mantıgı bulunmamakta okcu karakterini macro ile oynayan vasattan ileri gidemez en fazla arenada vs atar onun için bir şey olmaz merak etme iyi archer süzülür kaymak gibi akarr
    #Dexterity

Quote Originally Posted by 1423archenemy1423 View Post
    chaosta makro nasıldır bilmiyorum ama chaosdada skilleri gayet seri vuruyorum oho kardeş aklama maklama sen okçu player görmemişsin ne diyim okçuda w s kullanan adam eziktir zaten
    Bir program kullanmıyorsan zaten bir ceza almazsın, sonuçta bu cezalar verilirken karakter "incelenip" veriliyor.

Senior Member m49's Avatar
    Nickname
    LegendM49
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LegendNeverDie
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    hilenın hepoi yasak arkadaslar kullanan insan playerda değil neyse anladınız siz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega

Makrodan bin kat hızlıdır.Bu arada Makro ve Pedal kullanan acizdir lütfen oyunu oynamayın.

Senior Member
    Ne kadar saçma bir konu, sen tutup karakola gibi oradaki bir polise "abi ben hiç kimseyi öldürmedim ama katil olarak yargılanır mıyım ?" demek gibi bir şey. Bir şey kullanmıyorsan neden ceza alasın?
    Last edited by BESTMANx; 11-17-2017 at 11:10 AM.