Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Question 13 yil etkinligi bu aksam bitiyor peki?

BİR oyuncu olarak LUNAR COİNLER silinecekmi silinmiyecekse oyuncular ellerindeki lunar coinleri kullanabılcekmı..BUGUN ETKINLIK bitti ama yarın kanat alacagım alabılcekmıyım? Herkese iyi oyunlar dilerim

Senior Member
    bende kastım kanat almak için ama sanırım gece 02:30da alabileceğim ama yetişmiyor sanırım sabaha kadar genıyede bıraktım kasmak ıcın umarım mevcut lunar coınler sılinmez

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bu gece bakım ile etkinlik sona erecektir. Eşya aldığınızda 24 saat sonrası değil her gün 18.00'da süre sıfırlanmaktadır akşam 18.00dan sonra son eşyanızı alabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bu gece bakım ile etkinlik sona erecektir. Eşya aldığınızda 24 saat sonrası değil her gün 18.00'da süre sıfırlanmaktadır akşam 18.00dan sonra son eşyanızı alabilirsiniz.
    lunar spiritlerdemi silinecek ?

Quote Originally Posted by kemal1091 View Post
    lunar spiritlerdemi silinecek ?
    Lunar Light Spirit, Lunar Mist ve Lunar Coin eşyaları üzerinizden silinecektir. Ayrıca NPC'de bulunan seçeneklerde kaldırılacaktır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Lunar Light Spirit, Lunar Mist ve Lunar Coin eşyaları üzerinizden silinecektir. Ayrıca NPC'de bulunan seçeneklerde kaldırılacaktır.
    Bana 2 tane 30 günlük 13.th amblem çıktı bunları kulalnmak mı zorundayım böyle saçma bir şey mi olucak gerçekten?

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Bana 2 tane 30 günlük 13.th amblem çıktı bunları kulalnmak mı zorundayım böyle saçma bir şey mi olucak gerçekten?
    13.Yıl Amblemlerini kırmanıza gerek yok sadece Lunar Coin ile alınan eşyaların npc'deki seçeneği kaldırılacak.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    13.Yıl Amblemlerini kırmanıza gerek yok sadece Lunar Coin ile alınan eşyaların npc'deki seçeneği kaldırılacak.
    Tamamdır teşekkürler bilgiler için

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Peki üstümüzdeki bounty amblemler, yani 1 saatlik atak verenler. onlardan bir magic bag dolusu depoladım. etkinlik sonlandıktan sonra silinmeyecek anlaşılan, bunları 2-4-5 ay sonra kullanabilirmiyiz peki ?

Quote Originally Posted by MasterOfMidgard View Post
    Peki üstümüzdeki bounty amblemler, yani 1 saatlik atak verenler. onlardan bir magic bag dolusu depoladım. etkinlik sonlandıktan sonra silinmeyecek anlaşılan, bunları 2-4-5 ay sonra kullanabilirmiyiz peki ?
    Ödül Avcısı etkinliği ödüllerini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz