Page 1 of 31 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 307
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Pedal Kullanan Oyuncularımız için Son Çağrı!

Merhaba arkadaşlar,

İllegal aktivitelere karşı mücadelemiz hız kesmeden devam ediyor!

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 59 serimiz devam ederken, oyunumuz içerisinde haksız rekabete yol açtığını düşündüğümüz ''Pedal'' adıyla bilinen donanımı kullanan oyuncularımız hakkında da işlem yapmaya başlayacağız.

21/11/2017 tarihinden itibaren ''Pedal'' kullanmaya devam eden oyuncularımızın hesapları ilk tespitte zindan bölgesine gönderilecek, devamı halinde ise GM ekibi tarafından ilgili hesapların ceza süreleri değerlendirilecektir.

İyi oyunlar dileriz,

NTTGame ll Knight Online Takımı

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Süper .

Banned
    şahsi fikrim. etrafta bu kadar illegal dolanırken pedal dediğimiz basit bir alet cezai sınır içine girmemelidir. Eslantta hala boss tarayan mageler aktif. krowaz bölgesinde buncası var. jrlerdeki buglar devam ediyor.

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunu tesbit ede biliyordunuzsa şimdye kadar nerdeydiniz Sadece assasları değil, warriorları da tarayın. Şimdiden elinize sağlık.
    1000 tl pedala verenlerin bu konuyu okurkenki yüz ifadelerini görmek istemem

Quote Originally Posted by BravoDude View Post
    Bunu tesbit ede biliyordunuzsa şimdye kadar nerdeydiniz Sadece assasları değil, warriorları da tarayın. Şimdiden elinize sağlık.
    Güzel soru

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by clikclikboom View Post
    şahsi fikrim. etrafta bu kadar illegal dolanırken pedal dediğimiz basit bir alet cezai sınır içine girmemelidir. Eslantta hala boss tarayan mageler aktif. krowaz bölgesinde buncası var. jrlerdeki buglar devam ediyor.
    Bahsettiğiniz "boss tarama" sorunu için bir çalışmamızın olduğunu geçtiğimiz yayınlarımızda açıklamıştık. En kısa sürede bu sorununda düzeltilmesini bekliyoruz.

Quote Originally Posted by BravoDude View Post
    1000 tl pedala verenlerin bu konuyu okurkenki yüz ifadelerini görmek istemem
    Warrior, Rogue ya da Mage fark etmiyor. Tüm sınıflar dahil, kullanan tüm oyuncuları tespit edebiliyoruz.

Banned
    ne mgame in nede nttgame in donanımsal bir parçanın yazılımını diğer programlardan ayırt edecek yazılımsal kabiliyette olduğunu düşünmüyorum. Excel dosyasını pedal yazılımı diye algılayıp inş suçsuz kişiler hapse atılmaz yanlışlıkla. Umarım ben haksız çıkarım, umarım dediklerimi yedirtirsiniz

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MorganLeFY View Post
    ne mgame in nede nttgame in donanımsal bir özelliği olan yazılımı ayırt edecek yazılımsal kabiliyette olduğunu düşünmüyorum. Excel dosyasını pedal yazılımı diye algılayıp inş suçsuz kişiler hapse atılmaz yanlışlıkla. Umarım ben haksız çıkarım, umarım dediklerimi yedirtirsiniz
    Eğer düzgün bir şekilde tespit edemeseydik, böyle bir konu açma zahmetine girmezdik

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    morodonda pedalının rekmalmın yapan x şirketten
    2 bin tl pedala veren enayilerden
    kardeş ben elimle oynuyorum deyip knight oynarken evrim geçirip 3. kolunu cıkarmış arkdaşlara
    selam olsun diyelim ve knight onlinenin değişimini izleyelim
    #Dexterity

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ofise 2 tepsi karaköy güllüoğlundan baklava yolluyorum eğer bunu becerirseniz. Adamlar pedal yoksa vs atmayalım kardeşim modunda geziyor ya. Knight online, oyun konsolları kategorinde yer alacak neredeyse bu aletler yüzünden :d