Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Öldüm ve 3 gündür kalkamıyorum...

Öncelikle selamlar ve kolay gelsin..

cuma akşamı genie kurulu bir şekilde exp kasıyordum. Bişey olmuş ve ölmüşüm. ekranda (ekran resmini de ekliyorum) aynen bu şekilde bir mesaj belirdi.

''EXPrecovery item exists in the inventory
    Please confirm the availability

Returning to town or a designated re-spawn poi

Re-spawning with resurrection scroll(60)''

Confirm butonu aktif ve basılabiliyor fakat basınca hiçbir şey olmuyor malesef. 2-3 gun once resurrection scroll (60) almıştım ölünce exp kaybetmemek için. Sanırım bununla ilgili bir bug var. Malesef kalkamıyorum hiçbir şekilde. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    saygılarımla

not: konuyla ilgili ticket açtım fakat 3 gündür cevap alamadım. hem premium sürem gidiyor hemde lunar çanta vs süremden kaybediyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Ss'i tam ekran yeniden yükleyebilir misiniz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Re-spawning with Yeniden dirilme Parşömeni(60) yazısına tıkladığında, üzerinizde olan Ressurection Scroll'dan 1 adet kullanılır ve kaybınız olan EXP'nin %60'lık kısmı geri döner ve öldüğünüz yerde tekrar dirilirsiniz.

Returning to Town or a desigtaned re-spawn point yazısına tıklarsanız, Ressurection Scroll'dan harcama yapılmaz ve EXP kaybetmiş şekilde, townda dirilirsiniz.

Direkt olarak confirm butonuna basmayınız lütfen.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Re-spawning with Yeniden dirilme Parşömeni(60) yazısına tıkladığında, üzerinizde olan Ressurection Scroll'dan 1 adet kullanılır ve kaybınız olan EXP'nin %60'lık kısmı geri döner ve öldüğünüz yerde tekrar dirilirsiniz.

Returning to Town or a desigtaned re-spawn point yazısına tıklarsanız, Ressurection Scroll'dan harcama yapılmaz ve EXP kaybetmiş şekilde, townda dirilirsiniz.
    Last edited by akoml; 11-13-2017 at 10:32 PM.

Junior Member
    tamamdır çok teşekkürler)

mesgul ettim özür..

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by balkar1975 View Post
    tamamdır çok teşekkürler)

mesgul ettim özür..
    Rica ederim, iyi oyunlar dilerim.