Results 1 to 7 of 7

Thread: Ics eski hat

Junior Member

Ics eski hat

ICS de eski telefon numaram kayıtlı OTP yide sildiğim için hiç bir şekilde giriş yapamıyorum. Bununla ilgili ticket attım ama hala cevap gelmedi. Ne yapabilirim acaba. Şimdiden teşekürler...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Ne yazık ki biletinizin cevabını beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. Bu sorunu destek sistemi üzerinden çözebilirsiniz, biletinizi takipte kalın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Ne yazık ki biletinizin cevabını beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. Bu sorunu destek sistemi üzerinden çözebilirsiniz, biletinizi takipte kalın.
    Peki ne zaman cevap verilir. Yeni premium çekmiştim knight'a da giremiyorum. Uzun sürer mi cevap vermeleri acaba

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Mevcut biletini güncellemeden ve yeni bilet göndermeden beklersen eğer maximum 72 saat içerisinde yanıt gelecektir.

Junior Member
    Ben de bilet gönderdim. Resmen ahiret soruları sormuşlar. Hesap açılış tarihi, ics kayıt tarihini soruyorlar. Napacağım ben şimdi ? Hesabı açtığım tarihi bilmediğim için hesabımdan mı olacağım ?

Konu hakkında yetkililerden yardım istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Sırf tarihi aklımda tutmadığım için hesabıma erişememekteyim.
    Last edited by poyraz gven; 11-14-2017 at 02:49 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hesap bilgilerinizi saklamanız, hesap bilgi değişimlerinde size lazım olacaktır ve saklamanız gerekmektedir. Bu durum ise tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
    Forum üzerinden bu konu hakkında ne yazık ki destek almanız mümkün değil. Verdiğiniz bilgiler yeterli geldiği takdirde destek ekibi size yardımcı olacaktır. Lütfen hesabınıza ait bilgilerinizin teminini yaparak destek ekibi ile iletişime geçin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Hesap bilgilerinizi saklamanız, hesap bilgi değişimlerinde size lazım olacaktır ve saklamanız gerekmektedir. Bu durum ise tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
    Forum üzerinden bu konu hakkında ne yazık ki destek almanız mümkün değil. Verdiğiniz bilgiler yeterli geldiği takdirde destek ekibi size yardımcı olacaktır. Lütfen hesabınıza ait bilgilerinizin teminini yaparak destek ekibi ile iletişime geçin.
    Elbette ki haklısınız. Hesabın bilgilerini saklamak kullanıcıların sorumluluğunda olan bir şeydir. Ancak şöyle bir durum var. Örneğin mail adresini, şifrenizi, telefon numaranızı, hatta aldığınız esn kodlarını hesap sayfanızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Fakat "Hesap Açılış Tarihi" panelde her hangi bir yerde yer almamakta. Ve bu hesaplar açılırken uzun vadede "Hesap açılış tarihi"nin kullanıcıya lazım olabileceğinden hiçbir yerde söz edilmemekte. Hepsinden önemlisi oyuncular mağdur. Ötesi yok. Fazla söze de gerek yok. Bunu göre göre yıllardır bu bilgi istenmekte.

İnsan en azından oyuncuların bu konu hakkındaki görüşlerini dikkate alır. Bu konu hakkında bir düzenleme yapar, çözüm üretir. Hesap Açılış Tarihi'nden muzdarip onlarca oyuncu var.

Kolay Gelsin.