Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Eslant boss tarama hakkında [ÇOK ÖNEMLİ GİR İÇERİ]

Arkadaşlar bir çok defa konu açtım buraya moderatör arkadaşlar sağolsun forum kuralları gereği konuyu kapattılar.Sıkıntı yok
    Benim yetkili arkadaşlara sorum şudur

Bir mage char başka bir ezik karakterle ip değiştirip boss taratıp buluyor ve mage charıyla kesiyor ise biz bunu Chat Report bildirmek için nasıl bir kanıt bulmamız gerekir ?
    sorum çok acık cevap verin bizde ona göre birşey yapalım

Senior Member T_8's Avatar
    Nickname
    T8
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    merhaba, illegal olduğunu düşündüğünüz karakterleri video , resim kaydı yaparak CR şikayette bulunduğunuzda CR moderatörleri ilgili yere ileteceklerdir. yüzde yüz kanıt istenen durumlarda bazen dile getirdiğiniz konuda bunu başarmak gerçekten zor . daha önce bu duruma düşen biri olarak bende çok zorlanmıştım . ancak dediğim gibi şüphe duyduğunuz karakterleri 10-15 saniye video alarak reportlamanızı öneririm. iyi oyunlar.

Quote Originally Posted by azyakar_cokkacar1 View Post
    merhaba, illegal olduğunu düşündüğünüz karakterleri video , resim kaydı yaparak CR şikayette bulunduğunuzda CR moderatörleri ilgili yere ileteceklerdir. yüzde yüz kanıt istenen durumlarda bazen dile getirdiğiniz konuda bunu başarmak gerçekten zor . daha önce bu duruma düşen biri olarak bende çok zorlanmıştım . ancak dediğim gibi şüphe duyduğunuz karakterleri 10-15 saniye video alarak reportlamanızı öneririm. iyi oyunlar.
    hocam bahsettiğim durumun bir kanıtı yok
    tekrar okuyun isterseniz konuyu.

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bu ip değiştirme olayını genelde telefon internetiyle yaptıklarından tamamen alakasız 2 pc ve 2 internet aracılığı ile sistemi kurmuş oluyorlar. haliyle aralarında bir bağ kurup kanıtıyla şikayet etmekte neredeyse imkansız oluyor. Bu soruna temelli çözüm Eslanttaki bossların cz monument bölgesinde random saatlerde doğacak şekilde ayarlanması. Hem herkesin gözü önünde olur hem de tenhaya çekip kesme şansları olmaz.

GM ler Devamlı bosları kesenleri inceleseler bulurlar Bos Dogar Dogmaz bosu kesiyorlar devamlıda aynı kişiler adamlarımı takip edelim oyunmu oynayalım?

Senior Member T_8's Avatar
    Nickname
    T8
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    yazdıklarınızı gayet iyi okudum . benim bu işi yaptığım zamanlarda bende bu durumdan muzdarip oldugumu dile getirdim. sizin gibi konularda açtım. anlatmak istediğim şüphelendiğiniz karakteri karakterleri illegal oldugundan şüphelendiğiniz karakterleri video alıp inceleme talep edebilirsiniz. ben zamanında bu gibi durumlarda gayet başarılı sonuçlar aldım. bu şekilde sizde yardım alabilirsiniz . eminim GM ve mod arkadaşlar yardımcı olucaklardır .

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by marmarisliiii View Post
    GM ler Devamlı bosları kesenleri inceleseler bulurlar Bos Dogar Dogmaz bosu kesiyorlar devamlıda aynı kişiler adamlarımı takip edelim oyunmu oynayalım?
    Eee Fireplasmacım d2 de bossları sadce sen kesıyorsun onu ne yapıcaz? Sırf farm yapmak ıcın ds cekıp az yatırmadın bızı golemde, gün geldi hesap mı döndu? Radarcı rakıplerın kızdırmıs senı

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Estanle View Post
    Arkadaşlar bir çok defa konu açtım buraya moderatör arkadaşlar sağolsun forum kuralları gereği konuyu kapattılar.Sıkıntı yok

Bir mage char başka bir ezik karakterle ip değiştirip boss taratıp buluyor ve mage charıyla kesiyor ise biz bunu Chat Report bildirmek için nasıl bir kanıt bulmamız gerekir ?
    kardeşim boss taratma ve koxptan cok daha iyi bir yöntem var? hemde legal gmler banlamıyor? enemy tut? koxptan daha iyi sonuç veriyor. düzenlenmesi gereken budur bu oldukdan sonra mageler bende enemy var yalanıyla dolanamaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Estanle View Post

Şüphelendiğiniz karakteri videoya alıp Destek ekibine bildirdiğinizde karakter incelenir ve işle yapılır.İyi Oyunlar...

estlant boslarının respawn süresi uzatılır birazda resistans eklenirse bu koxper mageler ingitonla 60 lvl charlarla talos kesemezler bos tarama engellenemiyorsa bari bu düzenleme gelsin