View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 70 of 241 FirstFirst ... 2060686970717280120170 ... LastLast
Results 691 to 700 of 2408
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Kand3mir View Post
    Sayın GM ekibi neden herhangi bir açıklma yapmıyorsunuz bu konuyla alakalı ??
    GM ler her seferinde yeni server düşüncesi olmadığını söylüyolar daha ne duymak istiyorsun.
    Asıl sorulması gereken yeni server isteğimizi gerekli yerlere bildirdiniz mi binlerce insanın isteği için birşeyler yapılıyo mu bunun cevabını istiyoruz sayın GM lerden.

Senior Member
    Yeter artık cidden açık şu server'ı destan'da gb 30 tl !! Hmmm pardon oyunda tl alışverişi yoktu...

Senior Member
    Yeni server bende bekliyorum ama iyice hazırlanılıp üzerine düşünülmeden yeni bir sunucu açılmasına karşıyım.
    uzun yazılmıyor site hata veriyor nedense..

Ve tek server gelmesi gerekir!

gelsinmi diye sormuşunuz hem millet gelsin demiş ne duruyoz ozaman aylardır var bu konu

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    1 değil 2 değil bu yıl 3 server birden açın

Junior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Bana “ironi” kavramı üzerinden cahil diyebilecek kadar küstahlaşıyorsan ben de o kavramın gerçek anlamını yüzüne vururum. Ciddiye aldığım şey yazıların değil, bana hakaretindir. İşsizlik konusuna gelince, 200 mesajın olsaydı ve hepsine bakmış olsaydım o zaman obsesif kompulsif bir işsiz olabilirdim, evet. Ama bana yazdığın dışında geriye bakmam gereken 3 post kaldığı için işime gücüme çok engel olmadığını söyleyebilirim. Sanırım kendini “akıllı zanneden” biriyle karşı karşıyayım. Aman tanrım, bir sonraki hamlemi tahmin edebiliyor, n’apıcam ben?!
    İlber Ortaylı ülkenin gördüğü en saygıdeğer bilim insanlarından biridir. Keşke onun gibi olabilsem.
    Ve ayrıca, ömrü bir yenisi açılana kadar olacak olan yeni serverda oynamayacağım. Hali hazırda oynuyor olduğum bir server ve emek vererek ilerlettiğim bir karakterim var. Sana iyi bekleyişler.
    Günler sonra merhaba . İşim ve ailevi düzenim olduğundan sana cevapta gecikiyorum lütfen kusura bakma . Bakıyorum da hala bilmiş rollerin devam etmekte.
    İRONİ kelimesini aynı dilde okuyup nasıl olur da aynı kavramları göremeyiz . LÜTFEN BİR DAHA OKU FARKLI KAYNAKLARDAN BAK TDK ile sınırlı kalma ilimdir utanma .
    Birilerini araştırmak ya da onu yakından daha iyi tanımak ne anlam taşır daha önce bunu düşündün mü ya da yakından tanımak istediğin bir Birey senin için neler düşünmekte biliyor musun .

İlber ORTAYLI örneğimde onun trollemelerini örnek göstermeye çalıştım ama senin aklın fikrin sadece saldırı ve incitme amaçlı çalıştığından etrafında dönen güzellikleri göremiyorsun üzgünüm, ama benden öğreneceğin çok şey. Yaş ya da kültür farkına veriyorum .

Senin yeni server istememe sebebin nedir ?
    Cevap : O kadar emek verdik oyundaki itemlerimiz TL bazında değer kaybedecek böyle iş mi olur userler gidecek serverdan, bizle ne yapacağız '' korkun olabilir. Yeni servera gelirsen ALÇAKSIN . Bu kadar lafı yapıp sakın ha .!

Ayrıca ben beklerim sorun yok, dedim ya işim var ailevi yapım sosyal ortamım dostlarım arkadaşlarım var acelem yok sadece yazılarımda İRONİ ve MÜBALAĞA yaptığım sen beni a sosyal sandın ama ters köşedesin . Neyse sana bol atross ve rioteli günler dilerim çok ihtiyacın olacak bunlara .

HOŞÇA KAL

Junior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Çünkü gordion yeni başlamak için yanlış tercih. Rosetta’ya bekleriz. Pazar aktif, etkinlikler dolu, item piyasası oturaklı bir server.

Not: Pot parası dilenciliğine hayır. Herkesten 1m toplasan ohoo adam mı biter memlekette. Kimse kimseye amme hizmeti vermek zorunda değil. Bu serzenişin yersiz.
    Post a baktım yine sen yine sen . Millete ASLAN TERBİYECİSİ kesilmişsin yine, adam ne diyor sen ne diyorsun . Dilenmek demiyor ki piyasada dönemeyen GB neticesinde pot parası bile çıkartma zorluk çekiyorum diyen bir insan . Saldırı düşünceni yok et . BİZ İNSANIZ KONUŞARAK SOHBET EDEREK ANLAŞIRIZ .

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by crsg1 View Post
    Günler sonra merhaba . İşim ve ailevi düzenim olduğundan sana cevapta gecikiyorum lütfen kusura bakma . Bakıyorum da hala bilmiş rollerin devam etmekte.
    İRONİ kelimesini aynı dilde okuyup nasıl olur da aynı kavramları göremeyiz . LÜTFEN BİR DAHA OKU FARKLI KAYNAKLARDAN BAK TDK ile sınırlı kalma ilimdir utanma .
    Birilerini araştırmak ya da onu yakından daha iyi tanımak ne anlam taşır daha önce bunu düşündün mü ya da yakından tanımak istediğin bir Birey senin için neler düşünmekte biliyor musun .

İlber ORTAYLI örneğimde onun trollemelerini örnek göstermeye çalıştım ama senin aklın fikrin sadece saldırı ve incitme amaçlı çalıştığından etrafında dönen güzellikleri göremiyorsun üzgünüm, ama benden öğreneceğin çok şey. Yaş ya da kültür farkına veriyorum .

Senin yeni server istememe sebebin nedir ?
    Cevap : O kadar emek verdik oyundaki itemlerimiz TL bazında değer kaybedecek böyle iş mi olur userler gidecek serverdan, bizle ne yapacağız '' korkun olabilir. Yeni servera gelirsen ALÇAKSIN . Bu kadar lafı yapıp sakın ha .!

Ayrıca ben beklerim sorun yok, dedim ya işim var ailevi yapım sosyal ortamım dostlarım arkadaşlarım var acelem yok sadece yazılarımda İRONİ ve MÜBALAĞA yaptığım sen beni a sosyal sandın ama ters köşedesin . Neyse sana bol atross ve rioteli günler dilerim çok ihtiyacın olacak bunlara .

HOŞÇA KAL
    Kendi ağzınla soru sorup, benim yerime kendi ağzınla cevap veriyorsun. Gerçekten çok ironik bir beysiniz. Sen benimle kendi kafanda tartışmaya devam et, hiç yorulmayayım ben. Tartışma bitince de bir doktora görünürsün.

Not: Ha bir de iş ve ailevi düzen olunca ne oluyor anlamadım. Bu bir çeşit üstünlük göstergesi herhalde. Neyse, kendini iyi hissetmene sebep oluyorsa övün tabii.

Zar zor 5 senede yaptığı itemleri para etmeyecek korkusu sardı buradaki çoğu arkadaşı '200tl cash'e para veren herkes yeni server gelmesin diyor 11 sene cypherda oynadım 10bintl yakın item mevcut ben bekliyorum yeni server, user olmayan serverlara çağırmalar? ben anlamıyorum Destan diyorsunuz Rosetta diyorsunuz pk'sı sadece akşam oda fazla değil herkes pazarda,Mesela ben neden bu iki servera geleyim neden sebep? en az 1.500-2500tl gidicekki orada tutunabiliyim dimi? Şimdi o parayı 5 senelık 10 senelık sunucuya mı basayım sizi tatmin edeyim sizin pk nızı canlandırayım adam o parayı vermez gider 500tl lik yeni serverda cash alır rekabet yaşar ve uzun süre oynar şahsen ben 11 sene oldu server değiştirmeyeli ama artık zamanı geldiğini düşünüyorum ve birçok ekip olarak yep yeni uzun sürecek tek server bekliyoruz
    Last edited by _LastHarmeS_; 12-25-2017 at 09:24 AM.