View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 2 of 241 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 11 to 20 of 2408
    Banned
    O Yeni server gelecek !

Sen askerden dönünce açarlar bi tane server hem hasret giderirsin.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu yeni merakini hic bir zaman anlamicam ondan sonra sw ler neden oluyor. Daha yeni iki uc sorun cozuldu hemen yeni sw. Yenilikler yapilmislen mevcut sw ler bir yerine otursun once

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yoruma kapalı değil ama yarın yeni sunucu gelse 2 ayda hiçbir şey yapamazsın. Sana şimdiden hayırlı teskereler
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Eğer yeni sunucu gelecek ise Kesinlikle ve kesinlikle lwl sınırı kalıcı olarak 80 lwl olmalı. Bakın eğer lwl sınırı 80 olur ve kalıcı olarak öyle kalır değişmez ise gerçekten herkez inanılmaz zewk alıcaktır. sahsen ben warriorun hell blade skiline aşığım yani şimdiki ne öyle yamuk yumuk vuruyor adama. Bu onerimi Dikkate almanız inanın Sizinde faydasını göreceğiniz bir durum ve insanlar eski knight eski knıght diye çıldırırken bence 80lwl (KALICI SINIR) olması insanları daha ilk 2aydan eslanta kapatmak zorunda olmaktan kurtaracaktır. Ha reb olayı yine devam edebilir çünkü exp kasma manyaklarıda var onlar isterlerse 80 Reb 5 E kadar kassınlar ona birşey demem fakat bence ASASIN eskrima warriorun yere vurma skilleri ws ws Oyunun Zewk alma kavramını bana göre öldürüyor. Warrior oynamak torment düşünce yere vurmak olmuş sadece suan Ve bu bana göre çok saçma ve kesinlikle zewk alma kavramını bana göre öldürüyor. Bunlar benim düşüncelerim eleştirebilirsiniz ama lütfen saygı gösterin . İYİ FORUMLAR.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    80 lvlin kalici olmasi zor 83 sevenler var sonucta ama 3 ay gibi 80 de kitli kalabilir

Senior Member
    Şu yeni server konularını kitler misiniz artık istemiyoruz denildi bitti!

Bu yeni server isteyenlerin hepsi farm yapma derdinde oyunda tl kazanma derdinde. Şahsen ben şuan başlasam Destan veya Rosetta’da başlardım 7 tane server var hangisini beğeniyorsanız girin oynayın ama artık yeter gına geldi şu yeni server konularından !!!!

Yetkili arkadaşlar lütfen bu tür konuları kilitleyiniz forum çöplüğü.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by burkiolog View Post
    Şu yeni server konularını kitler misiniz artık istemiyoruz denildi bitti!

Bu yeni server isteyenlerin hepsi farm yapma derdinde oyunda tl kazanma derdinde. Şahsen ben şuan başlasam Destan veya Rosetta’da başlardım 7 tane server var hangisini beğeniyorsanız girin oynayın ama artık yeter gına geldi şu yeni server konularından !!!!

Yetkili arkadaşlar lütfen bu tür konuları kilitleyiniz forum çöplüğü.
    Selam,

Forumdaki konular ve yorumlar forum kurallarını ihlal etmediği sürece ne kullanıcılara ceza veriyoruz ne de konularını kapatıyoruz. Forumda buna düşünce özgürlüğü gözüyle bakabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yoruma kapalı değil ama yarın yeni sunucu gelse 2 ayda hiçbir şey yapamazsın. Sana şimdiden hayırlı teskereler
    Yeni swde 2 ay hiçbir şey yapamazsın diyorsunuz ama sw ortalamasının char değeri 10 bin tl olan destana, rosettaya veya diğer serverlara davet ediyorsunuz. Destana gidip worm mu keselim yoksa gidip tek yiyip yürüyen ekmek mi olalım ?

Senior Member
    Jamadar düzenlemesi , pus indirimi gibi son rütuşların yapılmasından sonra ben de yeni server taraftarıyım.