View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 151 of 241 FirstFirst ... 51101141149150151152153161201 ... LastLast
Results 1,501 to 1,510 of 2408
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Keşke İonia tekrar açılsa da uzun süre sonra bende yeniden başlasam.

Senior Member AstaqoraS94's Avatar
    Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Priide View Post
    merhaba ben yeni server gelmesini kesinlikle desteklemiyorum gerçekten pk değil farma bile yeticek bi karakterim yok maneste oynuyorum ama akşam 400 kişiyi czde görmek nerden biliyim pazarı dolu bulmak beni gayet net hoşnut ediyo herkes sundan yakınıyo işte cok ilerlemiş item var vs yeni serverda acılsa bu olucak bu sefer +9 +10 olmayacakta sende +7 varken onda +8 olcak bu oyunu parası olanın öttürdüğünü biliyoruz parası olan adam o basılan itemi eninde sonunda 1 ay içerisinde alıp yine bişeyler yapıcak önceden bende yeni sw gelsin farm yapıyım filan falanda yeni sw suan sadece diğer swleri mahvetmekten istediğimiz oyunu hep özlediğimiz oyunu geriye itmekten baska bişey katmıycak suan baslayan adam manese de baslıyo gordionada rosettayada yeni sw acılınca ne olcak azınlık bi kitle mutlu serverdaki oturmus düzendeki mutlu insanlar mutsuz olucak bana kalırsa 1 sene daha acılmasın günlük eventlar az ticaret 1 pc ile pazarla günlük zaten gb 4 tl iken bile 30- ile 50 m arasında kasıyosun aylık 10 15 gb zamanla yaparsın zaten yeni sw isteyen herkes sabretmesini bilmeyip herkesin aynı itemde pk atmasını isteyendir madem herkes aynı item klasmanında atsın istiyosanız pvpler var yeni sw kesinlikle gelmemeli bende önceden gelsin derdim ama suan her sw icin sabrederek bişeyler yapılcak durumda bunu sabah 8 de evden cıkıp akşam 10 da işten dönüp ben bile yavas yavas yapıyosam zamanı geniş olan arkadaşlar hayli hayli yapar
    İyi güzel hoş demişsin dostumda bir de şöyle düşün o serverlerde ki tüm adamlar chitin +5 görevi ve farm slotları varken yaptı o itemleri yani sen kalkıp günde 3-4 gb kasılma olayı ile itemleri yapmış adamlara karşı farm slotu olmamasına rağmen en az 1 senelik bir süreçte bu slotlarla kasmış adamlara yetişmeyi hayal mi ediyorsun şuan farm slotları ve chitin görevleri yok diye millet yeni serveri bekliyor bende dahil.
    2005'ten beri değişmeyen lezzet: Spike

kimseye yetişmek değil oyundan zevk almak durum suan oyun gayette zevkli

Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Priide View Post
    kimseye yetişmek değil oyundan zevk almak durum suan oyun gayette zevkli
    Hocam bu oyunun genel amacından zevk almak için olay pk atmaktır. Ben worm kesince oyundan zevk almam ama sen worm keserek zevk alıyorsan orasını bilemem. Aktif pksında birilerine yetişmeden pk atmak imkansız. Anlamak ister misin orasını bilemem.

niye açmıyosunuz yeni serverı?sizden varya bi halt olmaz ,sizin zaten ne halt olduğunuzda açıkca belli herkesde biliyorda çaktırmıyor bence neyse, zaten online oyunları artık bıraktım artık multiplayer oyunları oynayacam bundan sonra hiç bi online oyunu oynamam büyük ihtimal .....bu konuyu açan kardeşime bişey söylemek istiyorum söylemessem olmaz ,eğer yolun ankara etimesguta düşerse benden selam söyle ankaraya çünkü artık bu saatten sonra ankaraya gitse gitse ancak benim selamım gider selamımdan başkada hiç bişey gitmez benden ankaraya oda çok büyük lutüf olur çok büyük nimet olur ankara için yani ,aslında selam bile yollamayacamda ayıp olmasın diye yani .....

Senior Member
    Quote Originally Posted by enalmeda View Post
    Ne diyordu kaldirmislar
    Kaldırmadılarda burdan tıklayınca öle gözüküyor kanka

https://www.youtube.com/watch?v=yMIi...ature=youtu.be

Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SosYete059 View Post
    arkadaslar tahmın yapalım bakalım tarıhı kım tutturacak yenı server ıle ılgılı
    1 Mart; belki açılışı değil ama duyurusu yapılır ( tamamen salladım). Eğer tahminim tutarsa 20 adet exp flashını alırım yeni serverde
    Last edited by AstaqoraS94; 02-19-2018 at 02:35 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Arkadaşlar öncelikle lütfen dalga geçmeyin ama rüyamda mart ayının 15 günün de yeni sunucu açıldığını gördüm yeni sunucu bekleyenler arasındayım sanırım çok istediğim için bilinç altıma yerleşmiş umarım yetkililer sesimizi duyar da şu yeni sunucunun duyurusunu yaparlar.....

0'dan başlama heyecanını bende çok özleyenlerdenim. 1 yıl 1 ay olmuş tam manesle ,akara açılalı bence şuan açılması uygun olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Yeni server merver yok herkes dağılsın eski serverler neyinize yetmıyor anlamış değilim biz neden istemiyoruz yeni sw açılsa ne olacak tekrar eskisi gibi olacak .