View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 40 of 241 FirstFirst ... 3038394041425090140 ... LastLast
Results 391 to 400 of 2408
    NTTGAME artık bi açıklama yap gelcek veya gelmicek ona göre bütçe ayırıyoruz ona göre plan yapıyoruz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim son defa yaziyorum sizden bi ricam var ntt game ,yeni serveri aç ama yeni serveri açmadan önce çöp slotlarini geri getir ondan sonra yeni serveri aç ,çöp slotlarini geri getirmeden yeni serveri açarsan ben bu oyunu bi daha oynamam dc premium almam bu oyunada bi daha para kazandirmam bu oyunu oynatanlarada para kazandirmam bu oyunu birakirim bidaha oynamam giderim lol oynarim free to play....eski serverlarda eski serverlardaki oyuncularda beni zerre enteres etmiyor ha ama pardon ntt game sen tabi eski serverlardaki oyunculari kendine üst akil olarak kullaniyosun tabi sizi anliyorum bu oyunu üst akil yönetiyor ntt game yönetmiyor peki sor bakalim üst akla yani eski serverdaki oyunculara onlar ne olmasini istiyor oyunda?.....+5 chtin görevini istemediler kaldirdiniz ,mavi kutu görevini istemediler kaldirdiniz ,çöp slotlarini istemediler kaldirdiniz ,üst akil şimdide jamadarin kaldirilmasini istiyor jamadarida kaldiricakmisiniz?veya old takilari?üst akıl pusta indirim yapılmasını istiyor pustan alışveriş yapacak çünkü parası çok gitmesin tabi pustada indirim yaptırt üzülüyorum vallaha o oyunculara ....bu üst akil şimdide yeni serverin hiç açilmamasini istiyor tabi eski serverlarda oyuncu sayısı azalır yeni server açılırsa eski serverda adam kalmaz ,ntt game sen önce bi üst akla daniş yeni server açalimmi diye bi sor tabi ....bu oyunu kim yönetiyor kardeşim bu oyunu oynatanlarmi yönetiyor ?yoksa eski serverda oynayan o üst akildanmi akil alarak oyun yönetiliyor? Eğer öyleyse çöp slotunu geri getirmeden yeni serveri açarsaniz eğer ben bu oyunda bi daha parayla hiç bişey almam sizede en ufak bi para kazandirmam .....ntt game sen git üst akilina daniş önce bi server açayimmi diye bi sor istersen ha? ....ama size bişey diyeyimmi ben?sizin allahiniz çok sağlam ellerde sizin allahiniz çok sağlam bir şekilde yerin dibine gömülecek sabredin bekleyin siz ...
    Last edited by VELIIIIIII; 12-07-2017 at 11:07 AM.

Quote Originally Posted by VELIIIIIII View Post
    Kardeşim son defa yaziyorum sizden bi ricam var ntt game ,yeni serveri aç ama yeni serveri açmadan önce çöp slotlarini geri getir ondan sonra yeni serveri aç ,çöp slotlarini geri getirmeden yeni serveri açarsan ben bu oyunu bi daha oynamam dc premium almam bu oyunada bi daha para kazandirmam bu oyunu oynatanlarada para kazandirmam bu oyunu birakirim bidaha oynamam giderim lol oynarim free to play....eski serverlarda eski serverlardaki oyuncularda beni zerre enteres etmiyor ha ama pardon ntt game sen tabi eski serverlardaki oyunculari kendine üst akil olarak kullaniyosun tabi sizi anliyorum bu oyunu üst akil yönetiyor ntt game yönetmiyor peki sor bakalim üst akla yani eski verdaki oyunculara onlar ne olmasini istiyor oyunda?.....+5 chtin görevini istemediler kaldirdiniz ,mavi kutu görevini istemediler kaldirdiniz ,çöp slotlarini istemediler kaldirdiniz ,üst akil şimdide jamadarin kaldirilmasini istiyor jamadarida kaldiricakmisiniz?veya old takilari? ....bu üst akil şimdide yeni serverin hiç açilmamasini istiyor tabi ntt game sen önce bi üst akla daniş yeni server açalimmi diye bi sor tabi ....bu oyunu kim yönetiyor kardeşim bu oyunu oynatanlarmi yönetiyor ?yoksa eski serverda oynayan o üst akildanmi akil alarak oyun yönetiliyor? Eğer öyleyse çöp slotunu geri getirmeden yeni serveri açarsaniz eğer ben bu oyunda bi daha parayla hiç bişey almam sizede en ufak bi para kazandirmam .....ntt game sen git üst akilina daniş önce bi server açayimmi diye bi sor istersen ha? ....ama size bişey diyeyimmi ben?sizin allahiniz çok sağlam ellerde sizin allahiniz çok sağlam bir şekilde yerin dibine gömülecek sabredin bekleyin siz ...
    sen bence siyasi içerikli haberleri ve gazete küpürlerini okumayı bırakmalısın seni olumsuz etkilemiş arkadaş ) bu sadece bir oyun eğer içerikleri sana hitap etmiyorsa oynamak zorunda değilsin ))

Banned
    Yüzlerce oyuncunun yeni server isteği büyük yayıncıların (unlost vs) yeni server gelirse başlayabiliriz demesiyle top noktalara ulaşmıştı. Bugünde ekşi sözlükte knight online gündem konuları arasına girmiş. Millette şuan maximum düzeyde yeni server açlığı var. İlgilenin artık çok fazla bekletmeye gerek yok bence
    https://eksisozluk.com/knight-online...day=2017-12-07

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ertalhaoyuncu View Post
    gelsin başlayacaz korkumuz yok oynamayı bilmeyenler korksun birkaç kişi +9 bastı diye ağlayacak değiliz bin kişi içinde 1 kişi tabiki +10 basacak en doğal hak bu oynamayı bilmeyenler şimdi gitsin bb
    O zaman burada yırtınmana hiç gerek yok yeni server yeni server diye bence. Bu kadar korkusuz olduğuna göre eski serverdakileri de muhteşem oyunculuğunla ezebilirsin bittabii.

Senior Member hiram_abif's Avatar
    farmcıların açlık kokusu başlamış . aç kaldılar aç . 7/24 maradoncular , farmcılar kendinize bi iş bulun artık ... oynamak isteyene sw yeterince var ....

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VELIIIIIII View Post
    Kardeşim son defa yaziyorum sizden bi ricam var ntt game ,yeni serveri aç ama yeni serveri açmadan önce çöp slotlarini geri getir ondan sonra yeni serveri aç ,çöp slotlarini geri getirmeden yeni serveri açarsan ben bu oyunu bi daha oynamam dc premium almam bu oyunada bi daha para kazandirmam bu oyunu oynatanlarada para kazandirmam bu oyunu birakirim bidaha oynamam giderim lol oynarim free to play....eski serverlarda eski serverlardaki oyuncularda beni zerre enteres etmiyor ha ama pardon ntt game sen tabi eski serverlardaki oyunculari kendine üst akil olarak kullaniyosun tabi sizi anliyorum bu oyunu üst akil yönetiyor ntt game yönetmiyor peki sor bakalim üst akla yani eski serverdaki oyunculara onlar ne olmasini istiyor oyunda?.....+5 chtin görevini istemediler kaldirdiniz ,mavi kutu görevini istemediler kaldirdiniz ,çöp slotlarini istemediler kaldirdiniz ,üst akil şimdide jamadarin kaldirilmasini istiyor jamadarida kaldiricakmisiniz?veya old takilari?üst akıl pusta indirim yapılmasını istiyor pustan alışveriş yapacak çünkü parası çok gitmesin tabi pustada indirim yaptırt üzülüyorum vallaha o oyunculara ....bu üst akil şimdide yeni serverin hiç açilmamasini istiyor tabi eski serverlarda oyuncu sayısı azalır yeni server açılırsa eski serverda adam kalmaz ,ntt game sen önce bi üst akla daniş yeni server açalimmi diye bi sor tabi ....bu oyunu kim yönetiyor kardeşim bu oyunu oynatanlarmi yönetiyor ?yoksa eski serverda oynayan o üst akildanmi akil alarak oyun yönetiliyor? Eğer öyleyse çöp slotunu geri getirmeden yeni serveri açarsaniz eğer ben bu oyunda bi daha parayla hiç bişey almam sizede en ufak bi para kazandirmam .....ntt game sen git üst akilina daniş önce bi server açayimmi diye bi sor istersen ha? ....ama size bişey diyeyimmi ben?sizin allahiniz çok sağlam ellerde sizin allahiniz çok sağlam bir şekilde yerin dibine gömülecek sabredin bekleyin siz ...
    oynama kardeş senin gibilere ihtiyacı yok zaten bu oyunun.

Senior Member
    yetkililer isteklerimizi yerine getiriniz lütfen.

Sevgilimi Gratise Beklemedim Seni Beklediğim Kadar.

Gel Be Gökyüzüm.

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Malesef az önce aldım haberi aralık 28de yeni sunucu logos hayırlı olsun