View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 22 of 241 FirstFirst ... 1220212223243272122 ... LastLast
Results 211 to 220 of 2408
    Banned
    yeni server ne zaman açılacak artık bilmiyorum ancak 6 kanalı olsa bile tek server yetmeyeceğini düşünüyorum. Sunucu kapasiteleri yapılabilecek max sınırda 7 8 kanal açılmalı hatta bu kanalların minimum 2 tanesinde cz ve base, min 4 tanesinde etkinlikler açık olması lazım. Yoksa bu kadar talebe karşılık vermek çok zor olacaktır. Oyuna girişte 200 300 sıra beklemek istemiyoruz

Senior Member
    Quote Originally Posted by 2023poh2023 View Post
    Eyvah eyvah pazarcılar ve 10 bin tl verip char dizenler delirmiş moruk.Adamların işi gücü yok her gün konuya gelip niye istiyorsunuz neden istiyorsunuz öyle olacak böyle olacak demeye kalmış
    Ne pazarcıyım ne de 10.000 TL'lik bir karakterim var bu oyuna maddiyat gözüyle bakan bir insan değilim ama sen bu yorumu yaparak kimin maddi çıkarlar içerisinde olduğunu belli etmişsin. Ayrıca işi gücü olmayan kim o da belli bu konuda yaptığım tek yorum buydu.

Quote Originally Posted by _LastHarmeS_ View Post
    Manes-olimpia-destan gibi bitik sunuculara ben neden başlayıpda sizi sevindireyim? neden? user yok! pk yok! jr yok! eeeee? paşam yeni server istemiyor neden 5 senede zar zor dizdi karakteri yeni sunucu açılırsa yatırdığı paralar yaptığı itemler gidicek öyle ya da böyle yeni server açılcak buradaki oy vermeyen yeni server istemeyen arkadaşlar 48 saat önceden nick almış hazır bi şekilde yeni serverı beklerken göreceksiniz
    Sözde yeni server bekliyorsunuz ama borsayı takip eder gibi item piyasası GB fiyatlarını takip ediyorsunuz çok ironik bir durum, bir konuda haklısın 5 yılda char dizmek kolay değil, pvp server ile burayı karıştırmayın 1. gün exp kas 2. gün char diz 1 hafta sonra yeni server ara gibi bir seçenek yok. İnsanlar emek harcıyor, zaman harcıyor, para harcıyor onun için gelip burada oynuyoruz emeklerimiz çöp olmuyor, neredeyse açıldığı günden beri Destan'dayım yani anlayacağın yeni server açılmış kapanmış pek de umurumda değil.

Ek olarak ben postumda oyunda son 2 yılda hangi serverlar açılmış ve bu serverların gidişatını belirttim ve bunun üzerinden de şahsi görüşümü söyledim, ama sizin gibi IQ seviyesi karakter seviyesini geçemeyen insanlar bunu bile kendinize yapılan bir suçlama olarak algıladı. Tebrikler.

D.N: Knight Onlide'da Maksimum seviye : 83
    Last edited by BESTMANx; 11-18-2017 at 03:48 PM.

2 server hayal kırıklığı olur manes canlıyken akara daha sönük kaldı bu yüzden ömrünü kısaltır tek server rekabeti arttırır daha kalabalık olur daha verimli olur yeni server istiyorsanzı o kalabalığı ve rekabeti göze almalısınız diye düşünüyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by BESTMANx View Post
    Ne pazarcıyım ne de 10.000 TL'lik bir karakterim var bu oyuna maddiyat gözüyle bakan bir insan değilim ama sen bu yorumu yaparak kimin maddi çıkarlar içerisinde olduğunu belli etmişsin. Ayrıca işi gücü olmayan kim o da belli bu konuda yaptığım tek yorum buydu.
    Nasıl bir düşünce yapın var hayretler içerisinde izliyorum seni.Allah anana babana sabır versin inşallah.

Junior Member
    Yeni server için gerekli altyapı mı yok, altyapının bu kadar kullanıcıyı kaldıramayacağını mı düşünülüyor, bu sebepten dolayı mi açmayı düşünmüyorlar acaba? Açmama sebebi şirket stratejisi de olabilir elbet ama binlerce insanın bu serverla milyonlarca dolar harcaması şirkete akıcak sıcak para demek neyse bizi ilgilendiren kısım bu değil biz eğlenip arkadaşlarımızla dostlarımızla eğlenceli vakit geçireceğimiz yeni başlangıçlar istiyoruz duyun sesimizi bu oyunu seven insanları bu oyundan uzaklaştırmayın.

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 2023poh2023 View Post
    Eyvah eyvah pazarcılar ve 10 bin tl verip char dizenler delirmiş moruk.Adamların işi gücü yok her gün konuya gelip niye istiyorsunuz neden istiyorsunuz öyle olacak böyle olacak demeye kalmış
    aynen hahahahaha en çok komigime giden pazarcıların ve çara gerçek tl veren oyunu oyun gibi görmeyen adamların gelmesın dıye aglamaları D yeni serverden sizene arkadaşım ? yenı serverınızde mutluysanız ahahaha

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by manco94 View Post
    Yeni server için gerekli altyapı mı yok, altyapının bu kadar kullanıcıyı kaldıramayacağını mı düşünülüyor, bu sebepten dolayı mi açmayı düşünmüyorlar acaba? Açmama sebebi şirket stratejisi de olabilir elbet ama binlerce insanın bu serverla milyonlarca dolar harcaması şirkete akıcak sıcak para demek neyse bizi ilgilendiren kısım bu değil biz eğlenip arkadaşlarımızla dostlarımızla eğlenceli vakit geçireceğimiz yeni başlangıçlar istiyoruz duyun sesimizi bu oyunu seven insanları bu oyundan uzaklaştırmayın.
    bence alt yapı yoktur. çünkü manes akara örnegine bakarsa 2 server açılmasına ragmen çok inanilmaz büyük yıgılma vardı. 2 serverede premium ile 300 400 sayilar veriyordu.. gecikmenin nedenide alt yapıyı güçlendirmektir bence.

Quote Originally Posted by Asgard_ View Post
    bence alt yapı yoktur. çünkü manes akara örnegine bakarsa 2 server açılmasına ragmen çok inanilmaz büyük yıgılma vardı. 2 serverede premium ile 300 400 sayilar veriyordu.. gecikmenin nedenide alt yapıyı güçlendirmektir bence.
    akarada uzun süre oynadım hiç sıra verdiğini görmedim 2 server useri bölüyor olumsuz çok fazla sonuçları var bir servera yığılma oluyor boş serveri bulan farmcılar az kişi olana akın ediyor czde rahat etmek için

2 server açılmasınn lütfen tek server açın

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Coming soon