View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 18 of 241 FirstFirst ... 816171819202868118 ... LastLast
Results 171 to 180 of 2408
    Banned
    Quote Originally Posted by Kand3mir View Post
    Abi bukadar güzel güncellemelerden sonra yeni serwer mükemmel olur sabırsızlıkla bekliyorum.
    Çoklu pc olayı engel olunmadıkça mükemmel bir server olamaz.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    lvl 80 , jamadar , ve ip sınırlaması ile (aynı ip den tek bir pc girebilmesi pre olsa bile ) güzel bir server oluşabilir , güzel güncellemler geliyor devamını bekliyoruz server için hala çok erken yapılması gereken bir sürü eksik var ondan sonra düşünülsün

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    lvl 80 , jamadar , ve ip sınırlaması ile (aynı ip den tek bir pc girebilmesi pre olsa bile ) güzel bir server oluşabilir , güzel güncellemler geliyor devamını bekliyoruz server için hala çok erken yapılması gereken bir sürü eksik var ondan sonra düşünülsün
    aynı ip , tek pc olayı yapılamaz bence. Ne kadar az olsa da belki adamlar gidip internet cafede oynamak isterse ?
    Ya da benim gibi öğrenci olanlar arkadaşlarını evde toplayıp oyuna girmek isterse ? Sen tek kişi oynadığın için sıkıntı duymayabilirsin , gayet normal. Ama biz bile yani abim ve ben aynı evdeyiz ne yapalım yani bu durumda ikinci bir bağlantıya mı abone olalım ?

Banned
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    aynı ip , tek pc olayı yapılamaz bence. Ne kadar az olsa da belki adamlar gidip internet cafede oynamak isterse ?
    Ya da benim gibi öğrenci olanlar arkadaşlarını evde toplayıp oyuna girmek isterse ? Sen tek kişi oynadığın için sıkıntı duymayabilirsin , gayet normal. Ama biz bile yani abim ve ben aynı evdeyiz ne yapalım yani bu durumda ikinci bir bağlantıya mı abone olalım ?
    Bilader proxy diye bir şey var o soruna çözüm başka şekilde aranmalı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    evet istiyoruz gelsin yeni server artık...

Banned
    csgo son zamanlarda oyuncuları pubgye kaptırdı diye hemen bir ton güncelleme yapıp yeni modlar getirmiş, pubg hemen karşılık veriyo yeni şeyler getiriyo oyuna.
    Pvpler uskodan oyuncuları sömürüyo, nttgame bu şeref yoksunlarının ekmeğine yağ sürmekten başka bir şey yapmıyor. Açın artık bir sw hepsi patlasın sizde rahatlayın bizde oyunumuzu oynayalım artık

Senior Member
    up up up up up up up bu kadar duzenlemeden sonra kesınlıkle gelmelı ve artık sw gelme suresı mın 2 yıl gıbı olmalı dıye dusunuyorum

Pvp serverlara yönelik bi işlem yapılsa güzel olucaktır

Banned
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    Gayet güzel yapılır illa bu 1 olsun demiyoruz sınırlamalar çeşitlendirilebilir.

Presiz 1 dc,bronze,gold,platium preler için 2 diğer premiumlar için 10 olsada olur.

Oyun bu şekilde oynamaktansa abinle sıra sıra oynamak daha iyi olur bu şekilde işgalcilerle dolu ticarethaneye dönen kişilerle dolu bir oyunda bireysel olarak bir şeyler yapılması çok zor bunun etkileri pkda ortaya çıkıyor.
    Last edited by IRsc; 11-15-2017 at 09:00 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ben olsam oyun ip sınırlaması getiririm bir bağlantıdan en fazla 2 pc ile oynansın sınırı 2 yaparım ,pustan gb satarım ve diğer illegal sitelerde item satışının önüne geçmek içinde oyundaki bazı çok para eden itemlerin tradele ve pazarda satılmasını engellerim artık herkes itemi kendi bulsun kendi bassın ,çöp slotlarınıda geri getiririm dc premiumuda fiyatını düşürürüm euheuheu ,ama bunlar olmassa size kngiht online denen o bataklığın içinde boğulup batmanızı diliyorum, (aloo benim yazı yazdığım yeri niye siliyosun kim siliyo league of legends dedim diyemi sildiniz niye siliyosunuz benim yourumumu yukarı başka oyunların isimlerinide yazmışlar cs go pubg onlarıda sil yasaksa allah allah bi daha yazdım silmeyin)BENİM İÇİN SORUN OLMAZ BEN LEAGUE OF LEGENDSDE OYNARIM HEMDE FREE TO PLAY LEAGUE OF LEGENDS NO PROBLEMİCO..
    Last edited by uufuukk; 11-15-2017 at 10:08 AM.