Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Lightbulb Acil Yardim Bekliyorum Yetkili Bir Arkdaş GM

SORUN: Ben bu hesabımdan ticket attım ve ben bugun baktığımda bana cvp gelmısdı konu ise Hotmail unutmamdı bana gecerlı bır Hotmail hesabı vermemi isdediler bende attım yenı e-posta açarak ondan sonra yıne bıletıme gırıp bakmak ıstedıgımde bılet fılan hıc bıse ortada yok ne yapmam gereklı benım yenı bıletmı olusturacam napcam ?

Senior Member
    Merhaba,
    Biletlerim bölümündeki Cevaplanmış Biletleri Gör butonuna basarak görüntülemeyi dener misiniz?

[QUOTE=MythAsSasSin;1408628]Merhaba,
    Biletlerim bölümündeki [B]Cevaplanm Yok kardesım yok ltfn bır yardımcı olrmusun

Biskivit su konuya yardımcı olurmusun?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Göndermiş olduğunuz bilet içerisinde hesabınıza ait gizli bilgiler bulunduğu için bu bilgilerin farklı kişiler tarafından görülmesini engellemek adına standart prosedürümüzde olduğu üzere bilgi içeren biletleriniz gizlenmektedir. Bu sebeple göndermiş olduğunuz biletinizi görememektesiniz.

Fakat, destek ekibi yeni bir bilet oluşturarak tarafınıza gerekli bilgilendirme yapmıştır. Biletlerim bölümünden tarafınıza yapılan bilgilendirmeyi görebilirsiniz.
    Yeni bilet numaranız: WLL-499-94344

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Göndermiş olduğunuz bilet içerisinde hesabınıza ait gizli bilgiler bulunduğu için bu bilgilerin farklı kişiler tarafından görülmesini engellemek adına standart prosedürümüzde olduğu üzere bilgi içeren biletleriniz gizlenmektedir. Bu sebeple göndermiş olduğunuz biletinizi görememektesiniz.

Fakat, destek ekibi yeni bir bilet oluşturarak tarafınıza gerekli bilgilendirme yapmıştır. Biletlerim bölümünden tarafınıza yapılan bilgilendirmeyi görebilirsiniz.
    Yeni bilet numaranız: WLL-499-94344
    Sayın Alonso
    Bilet ID Güncelleme Cevaplayan Bölüm Durum
    Bu sekılde gelıyor bıletlerımı goster dedıgımde hıc bıse goremıyorum beklıyorum yardımını

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ahm_sDeMjaGm View Post
    Sayın Alonso
    Bilet ID Güncelleme Cevaplayan Bölüm Durum
    Bu sekılde gelıyor bıletlerımı goster dedıgımde hıc bıse goremıyorum beklıyorum yardımını
    Hesap bilgilerinizin görünmemesine dikkat ederek Biletlerim bölümüne ait bir ekran görüntüsü konuya ekler misiniz ?

Üst bölümde ki ekran görüntüsünde çizili olan bölüme de Cevaplanmış Biletleri Gör alanını da kontrol edin lütfen.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Hesap bilgilerinizin görünmemesine dikkat ederek Biletlerim bölümüne ait bir ekran görüntüsü konuya ekler misiniz ?

Üst bölümde ki ekran görüntüsünde çizili olan bölüme de Cevaplanmış Biletleri Gör alanını da kontrol edin lütfen.
    Hocam bılıyorum oda yok bende gorunmuyor neden oluyor anlamıyorum

Alonso Dayi Bana bır yardımcı ol o dedıgın yer gorunmuyor ben ne yapayım su hesaba bır gırde bakıver Allah ıcın

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus