Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar lag sorununun zaten farkındayız. Fakat bize FPS açısından bir gelişim var mı, bize lazım olan o. Sizce bakımdan önce ve bakımdan sonra oyun içi FPS değerinde bir gelişim var mı?

Junior Member Amenotep's Avatar
    Nickname
    BuSon
    Quote Originally Posted by FoUnDERSS View Post
    gtx 950m nin 8 gb oldugunuda ilk defa görüyorum
    Toplam kuLlanılabilir grafik bellek 8GB
    Ayrılmış video belleği 4 GB GDDR5
    acer f5 573g sistem özelliklerine bakarsan

Nickname
    BuSon
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Arkadaşlar lag sorununun zaten farkındayız. Fakat bize FPS açısından bir gelişim var mı, bize lazım olan o. Sizce bakımdan önce ve bakımdan sonra oyun içi FPS değerinde bir gelişim var mı?
    Son iki güncelleme (yani bu ve bir önceki ) öncesi daha iyi olduğu kanaatindeyim.İki güncelleme arası fps farkında ise son güncelleme daha iyi.

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Amenotep View Post
    Toplam kuLlanılabilir grafik bellek 8GB
    Ayrılmış video belleği 4 GB GDDR5
    acer f5 573g sistem özelliklerine bakarsan
    rica etsem işlemci hızın oyuna girdiginde bakarmısın kaç ghz de çalışıyor çok önemli benim için

Nickname
    BuSon
    Quote Originally Posted by FoUnDERSS View Post
    rica etsem işlemci hızın oyuna girdiginde bakarmısın kaç ghz de çalışıyor çok önemli benim için
    3.47-3.48 GHz

Junior Member
    Merhaba oyunda çok fazla lag oldu 10 15 saniye gecikme ile ölüyorsun ve karakterler çok farklı gözüküyor duvarların içinden geçtiğini görebiliyorum o derece daha önce böyle bir şey yoktu buna bir çözüm bulursanız sevinirim çünkü oyuncular da bıkmış durumda.

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Bütün çalışmaları durdurun hiç biri önemli değil, TDM oyununda oda 3, 10.11.2017 Tarihinde ve saat 09:58 den itibaren bariz hileciler üremiştir. Yetenek barının düşmediği ve yetenek silahının sınırsız kullandığı tespit edilen oyuncu mevcut. Alçakça küstah bir şekilde boş boş açıklamada yapmaktadır. Belirtilen zaman dilimindeki oyunu kontrol edip hileciyi tüm hesapları ile kapatmanızı talep ediyorum...Saygılarımla... tatlı forumlar süper oyunlar dilerim... Makrosuz ve hilesiz için el ele... Saygılarımla
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    en son böyle oldugunda 2 hafta sürmüştü.Ayrıca yakın zamanda yaptıgınız açıklamada(geçmiş forumlarda mevcut)3.Parti programların,hatta bütün hıle programlarının kaldırıldıgını söylemiştiniz.Biz küfür/Argo konuştugumuzda hemen ban alıyoruz eyvallah lafım yok haklısınız olması gereken bu ama hılelerin sınırsız banlanması gerekir.Gerekirse IP ban atmalısınız.Bunlar içinde olması gerekn budur

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Sevgili dostum I SiyahLider çok haklı. Sayın Adminler lütfen şunlara öyle bir ceza verin bir daha o Pc den kesinlikle hesap açamasın oyuna giriş yapamasın Sizlere aşırı güveniyorum... Saygılarımla.
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    Selamlar. Sunucular yine mi kapali ki? Bende oyun hesap sunucusuna baglanamadi yaziliyor