Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Angry Stko gelen güncellemeler

Server restarts
    Some spell effects have been updated to be better centered on the character/anvil
    Clan Rankings will begin updating on the Knight website starting tomorrow
    fixed issue related to familiars which was causing characters to animate more slowly then intended
    fixed issue that was causing Dark Pursuer skill to fail.

- 6 yıldır bitmeyen kurian/ portu bugları hala çözülmemiş
    - 1 aydır çözülmeyen okçu skilleri giderilmemiş

Ya koreli amcalarla anlaşamıyorsanız devredin knight ı yada rest çekin korelilere kapatın knightı bakalım nereden para kazanacak çekik gözlüler.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba

Burası Knight Online Usko forumu. Bahsettiğiniz güncellemeler Stko'ya eklendi. Genelde güncellemeler benzer olmakla birlikte arada bazı değişiklikler olabilir. Adım adım tüm sorunları bitirmek için çabalıyoruz ancak bunu 'hiçbir şey yapılmıyor' diye nitelendirmek bence doğru değil. Lütfen yarını bekleyip olacakları beraber görelim
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member
    Dark pursuer okçu 70 skilli degilmi ? Belki digerlerindede düzelme olmuştur onu düzeltirlerken deneyip karar verin bence.İlk defa okcuya yönelik birşey görünce sevinmiştim okçular adına.

Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Merhaba

Burası Knight Online Usko forumu. Bahsettiğiniz güncellemeler Stko'ya eklendi. Genelde güncellemeler benzer olmakla birlikte arada bazı değişiklikler olabilir. Adım adım tüm sorunları bitirmek için çabalıyoruz ancak bunu 'hiçbir şey yapılmıyor' diye nitelendirmek bence doğru değil. Lütfen yarını bekleyip olacakları beraber görelim
    inşallah yanılmış oluruz ekstradan kurian/ portu skillerine de yanlışlıkla bir düzenleme gelir yoksa çekik gözlülerin kulaklarını daha çok çınlatıcaz oyun nerdeyse oynanmama noktasına geldi bitek wariorların keyfi yerinde şu anda

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Okcuda ki problem sadece 70 skili degilki ,diger skillerde ayni sekilde failed vermekte.

Beyler STKO Global bir server olduğu için onun daha çok üstünde duruyorlar açık ve net.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Okçu skilleri failed vermiyor ki yanında bir veya daha fazla okçu varsa senden başka o zman damage vurmuyor sadece mana gidiyor.62-66-75-80 senden başka bir okçu daha atarsa havadayken yarıda kesiliyor

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by IIIVarakVurakIII View Post
    Server restarts
    Some spell effects have been updated to be better centered on the character/anvil
    Clan Rankings will begin updating on the Knight website starting tomorrow
    fixed issue related to familiars which was causing characters to animate more slowly then intended
    fixed issue that was causing Dark Pursuer skill to fail.

- 6 yıldır bitmeyen kurian/ portu bugları hala çözülmemiş
    - 1 aydır çözülmeyen okçu skilleri giderilmemiş

Ya koreli amcalarla anlaşamıyorsanız devredin knight ı yada rest çekin korelilere kapatın knightı bakalım nereden para kazanacak çekik gözlüler.
    USKO ile STKO güncellemeleri arasında farklar olabiliyor ve bu bizim yada yapımcı firmanın çalışmadığı, oyuncuları umursamıyor ve sadece para odaklı iş yapıyoruz anlamına gelmiyor.

Yapımcı firmaya bildirilmiş bir çok bug bulunmakta ve zamanla geri dönüşler alıyoruz.

Kendi aramızda yaptığımız testlerde okçu sorunu ile ilgili bir ilerleme olduğunu görebiliyoruz fakat kesin sonucu sunucu bakımı sonrasında, sizlerden gelen geri dönüşler ile birlikte alacağız.

Örnek testlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;
    https://www.youtube.com/watch?v=Kgdv8nSNfxw
    https://www.youtube.com/watch?v=FSVVsuNz6Hc&t=58s

Bir diğer güzel haber ise yıllardır buglı olan gemi savaşı;

Yakın zamanda daha fazla quest - skill bugları ile ilgili gelişmeler olacağına emin olabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Merhaba

Adam 6 yıldır çözülmeyen kurian bugı demiş. 6 yıl. Altı yıl. Ama siz lütfen yarını bekleyelim demişsiniz. Burası usko forumu falan deyip gereksiz detaylara takılmışsınız. Lütfen biraz empati kurar mısınız? 6 yıldır fixlenmeyen bir bug olunca(sadece bu bug değil, senelerdir bdwnin moradona atması,okçu skilleri, jrnin buglu olması vs.) oyuncunun gözünden ister istemez çalışmıyorlar bakış açısı oluşur. Bu konuda oyuncuya hak vermelisiniz. Peygamber sabrı varmış oyuncunuzda ki senelerdir hala sıfır oyuncuya düşmedik.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Khenarth Archer videolarını izledim de sanırım sorun halen çözülememiş çünkü 2 niz aynı anda aynı targete atak yaptıgınız da diğer arkadaşın oku damage vurmuyor..Ama sanki eskisi kadar çok değil sanırım bir düzelme mevcut bunu minör efektinin doğru çalışmasından bile anladım teşekkürler Sorunlar bunlardı zaten efektler birbirini kesiyordu büyük ihtimal bu patch okçular PK atabilecek.
    Last edited by zgrdnzz; 11-08-2017 at 12:49 PM.