Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 117
    Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Ben reb5 im hatta yeni bitirmek üzereyim görevleri, görevler %50 vermez derken reb5'den sonrasını kastettim bunu anlarsın diye düşünmüştüm.Reb10 magelerin korkulu rüyası değil mele ekibin haddinden fazla damage atması sorun.
    Bence Savaşta Magelerin NP Kasamayacaz Anlamı Çıkarıyor Gordion'da Çünkü Mageler 6 Mage 2 Priestle Herşeyi Yapıyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben de gelmesini isterdim ama milli iradeye saygı duyuyorum
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

sadassaddassaddsasaddas
    Last edited by karamel123; 11-25-2017 at 05:06 PM.

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Kendim kasacağımdan değil lakin 83 reb 5 olan bir insan şayet exp kasmak istiyorsa buna devam edebilmeli. Lakin ben bu reb sisteminin LVL'e çevirilmesi taraftarıyım. Misal 83 olan lvl sınırı 90 yapılsın. Dengeleri değiştirir endişesi varsa yeni skiller eklenmeyedebilir.

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Eleman genie acip, haftalarca slotta kaldigi icin tabii ki reb 10 gelsin diyor. Kaldir bakalim genieyi, bu gelsin gelsin diyenlerin kac tanesi eliyle reb 10'a kasacak? Genie ile kasmak kolay. Genie(kosp) ile reb 10 olduktan birkac ay sonra reb 15 gelsin diye baslik acarlar. Kaldi ki bazi karakterlerin skillerinde hala sorunlar varken level 85 gelsin, reb 10 gelsin demek cok sacma. Once mevcut sorunlara cozum uretilsin, sonrasina bakariz.

Senior Member dua1cores's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yav arkadaş exp kasmak istemeyen, düşük lwl li insanların yüzünden reb 10 gelmemesi ne kadar acı. PK atmak gibi farm yapmak gibi bir aktivitedir exp kasmak. Genie li veya elle. sonuç olarak son seviyeye gelmiş insanların emeği bu oyuna lwl kasmak istemeyenlerden fazla.

Junior Member
    Nickname
    Heartking
    Rebirt sistemini ben hiç beğenmiyorum,verdiği 2 puan şaka gibi. toplam fazladan 10 str veya dex için yani reb5 için en az 3 premium harcamak 500 tl artı çöpe giden 3 ay..2 yerine 5 puan verilmeli ki değmesi için..ben hayatta mesela 2 puan için reb e o kadar masraf etmem..bunun geniesi var hammerı war potu var daha..var da var

Senior Member m49's Avatar
    Nickname
    LegendM49
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LegendNeverDie
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    adamlar slotta lwl kasmaktan pk atmayı unutmus .

oyun savaş sistemi ıyı olduğu için en buyuk oynanma etmeniyken sureklı olarak bi exp kasmaya premıum aldırmaya çalışılıyor halbuuki etkinlikler ve savas uzerıne yoğunlaşılması gerekıyor gold pre alıp sc cekerek zaten daha fazla harcama yaptırmak varken bu nasıl bir mantık alamıyorum.

En buyuk sebep oyunculukla alakası olmayan yapımcı ve aracı firma hiç kimse oyunu oynamayı doğru duzgun bılmıyorken nasıl olurda oyuncuyu anlayıp kazanç politikasını buna göre kurucak :? görulduğu uzere kuramuıyorlarda yıllar geçtikçe oyuncu sayısı aşağı doğru giderken biride cıkıp neden bole oluyor sorun nedir çözüm bulalım demıyor izlemeye batışa doğru giderken öyle trene bakar gibi bakıyorlar. (yayıncı firmadaki bazı gm arkadaslar haric onlara kalsa püfff manyak guzel olur oyun )

rebit 10 sistemi %100 gelicek buna kimse engel olamaz

Banned
    KESİNLİKLE GELMEMELİ reb 5 gayet yeterli ayrıca reb 10 gelmesyle expe gecenler olucagı icin cz pklarında düsüs olur

OYUM HALA !!! HAYIR !!!!

anket sonucuna uyulması lazım