Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 104
    Junior Member
    Nickname
    BeckenBauer - PasaWorm
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    UndisputeD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    bak bu güzel haber

Bi gelmedi şu 23 kasım

Junior Member
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Merhaba arkadaşlar. Ben oyuna 8 sene sonra tekrar başladım. Şuan da 76 level olacağım. Görevlerim sıfırlandığında eski görevlerimi tekrar mı yapacağım? Kimisi 83 leveller için geçerli diyor. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim. İyi oyunlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ajinabdallah View Post
    Merhaba arkadaşlar. Ben oyuna 8 sene sonra tekrar başladım. Şuan da 76 level olacağım. Görevlerim sıfırlandığında eski görevlerimi tekrar mı yapacağım? Kimisi 83 leveller için geçerli diyor. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim. İyi oyunlar.
    Hayır , bütün görevlerini en baştan yapacaksın.Daha önce yaptıkların da buna dahil,ve level sınırlaması yok.Bu arada oyuna yeniden hoş geldin.

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by morganlefy View Post
    demekki 23 üne kadar yeni server yok. Bu kadar talep varken bu kadar görmezden gelen bir firma olamaz. Yaptığınız şey sadece private sw adminlerine yarıyor, adamlar zengin oldu ev, araba almaya başladılar bu talepten yararlanarak.
    Bu talebi görmezden gelip hala her platformda yeni sw düşünmüyoruz demeniz ilginç.
    çıkıp bu yıl sonuna kadar yeni sw gelebilir deseniz bile bu adamların ekmeğine taş koyacak, kimse başlamayacak bile oralara. Bu şekilde yapmanız onların avuçlarını kaşımasını sağlamaktan başka bir işe yaramıyor emin olun.
    ağlaaaaaaaa

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Ve.... Sonunda 83 oldum. Görevler sıfırlanmadan 83 olmuş olmak beni çok sevindirdi. İlk defa 83 oluyorum oyunda, darısı kendi emeği ile daha önce 83 olmamış, olamamışların başına.

Yeni hedef 83/1 olabilemek. Görevlerin sıfırlanması ile 83/1 olamasam bile yaklaşacağımı düşünüyorum.

Diez'den (Eski Cyhper) herkese selamlar. Ben hala karus gate önünde otura otura exp kasmaya devam ediyorum.
    _CeM:ŞahiN_

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Adonis kıtasını korumamız ıcn boyle bır sey shard dı iyi oldu.Adonıs kıtası olmadan naparız

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Adonis kıtasını korumamız ıcn boyle bır sey shard dı iyi oldu.Adonıs kıtası olmadan naparız
    Evet bu görevler sayesinde koruyacağız adonis kıtamızı.

Senior Member
    şey sormak istiyorum acaba chat görevleride dahil mi ? çünkü geçen yıl ki sıfırlamada chat görevleri sıfırlanmamıştı bilgilendirirseniz sevinirim.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    şey sormak istiyorum acaba chat görevleride dahil mi ? çünkü geçen yıl ki sıfırlamada chat görevleri sıfırlanmamıştı bilgilendirirseniz sevinirim.
    Elbette dahil.A dan Z ye tüm görevler.