Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 151
    Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LOLOLOLOLOE3 View Post
    Modlar bile sanki biz yanlış birşey istiyormuşuz gibi racist bir şekilde SİZ FARMCISINIZ mantıgında.. Biz farm için gelen güncellemeyi haklı buluyoruz serverin uzun süreli olması için adalet için balance için tarantula gibi slotlarında elden geçmesi gerek.. bir gm'nin zaten bunu düşünmüş adalet için düzenlemiş olması gerekliydi bence.. Burda yoruma gelip cswyi savunanlar zaten csw'yi sabit alan çıkar klanlarının adamları.. Kardeşim elini vicdanına koy sadece csw alıyoruz tarantulalardan servere 500 gb sokuyorsun 1 ayda? sonra sw neden bitti.. kitaptir takı droplarıdır bunları saymıyorum bunlarda çok büyük gelir ama onu hak ettınız diyelim ama ayda 500 gb sokarak serveri bitirmeyi yapamassınız.
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    yorumlara bakıyorumda cswden nemalanlar tarafsız bakamıyor para hırsı empati kurma yeteneğizi yok etmiş.
    milyarlık charlarınız var evet veriyorsunuz doğal premium usersiniz kazanın allah daha çok versin eyvallahta.
    siyahada para için bu beyazdır demeyin. siyahsa siyah deyin beyazsa beyaz.
    çöp slotlarındaki kısıtlama aşırı gb girişini azaltmak için droplar azaltıldıysa tarantulada bir çöp slotudur azalma olması gerekirdi. (Ayda 120gb veren çöp slotudur)
    benim işim yürüsünde Erkan ne yaparsa yapsın tohumuna paramı saydımcılıktan kurtulmanız temennisiyle.

DN= burda konu çöp slotu neden kısıtlandığı değil kısıtlandığı iyi oldu konu eşitsizlik olması.
    Quote Originally Posted by TheLastMergen View Post
    Gerçekten ciddi olamazsın hemen gidip bir delos almalıyım. Sen konuyu çok yanlış anlaşsın sayın mod ne yazık ki dikkatini vererek konuyu değerlendirirsen yada 0 dan char açıp sadece pus kullanarak dizmeye çalışırsan ve clan pls clan pls diye gezersen aldığın cevaplarda oyunda +10 binliran olduğunu kanıtlamak zorunda kalırsan anlarsın 9bin olsun alacağın cevap nettir Biraz mantık sadece zor değil empati yapmayı ve bu oyunun mmorpg olduğunu atlamayalım. Herkese eşit haklar sağlanmalı.
    Sence bu konunun amacı farm yapmak mı? yoksa adaletsizlik mi? görüşünüz bu mu yani ? ben farm yapıyor olsam sizi desteklermiydim farmı bıtırdıgınız için? Benim amacım serverın uzun süre gitmesi.. güzel bi hamle yaptiniz farm bitti bu serverin ömrünü uzatır ama balance yok şuan oyunda . o slotun bu kadar büyük mevlada gb sokması saçmalık
    Quote Originally Posted by ElSalvadoreQM View Post
    40 tane dümen çeviriyorsunuz CSW'lerde, krallıklarda. Ortada emek varmışmış. E o zaman kardeşim o yamuk bowla saatlerce mob kesen adamında emeği yok mu?. Farm slotları oyuna giren GB azalsın diye kaldırıldı ki bence çokta doğru bir uygulama. Tarantula bosslarının dropları kesinlikle düşürülmeli. Zamanında CSW'de sadece vergi ile para kazanılırdı ona rağmen rekabet hiç bitmezdi. Dümenci godomanların çarkına çomak sokmanızı bekliyoruz sevgili NTTGame.
    haci farmı bitirdiler oyunda şuan balance yok biz haftad 1 gb kascaz 1 slottan adam 30 gb sokcak böyle bi mantık var mı
    Quote Originally Posted by ElSalvadoreQM View Post
    40 tane dümen çeviriyorsunuz CSW'lerde, krallıklarda. Ortada emek varmışmış. E o zaman kardeşim o yamuk bowla saatlerce mob kesen adamında emeği yok mu?. Farm slotları oyuna giren GB azalsın diye kaldırıldı ki bence çokta doğru bir uygulama. Tarantula bosslarının dropları kesinlikle düşürülmeli. Zamanında CSW'de sadece vergi ile para kazanılırdı ona rağmen rekabet hiç bitmezdi. Dümenci godomanların çarkına çomak sokmanızı bekliyoruz sevgili NTTGame.

Yamuk Bowlar kardeşliğinde CSW kazanın sizde

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    https://www.youtube.com/watch?v=rB2_4r9JWXY

Adam tarantula farmından sadece tek slottan 30 gb sokuyor 1 haftada hahahaha cok komik ya duyduguma göre orda 2-3 kat var 3-4 slot var haftada 100 gb sokcaklar oyuna siz hala farmcıların haftada soktugu 7-8 gbyle ugraşıyorsunuz gerçekten komik degil mi.. Gözden mi kaçırdınız bu slotları yoksa başka birşey mi var bu işte..

Kaan uz gibi arkadaşlar paylaşmasa hiç bi şekilde haberimiz olmucakti biz günde 20m kasmak için ugraşcaz adamlar haftada 30 gb kascak :d
    Asıl sıkıntı şu sen 1 gb sokacaksın ama 8 charla kasanlar baya bir gb sokacak sen tek düşünüyorsun o yüzdende eleştirilerin odağı oluyorsun tek takılanlar bir nebze haklılar fakat oyunda 8 charı olanlar gerçekten işin içine ediyorlar farklı önlemler de alabilirler mi alabilirler ama kaç sene olmuş alınmamışsa bu saaten sonra ne yaparsan yap etkileyemezsin o yüzden farmın olmamasına alışın geri gelmemesine de alışın tarantula kalkmıyorsa bir bildikleri vardı

Senior Member
    Nickname
    MarcoVanBasten
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AbsoluteZERO
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    csw ETKİNLİGİNİN COK SACMA OLDGU BI DONEMDE TEK BASINA NASIL CSW KAZANSIN BIZ 35 KISI CLANIZ 16 KISIDEN FAZLAMIZ GIREMIYOR HALIYLE BIRBIRLERIYLE ANLASAN CSW CLANLAR 7 8 CLAN GOZ ONUNE ALINDIGINDA HICBIRSEY YAPMAK IMKANSIZ OLDU OYUNDA

Senior Member CadisEtramaDiRaizell's Avatar
    Nickname
    CadisEtramaDiRaizel
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    CheatReportTeam
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Farm slotlarının kaldırılma sebebi : 8 char ile bilmem kaç pc li insanların buraları işgal etmesi. Genie yi kaldırarak veya ip kısıtlamasıyla çözülebilirdi.

Farm slotlarının kaldırılmasından etkilenenler : yamuk bow, quest itemli günlük max. 1,5 - 2 gb çıkartıp oyundaki pre parasını çıkartmaya çalışanlar. (Kimse tek charla farm yapıp zengin olmamıştır.)

Delosu kazananın ödülü: Delos bosslarına erişme hakkıdır. Cardinal gibi saate bilmam kaç m kasmak değildir. Seri seri para girişi 8 li charda olduğu gibi burada da olmaktadır. Bir çok yöneticinin clanı iyi yerlerde yorumlara bakınca.

Kralın hakkı : Kral olmak delosu almaktan daha üstün olduğuna göre onada SSK bağlayın.

Ek olarak; Oyunu sadece pazar ve eventler ile arada görevleri yaparak geçiriyorum. Haftada 500 pot anca harcıyorum. Event gelirleride bunu karşılıyor zaten. Zenginlerin şaklabanı olup tek yemek için cz ye çıkmam. Twitch yayınlarını izlerseniz kimin kaç milyar yatırdığı ortada. İki farm slotuda(çöp-delos) pek umrumda değil. Ama serverların uzun ömürlü olması için bi yer için yapılan değişiklik hepsi için yapılmalı.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Farmcılar bu kadar matematiği okulda kullansaydılar muhtemeln ODTÜ mühendisliklerinden birini kazanırlardı. Artık ben farm yapıyordum karakterimi diziyordum yalanını kullanmayın, çünkü bu aşırı baygınlık vermeye başladı. Bu bir oyundur, sizin ticarethaneniz değil, iş yeriniz hiç değildir.
    Çok boş yapmışsın sende Herkes senin gibi zengin değil bunu unutma ama reis Ayrıca oyunu ticarethaneye dönüştüren sizsiniz bunu söylemen çok enteresan ve ayrıca madem oyun bu ticarethane olarak görmüyorsun oyundaki herşeyi ücretsiz yapabilirsin

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    CSW oyunun en değerli konumu gayet mantıklı.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Farmcılar bu kadar matematiği okulda kullansaydılar muhtemeln ODTÜ mühendisliklerinden birini kazanırlardı. Artık ben farm yapıyordum karakterimi diziyordum yalanını kullanmayın, çünkü bu aşırı baygınlık vermeye başladı. Bu bir oyundur, sizin ticarethaneniz değil, iş yeriniz hiç değildir.
    Öte yandan bu düşünce yapısı yanlış ve tehlikeli. Çünkü farmla char dizen insanlar var ve olması gerekende normalde bu. Ancak Tl cilere çözüm bulamayan(!) ekip yine yaşın yanında kuruyu atmış ateşe.
    Last edited by UBB883; 11-01-2017 at 06:31 AM.

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Eğer CSW'yi kazanabilirsen, şikayet ettiğin tarantula slotlarının hepsine tek başına sahip olabilirsin.
    csw yı neyse kazancaz elımızdekı gorevden aldıgımız ıron bow lamı ?

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bar_62hPgqey View Post
    csw yı neyse kazancaz elımızdekı gorevden aldıgımız ıron bow lamı ?
    İron bow ve yamık bow kardeşliği ile kazanabilirsiniz.

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    O degilde charini farmla dizenler simdi insanlara aglamayin diyor sizin taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa alaha havale ediyorum kardeslerim

selam bence gayet normal nedenmi adamlar csv ye 36 kişilik hadi sen ona 30 de clan ile birlikte giriyorlar bu adamların alt clanlarıda var yardıma geldilermi onlarda hak sahibi oluyorlar 3 aly olabiliyor ama sen ona 2 aly de yardım etti de 20 şer kişilik 2 tane aly de 40 kişi eder 30 kişide üst kılan desek 70 kişi yapar
    ayda 250 gb giriyor dediğiniz zaman bölün 250/70_3.5 gb kişi başı aylık kazanç ha dersenki üst clan aly lere koklatmaz sadece kendileri yer o gb yi
    250/30=8 gb kişi başı 1 yda çokmu sizce emek verip belli bir yere gelen insanlar için:?