Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 151
    Senior Member
    merak ettiğim konu mod arkadaslar neden bu konuyu cok desteklediğidir farmcilar derken neyi ima ediyorsunuz ötekileştirmemi bu ? farmcılar bu oyunun sırtına külvetmiş gibi konusulmus sonucta farm yapanlarda premıum cekıyor cash cekıyor maden nttgame farm slotlarina 1 duzenleme getırdırdıyse tarantula slotunada getırebılır sımdı burda csw sahıbı clanlara hedef almıs gibi gosukmek ıstemıyorum ama acıkca benım 10 binleri verıcek gücüm yok yasım 33 cocuğumun hakkını ole oyuna savuramam ama kastım itemleride farm slotundan kasarak yaptım herkez pk atarken ben farm yaptım elınden geldıncede dızmeye calıstım ben solo oynıyan 1 oyuncuyum benım gibi 1 cok oyuncu vardır illa solo takılan madem duzenleme yaptınız farm slotlarini kımseyi gozetmeksizin duzenlemeyı yapmanız lazımdı maradonda 15 20 gb ye slot satan var işte bu sebeble duzenleme yapılabılır

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Bu kadar saçma bir slot için bunca kişinin bir araya gelmesi ve hiç bir gmden destek görmemeside aci..

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Farmcılar bu kadar matematiği okulda kullansaydılar muhtemeln ODTÜ mühendisliklerinden birini kazanırlardı. Artık ben farm yapıyordum karakterimi diziyordum yalanını kullanmayın, çünkü bu aşırı baygınlık vermeye başladı. Bu bir oyundur, sizin ticarethaneniz değil, iş yeriniz hiç değildir.
    Öncelikle bir moderatör olarak insanları "Farmcılar" diye ötekileştirmeniz ne kadar doğru? Ayrıca farm kelimesinin anlamını öğrenin bu oyunda farm diyince insanların aklına genel tek şey para, ikinci olarak bir insan karakterini dizmesi için ne yapması gerekiyor? Sizin sözleşmeli aracı sitelerinizden GB mi alması gerekiyor? Bütün slotlara düzenleme geldiyse oyuna keş para girişini engellemek için bu slota neden gelmedi? Ayrıca bu oyunu herkes PK ağırlıklı oynamak zorunda değil böyle bir kural yok isteyen istediğini yapar.

Senior Member
    Selam,

Farmcılar bu kadar matematiği okulda kullansaydılar muhtemeln ODTÜ mühendisliklerinden birini kazanırlardı. Artık ben farm yapıyordum karakterimi diziyordum yalanını kullanmayın, çünkü bu aşırı baygınlık vermeye başladı. Bu bir oyundur, sizin ticarethaneniz değil, iş yeriniz hiç değildir.
    İTÜ, ODTÜ, Boğaziçi 'nde okumadığımız ne malüm ? Oyunu ticarethane olarak görenlere hepimiz karşıyız ve farm slotlarının dropları ile ilgili yapılan düzenleme yerinde idi ama adalet açısından tarantula slotlarınında dropları ilk bakımda düşürülmeli. En az cardinal asa fruit ile aynı drop değerlerine sahip olmalı. Ben yaptığınız yorumlardan görürüm ki sanırım mod arkadaşlar ve csw sahipleri (oyuna en az 5-10bintl yatıranlar) dropları düşürülen farm slotlarını değilde o tarantula csw kalesi slotlarından ticarethane olarak geçiniyorsunuz. Farm yapan adam nasıl çarını dizmiyorsa csw kalesi slotlarında farm yapan adamda çarını dizmiyordur oyunu ticarethane olarak görüyordur !

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Konu güncel farm herkes için eşit olmalı..

Junior Member
    haftada sg gg slotundan 500 gb ye yakın bi gb girişi oluyordu 8 tane çarla

Junior Member
    Bir MMO-nun pve si 90 farm'dır. Hele KO gibi level kasmanın legal hile ile yapıldığı oyunlarda pve %100 farmdır. Yahu ne komik yöneticileri var şu oyunun. Savunulan saçma sapan şeyler. Misal dünyanın en iyi MMO'sunda 1 pc den istersen 30 char girer 30 farklı slotta farmda yapabilirsin yeterki legal yöntemler kullan.Yıllardır KO' da bir pc den 2 char açılmıyor tam komedi. Ama böyle devam edin oyunda sadece 7 server kalmış koca knight online'de 7 server . Bırakın millet pazar yapsın action house sistemi olsun o da yok. İlle 10000 TL lik mage team csw yi alacak itemine item katacak. Gariban küçük klanlarda küçük kalacak. E peki böyle devam edin Zaten knight online ticari ömrünü çoktan doldurdu. . .

Quote Originally Posted by awdawd View Post
    Bir MMO-nun pve si 90 farm'dır. Hele KO gibi level kasmanın legal hile ile yapıldığı oyunlarda pve %100 farmdır. Yahu ne komik yöneticileri var şu oyunun. Savunulan saçma sapan şeyler. Misal dünyanın en iyi MMO'sunda 1 pc den istersen 30 char girer 30 farklı slotta farmda yapabilirsin yeterki legal yöntemler kullan.Yıllardır KO' da bir pc den 2 char açılmıyor tam komedi. Ama böyle devam edin oyunda sadece 7 server kalmış koca knight online'de 7 server . Bırakın millet pazar yapsın action house sistemi olsun o da yok. İlle 10000 TL lik mage team csw yi alacak itemine item katacak. Gariban küçük klanlarda küçük kalacak. E peki böyle devam edin Zaten knight online ticari ömrünü çoktan doldurdu. . .
    Hacı kimi gezegen gezegen dolaşır titan keser kimi de 3-5 GB için birbirini yer kalite farkı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LOLOLOLOLOE3 View Post
    Umarım ntt duyar...

bugun sabah olympia townda adam tarantula slotu satilir diye yaziyordu trajikomik...

çok mu birşey istiyoruz? adil uzun süreli güzel kurallarla yönetilen yeni bir server istiyoruz.. 5 6 aylık swlerden bıktım. yeni swde uzun süre oynamak istiyoruz. farm adımınız güzeldi ama tam yapmak lazım..
    Ss aldıysanız Cr'ye rapor edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Ss aldıysanız Cr'ye rapor edebilirsiniz.
    rapor edilse nolcak ki? adam ts ye çağırıp oradan satıyor sonra gelsin paracıklar csw yi madem degerli yapcaksanız eski haline getirin o zaman görün suan sadece sacmalik