Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

chat report hile bildirimlerine ödül verilmeli.

Artık kimse chat report işiyle uğraşmak istemiyor
    gmler ilgilenmiyor ben amelemiyim diyor. sadece herkes menfaatine göre bildirim yapıyor.
    hile bildirimlerine kanat,amblem,magic bag,1günlük pre gibi ödüller verilirse oyunda illegal kalmaz diye düşünüyorum.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    GM lerin ilgilenmediğini nereden çıkarttınız ? Tüm sunucularda her gün rutin kontroller yapılıyor. Hadi diyelim bunu görmediniz sizi şöyle alalım. Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 57. Ekstra olarak şunu söylemem gerekir ki bildirim yapanlara ödül verilecek olursa CR bölümü asılsız raporlarla dolup taşar, buda illegal oyuncuların ceza alma zamanını uzatır.

Senior Member
    GM gelip sana " Ben CR ile ilgilenmiyorum artık ben amele miyim? " mi dedi? Çünkü hiç bir yerde böyle bir açıklama yok.

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Slotlarda illegal yok denecek kadar az zaten cheat reportu falan bırakıp şu pazarla ilgilensinler gmler.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Knight Online oyuncusu hile bildirim konusunda günden güne daha da bilinçleniyor. Öncelikle bizlere olan yardımları için teşekkür ederim. Cheat Reports bölümünün yanı sıra, ''video çekemiyorum, bilgisayarım kasıyor, video programım yok.'' diyen oyuncular için de, discord platformumuz mevcut. İsteyen arkadaşlar discord hile-şikayet kanalından da anlık bildirim sunabiliyorlar.

Bahsettiğiniz ödüllendirme durumu suistimal edilebilir bir sistem. Zaten Cheat Reports bildirimleri gönüllü olarak yapılan bir durumdur, kimseden zoraki bir isteğimiz bulunmamaktadır.

Cheat Reports ve discord üzerinden bildirim yaparak NTTGame ailesine yardımcı olan tüm duyarlı oyuncularımıza teşekkürlerimi sunarım.
    Last edited by akoml; 10-28-2017 at 05:09 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Knight Online oyuncusu hile bildirim konusunda günden güne daha da bilinçleniyor. Öncelikle bizlere olan yardımları için teşekkür ederim. Cheat Reports bölümünün yanı sıra, ''video çekemiyorum, bilgisayarım kasıyor, video programım yok.'' diyen oyuncular için de, discord platformumuz mevcut. İsteyen arkadaşlar discord hile-şikayet kanalından da anlık bildirim sunabiliyorlar.

Bahsettiğiniz ödüllendirme durumunu suistimal edilebilir bir sistem. Zaten Cheat Reports bildirimleri gönüllü olarak yapılan bir durumdur, kimseden zoraki bir isteğimiz bulunmamaktadır.

Cheat Reports ve discord üzerinden bildirim yaparak NTTGame ailesine yardımcı olan tüm duyarlı oyuncularımıza teşekkürlerimi sunarım.
    Gayet guzelde Manesde oynuyorum dün gece Destan 2 ye girdim char actim ,Lycanda makrocu vardi,keilanda makrocu,Orc Watcherda 33 lwl 3rd party.2 tane video aldim 100 mb,ben simdi bunlari yukleyecek olsam kullandigim net ttnet.İlgeliniyorsunuz illegallerle cr konularina bakiliyor ama dahada kolaylasmasi lazim o 2 videoyu yukleyecek olsam 30 dk oyunla ilgelenemiyecem.

odul vermıyorsanız yada report eden kısıye ozgu bır durum yada ayrılalık yoksa bozuna report edıyor adam arıyor vıdeo cekıyor you tube yukluyoruz bunun da bır ayrıcalıgı olmalı kımse su istımar edemez zaten sızın tarafınızdan ıncelenıyor yanlıs beyanda bulunanları sızde cezasını verın gereknı yapın dogru bıldırımde bulunan arkadaslarada gerekn hassasıyetı ve ozguvenı verın
    benım fikrim oyun icide olsa bır hedıye verılmesı

ama bunu oyun ici yapan ve hakkıkatten dogru bılınclı yapan karakterlerın ayrıcalıkları olması gerek kımse su istımar edemez sızın ve gm ler tarafından ıncelenen ve haksız yere konan bır vıdeo ıse o karaktere gerekenı yapın ama haklı ise o karaktere oyun içi bir hedıyenın verılmesı ntt game gibi bir koca şirketi zarar sokmaz kanaatindeyim oyunda oyunculara bugibi aktiviteler olursa daha cok ilgi öeker daha guzevlı ve daha rahat oyun ortamı saglanmış olur düsüncesındeyım
    HEDİYE BANA GÖRE ŞART

aynen hile bildirimleri belli bir sayıya ulaştığında hediye verilmesi iyi olur aynı şekilde belli bir sayı yanlış bildirim yapanada ceza verilmeli ki süitimal edilmesin

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    illrgalin işine yaramayaycak legal oyuncuyu mutlu edecek küçük ödüller verilebilir kötüye kullanacak arkadaşlarıda ayırmak çokta zor olmasa gerek diye düşünüyorum