Results 1 to 6 of 6
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

26 Ekim Tarihli Sunucu Bakımı - Yorum Konusu

Herkese Merhaba,

26 Ekim tarihli sunucu bakımı ile oyuna eklenecek içerikler ve yapılacak güncellemeler hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Yama notlarını görmek için buraya tıklayın.

Phantomers Ekibi

Member SEKERL1's Avatar
    Nickname
    ŞEKERLİ
    Class
    Kingdom -> Warrior
    Clan
    TurkPIayer
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kriss Vektör Dual olursa süper olur

Fps gayet başarılı çalışmaların devamını dilerim

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu sefer harbiden optimizasyon yamasi olmuş fps gayet yeterli ve düşmeler çok az insallah boyle devam eder

Junior Member

Angry

Oyuna 26 ekımde kı güncelleme gelmeden önce 220 fps alıyodm simdi en küçük museum harıtasında bıle 120-130 alıyorum ve bu nedenle crıs vb. silahlar yavaş sıkıyo.Kısacası getirmiş oldugnuz güncelleme fps i düşürdü.

Junior Member
    i5 3330 2 gb 128 bit ekran kartı ve 8 gb ram ile bugün oynadığım memphisteki fps değişikliği ve farklılıkları çok fazlaydı daha öncede kullandığım bandicam ile 220fps (en düşük) alırken bu yamadan sonra lobi ekranında 120 fps almaktayım menü değişimlerinde bu 64 fps ye kadar düşmekte oyuna girişte basede 120 fps alırken koşma tuşuna bastığımda bu fps220 ye kadar çıktı a lobiye geldiğimde tekrar 200 e çıktı alt tünelden geçerken tekrar bir düşüş yaşadım ve b bomba içine ulaştığımda 100 fps ye kadar düşüş yaşadım ateş ettiğimde ise fps tekrar 100fps ye kadar düştü daha önce bu kadar dengesizlik olmuyordu oynadığım oyun içinde lag ve donmalar olduğunuda farkettim benim fikrim diğer yama daha iyidi en azından bu yamadan önce en düşük 220fps en yüksek 400 fps alıyordum