Results 1 to 10 of 10

Çok sefer dolandırıldım bu oyunda ama bu sefer başkaaaa......

Selam arkadaşlar ben Mustafa. instagram hesabım ve facede de aynı isimle ulaşabilirsiniz
    FethiARSLAN'ın sahibiyim.
    Cumartesi akşamı rol +3 dual almaya çalışırken kandırıldım. Kandıran kişinin PM'si ismi onunda mustafa bartınlı istanbulda bostancıda kuaför dükkanı olduğunu söyledi. Ben ona takasta 9 chd + 7 moon + rol2 dual vermeyi teklif ettim. Teklifimi beğendiğini telefonla görüşmek istediğini söyledi. Yaklaşık 1.30 saat konuştuk. Konuşmanın sonunda chd yi şimdi ver takasta kullanmak istiyorum dedi. abi dedim takasımızı tam yapalım uğraşmaya gerek yok sana güvenmek istemiyorum dedim. Ve bana çok büyük bi hata ettiğimi sw de sayılı pazarcılardan olduğunu söyledi. Bir sürü clan başkanı ve tanınmış isim söyledi hiç birisini tanımasam da oyunda göz aşinalığım var. Sonra telefonu kapatmak istediğimi ve itemi vermek istemediğimi söyledim. Ona güvenmeyerek büyük hata yaptığımı senin ilk ticaretin olucak ilerki ticaretinde bu güveni zaten benimle sağlamalısın falan dedi. Pazarında itemler bir araba parasıydı ve böyle bir kişi için çerez itemler olduğunu düşündüm. Sonrasında bu l diye bi pazarcı arkadaşına chd yi göstermek istediğini chd yi vermem konusunda ısrar etti. Bende ona güvenmek istemediğimi söyledim. Sonra telefon bir anda kapandı ve bir daha ararmısın dedi bir daha aradığımda teklifimi kabul etmiyorsa item konuşmak istemediğimi söyledim. Açtığımda telefonu rol+2 leri vermemi istedi. Abi dedim sana güvenmek istemiyorum bunlar değerli itemler sana versem telefonu kapatsan oyundan çıksan bir muhatabım bile yok dedim. İstanbula gel dedi uçak biletini alayım dedi. Beni sen çok yanlış anladın dedi. Abi dedim sana inanmıyorum ama senin kişiliğine kalmış dedim. Sonra bu benden ona hala neden güvenmediğimi.. güvenmem gerektiğini.. yanlış düşündüğümü söyledi. Dedim abi benim defalarca sütten ağzım yandı bu oyunda. Re +3 leri çöpe atmış var sayarak sana güveniyorum dedim ve adam verir vermez telefonu kapattı ve oyundan cıktı. Sonra Hiç aramadım bile ertesi gün olduRe
    +3 leri satıyor. Bu mustafa adlı isimli çarın sahibinin ona sattığını söyledi. Ben o kişiyi savcılığa verdim dediğimde 4Fosil delirdi. Bana iftiralar ve tehditler savurmaya başladı. Telefon numaramdan facebook profilimi ordanda iş yerimin adresini bulduğunu benim başıma sıkıntı acacaklarını söylediler. Bunların clanından bir kişinin polis olduğunu ve bir çocuğun yanıma geleceğini söylediler. Sonra bizde seni şikayet edecegiz 7 kişi anlaştık senden şikayetçi olacağız hepimizden 24 gb borç para aldığını ve geri vermediğimi söyleyeceğiz dediler. Bende öyle bişey olmadığını kendine bir çıkar yolmu aradığını sordum. Sonra birisi pm attı. Fethi borcunu ver daha ismimi bile bilmiyor. Benim çarımda umut diye bi arkadaşım oynuyordu. Krallık boyunca ve cz de gördüğüz her saniye pk atan kişi odur. Benim Seekae diye bi ardream asasım var onunla oynarım yada JuJe diye magem var onda takılırım harpy keserim farm yaparım yada Flume diye 59 priestim var onda takılırım milleti db lerim yada 0ver var 70 lwl onla apede takılırım yada FethiARSLAN ile apede insanlara ks atar slotlarını elinden alırım sonrada arkadaşım olurum benim oyundan anladığım tek şey bu. Benim işten ve gezmekten fırsat bulamadığım için. Arkadaşımın oynamasına izin verdim. Çarın Potuna SC sine Walkreysine geniesine kadar canım ne isterse alabilcek güçteyim. Bi keresinde çarda aktif 4 tane premium vardı. Oyunda bazen ezik insan gördüğümde +7 raptor iron bow mirage shard elixer vermek huyumdur. İyilik yapmayı severim. Knight onlinede sevapta kazandığımı düşünerekten bu oyunu oynuyorum.. Bu insanlar neyin borcundan bahsediyorlar. Krallıktan gelen para krallıktan gelen parayı ben 1 gecede harcıyorum 1 ay onumu beklicem. Bana hırsız demeleri borç alıp geri vermediğimi söylemeleri çok zoruma gitti ve şimdi önce beni dolandıran arkadaşımızı mahkemeye vericem. Ardındanda ve arkadaşımıza elimden gelen bütün problemleri yaşatmaya çalışacağım. Onlar ben kartlarımı açık oynadım. Telefon numaramı verdim ismimi söyledim. Onları bas baya ezeceğimi söyledim. Fakat sadece klavye delikanlılığı yaptılar. Bi ncs basınca aklanabilirler fakat onların vicdanları aklanmaz. Ben çok rahat bi ailenin çocuguyum. Onlara sıkıntı vermek için elimden geleni yapacağım beni dolandırmalarının ve bunu takım halinde ört bas etmeye çalışmalarının acısını çıakrtıcagım. Sizde bu insanlarla ticaret yaparken bir kere daha düşünün. Küçüçük beyinli ve zihniyetli fakir insanlarla oyun oynadığımı yeniden fark ettim. Gerçek hayatta sokağa çıkmaya yüzü olmayan insanlar kahpeliklerine oyunda devam ediyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar onları paraylan ezecem her zaman her yerde. Benim bu oyunda kaybettiğim para 50bini geçmiştir FethiARSLAN'da şuan 15 bin tl edebilicek güçte.. mahkemede görüşürüz hırsız demelerininde hesabını soracağım. Bakalım 20 trilyon mu çalmışım onlardan mal varlığımı görünce akılları biyerlerine kaçcak Bana hırsız dedikleri evlerini barklarını hayatlarını görmek istiyorum anlatabildim mi.. Ben onlardan neden borç alayım neden çalayım ...
    Beni yanlış anlamanızı istemiyorum. Herkes karalamayı çok seviyor bu oyunda herkes dost görünmeyi çok seviyor. Hala iyi kalpli insanlar var mı şüphe etmeye başladım.. Çok üzülüyorum insanların para için yaptıkları mücadeleye hayat adil değil evet ama bazende allah kime neyi nasip edeceğini biliyormuş dedirtiyor hayat
    Karakola gittim bir makara yaptık ki mahkemeninde videosunu paylaşacağım....
    Last edited by MrRob0t; 10-23-2017 at 08:12 AM.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Elinizde kanıt olsun ya da olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

Quote Originally Posted by cer_eLQc8ums View Post
    İstanbula gel dedi uçak biletini alayım dedi. Beni sen çok yanlış anladın dedi.

Öncelikle geçmiş olsun.
    Bu tür kişilere karşı daha dikkatli olmalısınız.
    Ayrıca sizi tehdit ettikleri ekran görüntülerini de Cheat Reports bölümüne yükleyebilirsiniz.
    -Cheat Reports Kullanımı Raporlamayla ilgili detaylara konudan ulaşabilirsiniz.
    Last edited by MrRob0t; 10-23-2017 at 08:25 AM.

Junior Member
    geçmiş olsun üzüldüm

Senior Member
    geçmiş olsun kardeşim . böyle insanlarla bizde çok uğraştıuk adamı dolandırırlar sonra adını karalarlar. benimde başıma geldi . biz parası olmayana para veririrz . kimsenin hakkı yoktur üstüne ben dağıtırım her neyse . dolandırıcılarn zihniyeti bu adamı çarparlar üzeri,ne gidince sana dolandırıcı yakıştırması yaparlar . bir tanesi clanmızdan birinin 13 gb sini dolandırdı kaçtı .mont3 ile başlıyordu bilirsiniz bir warior adamdan 13 gb yi alamadık ama sülalesine duyurduk dolandırıcı olduğunu oyunda yok ne zamandır haketti de böyle insanların telefonu filan varsa eğer adı soyadı adrsi herşeyi çıkıyor o telefondan yeterki emniyette takıdık olsun. böyle emek hırsızlarını insan içine çıkamayacak duruma getireceksin bak bir daha milletin emeğiyle oynayabiliyormu. elinde bir telk filan varsa üzerine git . yaptıklarını yanına koyma kardeşim.

Senior Member
    FethiArslan'ı oyunda çok görürüm bir kaç kere muhabet ettik BEN M4HZEN tanır belki bir kötülüğünü görmedim lakin böyle dolandırılma olayları oyunda çok oluyor kardeşime geçmiş olsun diyorum.Bir şey takıldı kafama sadece sütten ağzım yandı dedin yine adama gittin verdin itemi kardeşim neden sütten ağzın yandıysa tekrar bu hataya düşüyorsun oyunda çok şeref yoksunu insan var bu yüzden kimseye güvenmeyin arkadaşlar.Para için her şeyi yapacak çok çok kişi var neyse lafı uzatmayayım mahkeme sonucunu merak ile bekliyorum.

Senior Member
    kardeşim iyi niyet hata yaptırıyor .böyle dolandırıcılar kendileri gibi soy--suzlara yapamıyorlar . neden mi ?aynı yolun yolcusular . iyi niyetli insnaları ağlarına düşürüyorlar .. bazıları enayilik der bazıları salaklık ama bence iyi niyet .. o hırsızlar dolandırıcılar çalıyorlar ama sanmasınlar . yaptıklaır yanlarına kalmaz . bi yerde fire veriri cezalarını çekerler . Allah büyüktür .

Member SahipZiz17's Avatar
    Nickname
    xKushina
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DostlaR
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun kardeşim, karusa geçmeden önce humanda gördüğüm en iyi kraldın.

xKushina
    Last edited by SahipZiz17; 10-23-2017 at 09:56 PM. Reason: imla

Senior Member
    Bunların clanından bir kişinin polis olduğunu ve bir çocuğun yanıma geleceğini söylediler.

Bu şekilde bir beyanları varsa belgeleyin.Real hayatta yanınıza gelip.Meslegini öne sürerek Egerki tehdit vs herhangibi bir durum olursa.İsim spyisim ve şubesini ögrenin.bana ulaşın.
    Last edited by 35LisaCuddy35; 10-26-2017 at 12:03 AM. Reason: .

Junior Member
    Geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun dostum war dediğin gibi insafsız adilerde war hepsini gördük bu sw de herşeyi herkese güvenemiyon senin hatan kızdığım tek bi konu neden güvendin isterse 60 yaşında olsun Mustafa napcan gardaş olmadı başkasından bulurdun başkasına satardın bi şekilde ayarlardın yani böle insafsızlar oldukca senin bu paylaşımın gibi çok paylaşım yapan olur nese zaten gerekli işlemleri başlatmışsın kardşim en kısa zamanda sonuç alırsın ve bidaha böle bi hataya düşmezsin tekrardan geçmiş olsun.