Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41
    Senior Member Sneaky__34's Avatar

Chaosla ilgili güncelleme mi yapıldı ?

Normalde rakiplerimizin hepsi karşı ırktan görünürken az önceki chaos da rakipler kendi ırkımdan ve tek tuk olmak üzere karşı ırk dan göründü.Ayrıca adamların koşma hızlarında bir gariplik vardı.Bir diğeri ise 3k vuran skillin atış hızında saçmalama gözlemledim.Bazen damage vururken bazen de atıyor ama damage vurmuyordu.Birde 3k atan skille bastığım anda sanki kosp varmış gibi hızlı bir şekilde attı.
    Chaosda bir tuhaflık vardı oynayamadım.
    Böyle bir sorun yaşayan oldu mu az önce ki chaos da?
    Veya bu hafta skiller üzerinde oynama yapıldı mı ?

Junior Member
    aynen kardeş yapılmış değişiklikler 4. oldum mavi vermedi sıralama ilgilide bi gariplik var

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Bendede bir sorun vardı hocam. 3 k dediğin gibi bazen cok seri attı.Birde Aynı ırk mavi yazıyla yazıyordu.genel bir problem sanırim

Quote Originally Posted by mumy1910 View Post
    aynen kardeş yapılmış değişiklikler 4. oldum mavi vermedi sıralama ilgilide bi gariplik var
    Bahsettiğin durum bug değildir.Chaos bittikten sonra sonuç ekranı açılıyor ya tam o anda 16 kişi olabilir ancak ondan sonraki saniyeler içinde bir kişi oyundan çıktıysa 4.olduğun için green almışsındır.

Benim bahsettiğim durum farklı bir şey.Oynayamadım yani bir şeyler değişmiş.

Takip eden skiller aynı kişiye veya moba birden fazla kişi tarafından atıldığında sadece biri işlemekte. Diğerleri işlememekte. Okçu, mage 27 35 ve chaostaki 3k dmg veren de dahil

Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    Bendede bir sorun vardı hocam. 3 k dediğin gibi bazen cok seri attı.Birde Aynı ırk mavi yazıyla yazıyordu.genel bir problem sanırim
    Fark ettiysen koşma hızlarının da sorun vardı.Adam önümde yürürken vuramıyorum bir kaç sn sonra daha ilerde oluyordu.Bot değil.Olsa anlarım yani yıllardır oynuyorum.Daha çok visual bugun gelişmiş hali gibiydi.Bu konu hakkında akıl vermeyin lütfen.Pc mi örümceklerde bağlamadı.İnternet hızımda normal.

Quote Originally Posted by TrafalgarAziol View Post
    Takip eden skiller aynı kişiye veya moba birden fazla kişi tarafından atıldığında sadece biri işlemekte. Diğerleri işlememekte. Okçu, mage 27 35 ve chaostaki 3k dmg veren de dahil
    Tam bunu yazacaktım.Güzel tespit etmişsin.Ancak bu durum chaosda yoktu.Son güncelleme sonrası chaos da o buga katılmış oldu.

Mgame , bak hele olmadı yine yapamadın.Chaosu hemen geri düzelt.Tek düzgün etkinliği de çok görme bize.Tamam bir şeyler yapmaya çalışmışsın ama olmamış.En azından arkadaşlarınla bir girip deneyebilirdin değil mi ? Her zaman ki gibi yine denemeden test etmeden attın oyuna patchı.Ne zaman kendine çeki düzen vereceksin ???

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Bahsettiğin durum bug değildir.Chaos bittikten sonra sonuç ekranı açılıyor ya tam o anda 16 kişi olabilir ancak ondan sonraki saniyeler içinde bir kişi oyundan çıktıysa 4.olduğun için green almışsındır.

Benim bahsettiğim durum farklı bir şey.Oynayamadım yani bir şeyler değişmiş.
    dediklerin doğru 3k skili bazen hızlı atıyor zehir skili bazen yavaş atıyor aynı ırkdan kişilerin tipleri aynı mavi yazılı değişmiş fakat açıklama yok

Bunu serverı açmadan test edip bulmaları pek mümkün değil, bu yüzden Beta testi yapılır alfa testi yetersiz kalacağından. Ancak benim beklediüim şey evet böyle bir sorun bizden kaynaklı veya dediğiniz şekilde de test ettik bir sorun bulunmuyor diye bir cevap almak, böylece boş yere format atmaz insanlar. Veya ekran kartı vs ayarlarıyla oynamazlar, veya oynarlar. Hani bir cevap daha alsak yetecek

Quote Originally Posted by TrafalgarAziol View Post
    Bunu serverı açmadan test edip bulmaları pek mümkün değil, bu yüzden Beta testi yapılır alfa testi yetersiz kalacağından. Ancak benim beklediüim şey evet böyle bir sorun bizden kaynaklı veya dediğiniz şekilde de test ettik bir sorun bulunmuyor diye bir cevap almak, böylece boş yere format atmaz insanlar. Veya ekran kartı vs ayarlarıyla oynamazlar, veya oynarlar. Hani bir cevap daha alsak yetecek
    Ne formatı ya. öyle şeyler yapmayın arkadaşlar.Bu tamamen Mgame nin 2+2=5 mantığının ürünüdür.

Hemen ! hemen düzelt mgame oynanmıyor.Ayrıca rakipleri de kendi ırkımızdan olacak şekilde ayarlamışsın.Chaosda ki human charlar uzaktan tutulmuyor.Ne yaptıysan hiç bir şey eklemeden Control+Z yapmanı istiyorum.