Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

kurian/portu karekter yapılandırması oyun mekaniği

Merhaba yetkililer soracağım soruyu tickettan sordum fakat ticketa cevap geldi cevabı yazan şahıs foruma ,yani buraya yazmamı istedi sizin bilgilendireceğinizi oyun mekaniği hakkında bilgileri olmadığını söylediler.
    Benim sorum bu kurian portu karekterinin bugları ne zaman düzeltilicek değil.Ona zaten alıştık

Size tek bir sorum olucak bu karekterin krowaz setinde ve nepilim silahında Magic power bonusu var.
    Şimdiye kadar kurian/portu oynayan arkadaşlar bende dahil hep bonusları STR olarak verdik str ile damage in arttığını gördük.(magic power takı ve magic powera puan vererek denedik damage artmadı)Eskiden Shell chitin giyiyorduk pek önemsemedik şimdi yeni serverlara krowazlar getirildi haliyle bilmem lazım.
    Bu karektere bu magic power konusu ile ilgili bir düzenleme getirildimi?
    Magic power fiziksel damage imi arttırıyormu?
    Yoksa magic power bonusu zehir damage lerinimi arttırıyor.?
    Kulaktan dolma bilgilerle deneme yanılma usulü ile bir sonuç alamadım.
    Yetkili birisi bilgilendirme yaparsa sevinirim.Umarım yetkili birisinden bilgi alabilirim şimdiden teşekkürler.

Quote Originally Posted by ayti007 View Post
    Merhaba yetkililer soracağım soruyu tickettan sordum fakat ticketa cevap geldi cevabı yazan şahıs foruma ,yani buraya yazmamı istedi sizin bilgilendireceğinizi oyun mekaniği hakkında bilgileri olmadığını söylediler.
    Benim sorum bu kurian portu karekterinin bugları ne zaman düzeltilicek değil.Ona zaten alıştık

Size tek bir sorum olucak bu karekterin krowaz setinde ve nepilim silahında Magic power bonusu var.
    Şimdiye kadar kurian/portu oynayan arkadaşlar bende dahil hep bonusları STR olarak verdik str ile damage in arttığını gördük.(magic power takı ve magic powera puan vererek denedik damage artmadı)Eskiden Shell chitin giyiyorduk pek önemsemedik şimdi yeni serverlara krowazlar getirildi haliyle bilmem lazım.
    Bu karektere bu magic power konusu ile ilgili bir düzenleme getirildimi?
    Magic power fiziksel damage imi arttırıyormu?
    Yoksa magic power bonusu zehir damage lerinimi arttırıyor.?
    Kulaktan dolma bilgilerle deneme yanılma usulü ile bir sonuç alamadım.
    Yetkili birisi bilgilendirme yaparsa sevinirim.Umarım yetkili birisinden bilgi alabilirim şimdiden teşekkürler.
    Yetkililer 5 senedir bu karakterin varlığını sadece biliyorlar hatalarını da ama umursayan kim ki çıksın bir moderatör bir Gm desin ki bak arkadaşım şu kadar sorunu vardı şu kadara indirdik desin 5 yılda karakteri batırmaktan başka iş yapmadılar ki hala da neyini silsek nasıl öldürsek diye düşünüyorlardır .
    Laflar hep aynı yetkili firmaya yapımcıya her nereyeyse bildirdik hedef 2023...

Junior Member
    Cevap vermiyicekseni zneden forum açtınız?temmuz ayında yazmışım kasım ayındayız halen cevap gelmemiş teşekkürler

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ayti007 View Post
    Cevap vermiyicekseni zneden forum açtınız?temmuz ayında yazmışım kasım ayındayız halen cevap gelmemiş teşekkürler
    Konuyu ekim ayında açmışsınız ve KO dışı bir bölüm olduğundan gözden kaçmış olabilir.
    Ayrıca Knight Online > Genel Tartışma Bölümü konunuz için daha uygun bir yerdir. KO ile ilgili konuları ilgili bölüm üzerinden tartışabilirsiniz.

Junior Member
    Dediğiniz yer konuyu daha detaylı açıyorum.temmuz ekim pek birşey fark etmiyor neyse yanlış yazmışım sonuçta aralık ayındayız.Ayriyeten ben konuyu tartışmak için değil sorularıma cevap bulmak için ve bu jobun buglarını düzeltmeniz için açtım.Teşekkürler
    Last edited by ayti007; 12-12-2017 at 10:18 AM.