Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: krowaz slotu

Junior Member
    Nickname
    Ex ve DespoinA
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Wellcometohell
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Exclamation krowaz slotu

Merhabalar arkadaşlar

Benim ismin Sedat 10 seneye yakındır bu serverde oyun oynamaktayım.Yaşım 50, ve zevk alarak oynuyorum.

Krowaz slotu bildiğimiz gibi gunde 2 kez ve toplam 4 saat.Bu slot sadece bir klana hizmet ediyor

Meğerse slotun sahibi bu klandaki arkadaşlarmış, herhalde satın aldılar, maradon krowaz pazarı ellerinde, başkası human yada orc fark etmiyor kimseyi slota sokmuyorlar, ama tek bir kişi bile bu sorunla ilgilenmiyor, 24 saat olduğu zamanda bu klan orda aynı tavrı sergiliyordu, 4 saat oldu halen aynılar, human olanlara ks atarlar orc olanlara direk dalıp yatırırlar, exp yatırmak için ellerinden geleni yaparlar, kim buna bir çözüm bulacak çok merak ediyorum, ya bu slotu kapatın, hiç olmasın yada herkese hakkaniyetle davranıp bir sıralama koyulsun, bu şekilde yürümesi çok saçma, çözüm rica ediyorum.

Saygı ve sevgilerimle
    WellcometoHell Clan Başkanı Ex
    Last edited by IBlackWicked; 10-30-2017 at 04:47 PM.

Member IInfinityPhoBia's Avatar
    Nickname
    JollyJoker
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ve bende şöyle bir soru sorayım mesela human ırkından 2 farklı party krowaza dalıyor ama kutu ortak düşüyor ve kutuya vuran party içinden çıkanlara sahip oluyor neden kesen de kalmıyor kutu ya da buna ks atan party kutuya vurarak suç mu işliyor ?

Junior Member
    Nickname
    Ex ve DespoinA
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Wellcometohell
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    suç işliyor sayılmalı.

Bunun sebebi tamamen krowaz haritasında NP gitmemesidir. Bifrost gibi orada da NP gitmesi gerekir.
    Last edited by IBlackWicked; 10-30-2017 at 04:46 PM.

Member IInfinityPhoBia's Avatar
    Nickname
    JollyJoker
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    yetkililerden cevap bekliyoruz krowaza da np gelecek mi ya da yaratıklara en fazla atak yapan partyde kutu kalacak mı veya yaratığı kesen partynin kutusuna vurup kutu içindekine sahip olan suç işlemiş oluyor mu ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    İllegal bir şey olmadığı sürece isteyen herkes krowaz haritasında kasabilir. illegal olduğunu düşündüğünüz kişileri video alarak Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Junior Member
    Nickname
    Ex ve DespoinA
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Wellcometohell
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    İllegallikten bahsetmiyoruz fakat, sorunu anlamadınız sanıyorum, krowaz daki moblara atak yapıyoruz diyelim, son anda birileri gelip atak yapıyor ve kutuyu alıyor, bu adilce ise sorun yok, bizlerde 10 klan girelim herkese ks yapalım sonuç buraya gidiyor, ayrıca ben arkadaş diyemiyorum ki maalesef, çok berbat küfürcüler, saygısızlar...

Buradan diez serverindeki karus arkadaslara sesleniyorum, lütfen krowaz saati slotlara girin, hakkınızı arayın tek bir ele mahkum olmayın. Ks atmak serbest illegal bir şey yok kim keserse kutu onun, lütfen girin, bu bir etkinlikse hepinizin hakkı var.

Teşekkürler

Junior Member
    Ayrıca Moderatör arkadaş youtubede yazarsan adamların piyasayı ellerinde tutmak için pazarda bile pazar tutmak için çar soktuğunu başka clandan kişilerin krovaz itemlerini satmasına engel olduğunu görebilirsin Linkte burda bakabilirsin.

Junior Member
    Clanındaki arkadaşlar bunun bir oyun olduğunu kavrayamıyor sanırım oyunu geçim kaynağı olarak kullanıyorlar ve insanların haklarını gasp ediyorlar buna dur demek gerekiyor. ChooseYourSide

Junior Member
    Buyrun arkadaşlar işte size İspatı tüm açıklığı ile
    Last edited by IBlackWicked; 10-30-2017 at 04:42 PM.

Tags for this Thread