Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    scorp_lion tşk ederım destek kısmına mesaj atıyorum oto mesaj gibi cevap gelıyor artık acıkcasi hevesim kırıldi ne bılım olsada olur olmasada artık ama soyle 1 sıkıntı var bahene deyil ama eslanta xp party olmamasi lvl kasanlari sıkıntıya sokuyor xp kasamayan oyunu bırakıor muhtemelen eslantar boş oldugu ıcın heleki olımpia serverında sanırım mıllet pk adam bulamıyor xp kasan kımse yok

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by AKA1907 View Post
    sayın yoneticiler cuma gunu actığım konu baslıklı olan : platiuntum premıum yetkılı 1 kısı tarafından yardım adi altında actim konu sebebıyle banlandım buyrun https://i.hizliresim.com/nJE3NV.png charım persembe gunu hapise girdi koxp kullandımdan dolayi cuma gunu 1200 cash cektım charımı cıkardım eskı eventtan kalma platınum premıum vardi kırdırılıyormu diye ksc cektım direk banlandım ustune ustuluk hesap hareketlerime bakıni persembe cumayı bağlayan gece gecesi 1 gibi cıkardim hapisden cuma gunu aksam 7 8 gibi banlandım illegal dupe vs yapmakdan dupe yapsam platınum premıum neden foruma atayım charımın ustundeyken bug report kısmına acarım mrrobot modorotöre saygısızlık yapmıs olabılırım 2014 yılında cıkan 1 eventtı demıstı bende gulerek olımpiada oynuyorum ben 2014 olımpiamı vardi yazdım clutaah altına ustekı lınkde oldu gibi yazdi okudum an chara gırmeyı denedım banlanmıs charımı hapisdenden cıkardım gun charım komple banlandi ticket attim kops kullandımı soyledıler tamam kullandımda 1200 cahs cektım ben hapisden cıkardım ınceleme yapın cektım cash ortada clutahh yazdıkdan sonra banlandım ama destek kısmındakı gm ler kops dıye ızah edemedım cuma gununden beri banlıyım gelen cevaplar 1 gunu buluyor acıkcasi cash cektıme ve en onemlısı foruma konu actım ıcın pişmanım dupe yapsam nie charımın ustundekı itemlerle ksc alıp foruma atayım buyrun charımın uzerındekı premıum https://i.hizliresim.com/4GlWaq.png zaten kanata bakın kırdırdım kanat
    Tarafınıza gerekli cevaplar destek ekibi tarafından verilmiştir. Hesabınız illegal program kullanmaya devam ettiğiniz için kapatılmıştır.

Buradan yazmanız sonucu değiştirmeyecektir.