Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Angry Ticket saçmalığı

Arkadaş gold pre aldık. 800 cash bonus var bilindiği gibi. Bazı pus itemleri çekiliyormuş sadece, bende bilmediğimden genie almaya çalıştım. Yeterli cash yok hatası verdi ve bonus cash'imi aldı. gelen bir ürün yok neye dayalı aldı belli değil. Ticket attım. Adamlara diyorum ki " genie almaya çalışırken bonus 800 cash im gitti. Aldığım bir itemde yok. Bu cash geri gelecek mi" diye . Bariz sorum geri gelecek mi diyorum. Görevli genie alınmaz onla diyor. sanki biz onu sorduk. Tekrardan ticket atınca 3 gün bekletip başka yere ticket at diyor. Sorun çözmeyecekseniz ne diye destek bölğmğndesiniz ki siz. Paralı üyelik alınan her yerde müşteri hizmetleri olur sorun çözmek için burda ise copy-paste yapan adamlar var sadece. okumuyırlar bile.
    Last edited by MythAsSasSin; 10-16-2017 at 08:53 PM. Reason: üslup

Senior Member
    Selam, destek yetkilisinin yönlendirdiği yere tekrar bilet gönderdiniz mi? Forum üzerinden hesap desteği alamazsınız. Hesabınız ile ilgili sorunlarda yardım alabileceğiniz tek yer destek sistemidir.

Bilginize.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam, destek yetkilisinin yönlendirdiği yere tekrar bilet gönderdiniz mi? Forum üzerinden hesap desteği alamazsınız. Hesabınız ile ilgili sorunlarda yardım alabileceğiniz tek yer destek sistemidir.

Bilginize.
    Evet yazdım. İngilizce attım, türkçe attım, alakasız cevap verdi tekrardan yazdım. en sonunda biletimi kapatıp başka yere ticket at dedi ve nedense şuan ticket atamıyorum. Bölüm tıklanmıyor. . İşin 800 cash inde degilim böyle ayıp olur mu. Histry bölümünde 800 cash de görünmüyor zaten. Yapılacak tek şey gold pre aldım vaad edilen şeyler verilmedi diye dilekçe itrazı. Kendileri Uğraşsın artık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by M3yz View Post
    Arkadaş gold pre aldık. 800 cash bonus var bilindiği gibi. Bazı pus itemleri çekiliyormuş sadece, bende bilmediğimden genie almaya çalıştım. Yeterli cash yok hatası verdi ve bonus cash'imi aldı. gelen bir ürün yok neye dayalı aldı belli değil. Ticket attım. Adamlara diyorum ki " genie almaya çalışırken bonus 800 cash im gitti. Aldığım bir itemde yok. Bu cash geri gelecek mi" diye . Bariz sorum geri gelecek mi diyorum. Görevli genie alınmaz onla diyor. sanki biz onu sorduk. Tekrardan ticket atınca 3 gün bekletip başka yere ticket at diyor. Sorun çözmeyecekseniz ne diye destek bölğmğndesiniz ki siz. Paralı üyelik alınan her yerde müşteri hizmetleri olur sorun çözmek için burda ise copy-paste yapan adamlar var sadece. okumuyırlar bile.
    bonus cash ile geniede aldım atack sc de aldım

Senior Member
    Quote Originally Posted by M3yz View Post
    Evet yazdım. İngilizce attım, türkçe attım, alakasız cevap verdi tekrardan yazdım. en sonunda biletimi kapatıp başka yere ticket at dedi ve nedense şuan ticket atamıyorum. Bölüm tıklanmıyor. . İşin 800 cash inde degilim böyle ayıp olur mu. Histry bölümünde 800 cash de görünmüyor zaten. Yapılacak tek şey gold pre aldım vaad edilen şeyler verilmedi diye dilekçe itrazı. Kendileri Uğraşsın artık.
    kardeş daha neler var sen bi bilsen. bu yine hiçbişy

Senior Member
    Bölümü seçemiyorsanız CTRL+F5 kombinasyonunu kullanarak tekrar dener misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by tantunali View Post
    kardeş daha neler var sen bi bilsen. bu yine hiçbişy
    Uğraşılsa çözülebilecek bir sorun normalde. Mantıklı cevap gelmezse her yerden spamlarım. Şikayet dilekçesi yazmak 10 saniye.

Banned
    Adamın dedi koskoca bi oyunun yetkili ulasimi zor gec donuyor dio haklida bole bi kapasite si olan bi oyunun musteri temsilcileri olabilir sirket tarzı kayitli yap ****** yapana 20 gun ban sebebi de bak ne guzel.işliyor sistem ve rahatlik. Oyuncuyu dusunce 0 para gelsin yeter
    Last edited by MythAsSasSin; 10-16-2017 at 11:20 PM. Reason: Uygun Olmayan üslup

Senior Member
    Quote Originally Posted by M3yz
    en son gelen yazı
    " Merhaba;

,Ödeme konularında biling kategorisi üzerinden bilet oluşturarak destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla "

nereye atayım ticket. Sorun bug ama adam başka yerlere yönlendiriyor.
    Sizden istenen şekilde tekrar bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsin. Kategoriyi seçemiyorsanız CTRL+F5 kombinasyonunu kullanın. CTRL tuşuna basılı tutup F5 tuşuna basın ve bırakın. Sayfa yenilendikten sonra Biling kategorisini seçebilirsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Sizden istenen şekilde tekrar bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsin. Kategoriyi seçemiyorsanız CTRL+F5 kombinasyonunu kullanın. CTRL tuşuna basılı tutup F5 tuşuna basın ve bırakın. Sayfa yenilendikten sonra Biling kategorisini seçebilirsin.
    Hepsini yaptım . Senin ilgilenmenin 1000'de 1'ini yapsalardı şuan bu sorun kalmazdı. İlgin için teşekkürler MythAsSasSin