Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Başarılı !

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)

Başarılı !

Merhaba,

Yıl olmuştur Forumu kullanıyorum, lütfen ticket üzerinden devam edin demeyin, bana başka bir akıl yada fikir verin.

Sorunum, Hesabıma mail gelmemesi görünürde geliyor görünüyor ama maalesef ID yada Yeni Şifre gelmiyor.

#MZL-884-38815

Denilenleri yaptım ama olmuyor.

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Öncelikle e-postanıza giriş yaparak ekranın sağ üstündeki ayarlara tıklayıp Seçenekler sekmesini açıyoruz

Seçenekler sayfası da Güvenilir gönderenler ayarlarına giriyoruz.

Resimde gördüğünüz gibi adres çubuğuna [email protected] yazarak sağındaki + işaretine basıp adresi listeye ekleyin

Son olarak resimdeki gibi Kaydet seçeneğine basıyorsunuz.

Last edited by AysunCuk; 10-16-2017 at 04:48 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Yıl olmuştur Forumu kullanıyorum, lütfen ticket üzerinden devam edin demeyin, bana başka bir akıl yada fikir verin.

Sorunum, Hesabıma mail gelmemesi görünürde geliyor görünüyor ama maalesef ID yada Yeni Şifre gelmiyor.

#MZL-884-38815

Denilenleri yaptım ama olmuyor.
    Hocam mail geliyor ID mi gözükmüyor yoksa mail hiç mi gelmiyor? benzer bir sorun bende de olmuştu dabelki yardımcı olabilirim.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    mail geliyor ID mi gözükmüyor yoksa mail hiç mi gelmiyor? benzer bir sorun bende de olmuştu da belki yardımcı olabilirim.
    Resimdeki gibi başarılı birşekil de gönderildi diyo ama mail ulaşmıyo ne ID unuttum nede Şifre unuttum seçeneği hiç bi işime yaramıyor posta kutusuna gereksiz kutusuna hiç bişi gelmiyor. [ knight ile alakalı gerekli posta gelmiyor.]

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Resimdeki gibi başarılı birşekil de gönderildi diyo ama mail ulaşmıyo ne ID unuttum nede Şifre unuttum seçeneği hiç bi işime yaramıyor posta kutusuna gereksiz kutusuna hiç bişi gelmiyor. [ knight ile alakalı gerekli posta gelmiyor.]
    Evet Şifre Değiştirme Mesajı Gelmiyor Yani İstediğiniz Şifreyi Yaparken E Mail Gelmiyor Ama NTTGame Otomatik Şifresi Geliyor.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Evet Şifre Değiştirme Mesajı Gelmiyor Yani İstediğiniz Şifreyi Yaparken E Mail Gelmiyor Ama NTTGame Otomatik Şifresi Geliyor.
    Bana gelmiyor ki, istediğim kadar ID unuttum diyeyim yahut Şifre unuttum seçeneklerini kullanayım hiç bir işime yaramıyor mail adresim doğru başka maillerden mail gönderebilirim bu adresime yada face twit felan filan her türlü platform da mail üstüne üyelikte açabiliyorum ama knight online ile alakalı hesap bölümüne giriş yapmam için ıd şifre yazmam gerekli ne yazıkki şifre unuttum seçeniği ardından geleceğini düşündüğüm yeni şifre gönderildi dendiği halde gelmiyor mail adresimde gelen kutusunda sorun olsa başka postalar gelmez sadece knight dan posta gelmiyor ve bununda benden kaynaklı bişi olmadığına eminim.

Varsa bir kurtuluş yolu söyleyiniz.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Konuya istinaden yapılan kontrollerde portal üzerinde ID, Şifre Değiştirme ve Tek Kullanımlık Şifre gönderimleri ile ilgili herhangi bir sorun görülmemektedir.
    Yaşadığınız sorun kişiseldir, desten ekibine göndermiş olduğunuz biletinize geri dönüş sağlanana kadar sabırla bekleyin lütfen.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Konuya istinaden yapılan kontrollerde portal üzerinde ID, Şifre Değiştirme ve Tek Kullanımlık Şifre gönderimleri ile ilgili herhangi bir sorun görülmemektedir.
    Yaşadığınız sorun kişiseldir, desten ekibine göndermiş olduğunuz biletinize geri dönüş sağlanana kadar sabırla bekleyin lütfen.
    İlginiz için teşekkürler.

Başka hesaplarımda sorun yaşamıyorum maillerine ıd unuttum ve şifre unuttum geliyor sadece 1 hesabımda sorun yaşıyorum.

Ne yazık ki destek bileti üzerinden yanıt geliyor ona bi diyeceğim yok, ama istenilen kriterler bende mevcut değil doğum tarihi, kayıt tarihi ve cash geçmişi filan yok bunları bilmediğim için, Forum kullanıcılarından Fikir, Görüş ve Akıl istemek için buradayım.
    Last edited by AysunCuk; 10-16-2017 at 07:07 PM.

Junior Member Chezs's Avatar
    Nickname
    Chezs
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Hotmail güncellendiği için Knight online'dan gelen mailler gelen kutusu ve gereksizlere düşmüyor. Gelen kutusuna girip diğer bölümüne düşüyor mailler bilginiz olsun.
    Örnek:

Umarım işe yarar..

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    İslemlerini internet explorer veya mozill a uzerinden yap dostum ben 2 gunnonce degistirdim birde oda olmazsa internetini telefona feln baglamayi dene iphone kllaniyorsan oda srunsuz calisiyor

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Chezs View Post
    Hotmail güncellendiği için Knight online'dan gelen mailler gelen kutusu ve gereksizlere düşmüyor. Gelen kutusuna girip diğer bölümüne düşüyor mailler bilginiz olsun.
    Örnek:

Umarım işe yarar..
    o bölümleri de kontrol ediyorum ama yine gelmiyor farklı hesaplarda bu tür bi sorun ile karşılaşmadım.

Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    İslemlerini internet explorer veya mozill a uzerinden yap dostum ben 2 gunnonce degistirdim birde oda olmazsa internetini telefona feln baglamayi dene iphone kllaniyorsan oda srunsuz calisiyor
    hiç pc bağlamadan direk telefon üzerin den de giriş yaptım mailime face den şifremi unuttum diyince posta geliyor ama oyun üzerinden unuttum diyince gelmiyor keze farklı bir mail e giriyorum ondaki hesabımdan deniyorum şifre unuttum yada ıd unuttum her ikisi de geliyor

Sadece 1 hesabımda yaşadığım sorun bilgiler başarı ile gönderildi denmesine karşı ( Sorun yaşadığım hesabın kayıtlı olduğu) mail adresime posta gelmiyor.