Results 1 to 5 of 5

Hani server kapasitesi arttirilmişti yine kandirilmişim(z)

Rosettada sunucu kapasitesi arttirildi diye yazmişti bir gm ancak görüyorum ki hala 1.30 saatte giriyorum saat 20:04 de tikladim ve tam olarak 21:32 de ancak giriş yapabildim hayir madem serveriniz yok açik açik söyleyin ben size daha yüksek kapasiteli bir sunucu bulurum eziyet çekiyoruz resmen

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Daha GOLD premium bile alamıyorken ( halbuki verdikleriyle gold premium bedavaya geliyorken ) nasıl olacak da sunucu bulacaksın ?

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Öncelikle hesaplarımın hiç birinde premium yok bunun sebebi de aynı senin gibi oyun yönetimini beğenmiyor olmamdan kaynaklanıyor.Bana cahil falan demişsin(Kendine söylemişsin gibi ).Eyvallah Sağolasın kıvrak üstün zekanla beni cahillikten kurtardığın için teşekkür ederim.Aslında söylemek istediğim böyle konular açıp görüntü kirliliği yaratmanla alakalıydı.
    Şimdi gelelim çektiğin hesaba.Benim sana söylediğim, 33 tl ye bronze premıum bile alamıyorsun.( 716 cash ama 800 alman gerek 37 tl ediyor. )
    Ben bu cahil kafamla dedim ki madem oyuna girmek istiyorsun 33 tl vererek bronze premıum parasına gold premıum alabilirsin anlamındaydı.(Tabiki buda benim cahilliğim kusura bakma senin gibi üstün kıvrak zekaya sahip değilim.)
    Bu arada sunucular sen oyuna gir diye artırılmak zorunda değil.Bu bir oyun firması ve para kazanmak zorunda.
    Beğenmiyorsan 2 saat sıra beklersin.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Saat 7'den önce çoğu zaman Rosetta'ya premiumsuz bile kolaylıkla girebilirsin. Oyunun yoğun olduğu saatlerde giriş önceliği premium kullanıcılarınındır.
    The games we play are deadly, aren't they?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tüm sunucularda ciddi oyuncu sayısı artışı vardır. Başta Destan ve Rosetta olmak üzere ihtiyaç olan sunuculara kapasite güncellemesi yapıldı. Özellikle 20'den sonra ve hafta sonları yaşanan sorunu teknik masaya ilettik. Destan'da olan planlamayı Rosetta için de isteyebiliriz, tabii kabul edilirse.