Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Quote Originally Posted by rhales View Post
    kimin ne amaç güttüğünü anlayabilecek birikime sahibiz. Merak etmeyin.
    saçmalik kardeşim ben belki w.r yi uzaktan kesmeyi seviyorum ben uzaktan o attigim okun mage 35 skilinin gidişini görmek istiyorum madem wr ye skil vurani banliyorsunuz her gün serverde bi 50 kişi kafadan ban yemesi lazim slotlara gitmeye gerek yok saçma bir sistem kaç gün ban atildiginida merak ettim günü de söylermisiniz

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Uzaktan atak vererek ban yememiştir.Küfür ederek renk kattığını düşünmüş olup ters tepmiştir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by killhann View Post
    saçmalik kardeşim ben belki w.r yi uzaktan kesmeyi seviyorum ben uzaktan o attigim okun mage 35 skilinin gidişini görmek istiyorum madem wr ye skil vurani banliyorsunuz her gün serverde bi 50 kişi kafadan ban yemesi lazim slotlara gitmeye gerek yok saçma bir sistem kaç gün ban atildiginida merak ettim günü de söylermisiniz
    Bu yorumu ciddiye almamızı beklemiyorsunuz sanırım.
    Saçma olan bazı oyuncuların WR'nin uzaktan vurduğunu bile bile oyuncuların hakkını yemeye çalışan, bu oyunun sadece kendisinin eğlenmesi için var olduğu sanan oyuncuların yaptığı oluyor.
    Az önce yaptığınız yorumdan dolayı forum desteğiniz 1 gün süre ile kapatıldı, umarım bu sürede kahvede değilde resmi forumda olduğunuzu hatırlamanızı sağlar.
    Last edited by Daeso; 10-15-2017 at 08:50 PM.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Khenarth iş başında Nttgame çalışıyor ^_^
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    saçma , vryi bizzat benim kurduğum party kestiği halde yeşil almıştık sonra eğlencesine girip alan attırttım birkaç kez mageler ölsünde mavi alalım diye, 3-5mage yatırmayadan mavi kutu alamıyor mele partiler.

mage 40lvl dandik mobları alanlayacak mavi alacak , biz vryi kesecez yeşil alacaz o zaman vrnin alanınada bir zahmet ölmeyin , gm gene boş beleş insiyatif kullanmış

Senior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Bu yorumu ciddiye almamızı beklemiyorsunuz sanırım.
    Saçma olan bazı oyuncuların WR'nin uzaktan vurduğunu bile bile oyuncuların hakkını yemeye çalışan, bu oyunun sadece kendisinin eğlenmesi için var olduğu sanan oyuncuların yaptığı oluyor.
    Az önce yaptığınız yorumdan dolayı forum desteğiniz 1 gün süre ile kapatıldı, umarım bu sürede kahvede değilde resmi forumda olduğunuzu hatırlamanızı sağlar.
    Tamamı ile RNG üzerine kurulu bir sistemde "Hak" kelimesini kullanmanız komik olmuş. Bunu yapan arkadaşı savunmuyorum ama mantıken düşününce oyunda var olan bir moba uzaktan vurmak neden suç veya ban sebebi? WR'yi bugda bırakıp kutu almak legal uzaktan vurunca ban sebebi? Bunun tam tersi olması gerekmez mi WR'yi bugda bırakanlar "Bug Abuse" den suç alması gerekmez mi?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu gibi eylemleri gerçekleştirip sınırsız eğlenirken, sizi uzaktan vurmamanız konusunda uyaran oyuncularla dalga geçerken ne gibi sonuçlarla karşılaşabileceğinizi tahmin etmeniz gerekirdi. Şimdi gülme sırası onlarda.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by BESTMANx View Post
    Tamamı ile RNG üzerine kurulu bir sistemde "Hak" kelimesini kullanmanız komik olmuş. Bunu yapan arkadaşı savunmuyorum ama mantıken düşününce oyunda var olan bir moba uzaktan vurmak neden suç veya ban sebebi? WR'yi bugda bırakıp kutu almak legal uzaktan vurunca ban sebebi? Bunun tam tersi olması gerekmez mi WR'yi bugda bırakanlar "Bug Abuse" den suç alması gerekmez mi?
    Dostum bunlara bişi anlatamayız yada anlamak istemiyorlar.Yada anlıyorlar görmezden geliyorlar.Muhtemel sonuçları buraya yazsam yüzlerce sayfa olur.
    Bakıyorsun forumdaki mod bile mantıklı yorum yapamıyor.VR ye uzaktan vurmanın açık açık ban sebebi olduğunu söylüyor.
    Eğer bu AKINCII denilen arkadaş VR ye uzaktan atak yaptı diye ban yediyse ben buna tamamen amatörlük vede oyun bilmezlik derim.Buna farklı yorum yapacak olanında alnını karışlarım.O kadar açık ve net.
    Şimdi burada AKINCII kardeşimizin neden VR ye uzaktan atak yaptığını ve küfür ettiğine açıklık getirelim.Kesinlikle mavi kutu alamayacağını bildiği için oyun kuralları çerçevesinde kendince VR yi kesmeye çalışmıştır.Bundan rahatsız olan bir takım kağıt giysili ve worm stafflı mageler ''bonloyonn şoonoo yoooğğ'' demesi üzerine arkadaş küfüre başvurmuş olacak ki ban yemiş.(Umarım küfürden ban yemiştir.)
    60-70 Lv mageler mavi kutu alsın.VR yi kesen melee yani ayak takımı green alsın.Mantık bu yani öyle mi ? Yazık yani diyecek bir şey bulamıyorum.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar burada gerçekleştirilen eylem ve amacı çok basit olduğu için ismi geçen karakter 15 günlük hesap kapatma cezası almıştır.

Volcanic Rock isimli yaratığa zehir özelliği olan bir ok atmanın amacı nedir? Etkinlikte bulunan ve bu yaratığı kesmeye çalışan oyuncuları yatırıp, etkinlikten atılmalarını sağlamak.

Son olarak 3. kişilerin şikayeti ile değil, online olduğum süre içerisinde etkinlikte yaptığı hareketlerinden ötürü oyuncunun hesabı süreli olarak kapatılmıştır.

(Etkinlik sonunda "Guard Summon" skillini kullanarak etkinliği bugta bırakan karakterlere aynı şekilde "Bug Abuse" remarkıyla ceza verilmektedir.)

Bilginize.