Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Genie ile kesilen yaratıklardan kutu çıkmasın!

Madem farma yönelik güzel bir güncelleme geldi. Bu da artık yapılmalı bence. En basitinden maradonda +8 kasanlardan veya uruk slotlarındaki genielerden görevler yapılamıyor veya aksıyor. Genie sadece exp odaklı kullanılsın. Kesilen yaratıktan sadece exp gelsin.

genie ile exp kasarken en azından kutudan çıkanlarla masrafı azaltıyoruz diyenler olacaktır. kimse seni genie ile kas diye zorlamıyor o zaman eski günlerdeki gibi el ile kas. genie ile karakterini kasacaksan birşeylerden feragat etmek zorundasın bence.
    Last edited by baz_SPlnD2Ah; 10-12-2017 at 05:43 PM.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by baz_SPlnD2Ah View Post
    Madem farma yönelik güzel bir güncelleme geldi. Bu da artık yapılmalı bence. En basitinden maradonda +8 kasanlardan veya uruk slotlarındaki genielerden görevler yapılamıyor veya aksıyor. Genie sadece exp odaklı kullanılsın. Kesilen yaratıktan sadece exp gelsin.
    Arkadaşa kesinlikle katılıyorum.Knight Onlineye fikirlerimizle yön göstermeliyiz.Tartışmalıyız!!!

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Genie adi altinda kosp satmak ne kadar etik, bence bu tartisilmali. Adi genie diye kosp degil denmemeli. Hangi sunucuya giderseniz gidin, slotlarda adeta hayaletler level kasiyor. Kospsuz sekilde birakin partiye girmeyi, diger oyuncular tarafindan sallanmiyorsunuz bile.

eğer böyle bir uygulamaya gidilirse genie nin fiyatını bir miktar düşürmek gerekir. farmcılara engel olmak adına yapılabilir.

Junior Member
    Çok mantıklı bir öneri.GENİE'nin amacı sadece exp kasmak olmalı.

Nttgame böyle birşey yapar mı sanıyorsunuz. 1 haftada slotta 80 yapıyorum ben charımı ihtiyacım olan 8-9 paket genie ve hammer. Genie exp kasanlara değil farm yapanlara satılıyor. Ne yapımcı ne nttgame bu parayı çöpe atmaz.

Kesinlikle katılıyorum. Genie'yi exp için kullananları bir nevi anlıyorum çalışıyorlar exp kasmak için zamanları yok vs vs. Lakin işin içine genie ile para kasma girince illegal koxptan ne farkı kalıyor? Uruk bladeler, +8 slotları vs görev yapmak neredeyse imkansız 7/24 80 lvl okçular farmda. Bir düzenleme şart artık.

genia kökten kaldırılmalı milletin droplarınada el sürülmemeli

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Başlığı okuyunca tepki vericektim ama farmcılar gözümün önüne gelince ++++++

Quote Originally Posted by RevvoRas View Post
    Kesinlikle katılıyorum. Genie'yi exp için kullananları bir nevi anlıyorum çalışıyorlar exp kasmak için zamanları yok vs vs. Lakin işin içine genie ile para kasma girince illegal koxptan ne farkı kalıyor? Uruk bladeler, +8 slotları vs görev yapmak neredeyse imkansız 7/24 80 lvl okçular farmda. Bir düzenleme şart artık.
    geniayı exp için kasanları anlıyosun çalışıyolar exp kasmaya zamanları yok güzelde geniayı para kasmak için kullananı neden anlamıyosun adam çalışıyor para kasıp item alacak onu neden anlamıyosun gb mi çeksin herangi bir siteden
    Last edited by HaylazSerseri33; 10-12-2017 at 06:42 PM.