Results 1 to 5 of 5

Sadece pazar yaptığım hesapla mob bile kesmiyorken hapis yemek.

Merhabalar ,

Bundan 5 ay önce , mayıs ayında girip pazar kurayım , ara sıra takılır jr chaos ile yavaştan kasarım dediğim karakterime giriş yaptım.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki , sanıyorum worm bile kesmemişimdir. Yani sadece pazardaydı karakterim. Sonra tam hatırlamıyorum ama ya dc yedim , ya da başka bir idde ve serverda olan hesabıma giriş yapmak istedim ve oyundan çıkış yaptım(pazarda bir süre takıldıktan sonra).

Diğer hesaba girdikten ve birazda orda pazarda takıldıktan sonra , yeniden eski hesabıma giriş yapmayı istedim. Her şey normal diye düşünürken oyuna girdiğimde karakterimi hapiste gördüm. Şöyle ki , defalarca cash çektiğim , uzun süre oynadığım , görevleri için saatlerce uğraştığım hesabımın hapiste görmek baya üzücüydü.

İlerleyen saatlerde , destek ekibine mesaj gönderdim. Bana attıkları cevapta makro yazılım bulundurduğum veya kullandığım söylendi. Ancak şöyle ki , dediğim gibi ne bir canavar kestim ne de pazar kurmaktan başka bir şey yaptım.(Aynı anda steamko da başka bir hesapla oynamama rağmen o hesabın hapise girmemesi de ayrı bi ironik)

Ben bu sorunun çözülmesini istiyorum , çünkü gerçekten hiçbir şey yapmadan hapise girdim. Ve bu ilkte değil , bir kere daha olmuştu sanıyorum yine aynı hesaptaydı(Öyle hatırlıyorum yani). Elimde kazma var diye gezerken hesabımı hapise atmışlardı ki , sonrasında foruma filan konu açtığımda haklı olduğumu görerek beni hapisten çıkartmışlardı. Ben , oyuna geri dönmeyi istiyorum -ki zaten premium çekmeden destanda oynamam mümkün değil- ama ben öğrenciyim gelipte burda hem cashe o kadar para verip hemde premium alamam.

Karakterimin hapisten çıkartılmasını istiyorum.
    Server Destan
    Nick llKirkell

Bu arada , diğer hesabımı da hapise atmışlardı. Ama steam hesabımı hala kullanmaktayım ona hiçbir şey olmadı.

Sağolsunlar tickete 3 dakika sonra dönüp yine 5 ay öncekinin aynısını kopyala yapıştır olarak yolladıkları için teşekkür ediyorum herhalde sadece idye bakıp yazdığımı okumadılar bile .

Diğer hesabın nicki de ThanaToSl
    serveri rosetta.

Tebrik ediyorum, çok güzel ilgilendiğiniz için cash çekmek zorunda kaldım. İyi forumlar.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.
    Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 54 konuya göz atmanızı tavsiye ederim.