Page 11 of 34 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 334
    Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    zaten boss lardan drop namına bişey düşmüyordu.
    çöp droplarını da kısarak farm yapanları iyice öldürmüş oldunuz.
    oyundan para kasmak çok mümkün olmayacak.
    insanları char dizmek için gb satan sitelerin kucağına attınız.
    bu DÜZENLEME ile.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    nttgame vurdu gol oldu afferim la

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ntt game size benden bi tavsiye siz şimdi bide yeni server açıcaksınız dimi size tavsiyem akara ve maneste olduğu gibi 2 tane server açmayın hiç gerek yok 1 tane server yeterli olur artık çünkü oyuncu kitlesi azalıcak yeni serverda artık akara manes gibi kalabalık olmaz tek server yeterli olur artık yeni serveri açarken hiç uğraşmayın 2tane açmayın yani 1 tane açın yeterli olacaktır ..vede ben bu oyunu oynamıyorum ticari bir amaç olarakta hiç kullanmadım farmı ama bu yaptığınız şeye çok uyuz oldum çok sinir oldum bu saaten sonrada oynamicam yani ..eğer farmı tl nakit para kasanlar için dropları düşürdüyseniz darbeyi tlcilere vurduysanız tamam güzel yapmışsınız ama bulduğunuz çözüm yalnış bi yöntem bence çünkü benim gibi dc pre ile o slotlarada çöp slotlarında ticari amaç gütmeden zevkine oynayan insanlarda var yani bence saçma yaptığınız şey,nasıl sinir oldum ya sinir küpü oldum burda sinirden ,insan hakları diye bi kuruluş yokmu bu dünyada ya bu nttgamei insan haklarına şikayet edin oyunun içine etti batırdı oyunu bu nttgame ,farmla tl kazananları yok edecem diye benim gibi dc preyle çöp slotunda oyunu zevkine oynayan insanlarında oyun zevkinin içine etti ya bu ntt game insan haklarına şikayet edin bu nttgamei bu nasıl sinir bozucu bi olay ya böyle ,bulduğunuz çözüm bence son derece yanlış bi çözüm başka bi çözüm bulmanız gerekiyodu bence
    Last edited by uufuukk; 10-12-2017 at 02:11 PM.

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by dumanebubekir53 View Post
    NTTGame bu tarz güncellemeler ile size saygım artıyor. Gerçekten sizlere helal olsun. Evinde 8 tane pc bulundurup geçimini bu oyundan sağlamaya çalışan asosyal tayfaya vurduğunuz her darbe de oyuna ve size sevgim artıyor.
    özetlemiş arkadaş. teşekkürler nttgame <3

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by sik_1BfdZP2q View Post
    böyle bir saçmalık olamaz ya o kadar char dizicem diye dc premium çektim yarım saatta 4 tane çöp atıyor gerçekten aklım hayalim durdu ya tamammen kapatsaydınız bu akdar sövmemiş olurdunuz böyle devam ederseniz user kamıcak bilginiz olsun bu oyunu ayakta tutanlar farmcılardır bunuda uynutmayın !!
    Bu oyunu ayakta tutan oyun bilgisi, görgüsü, etik kurallar ve değerlere sahip oyuncuların varlığıdır bilginize.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Açıkçası oyun ekonomisine uzun vadede katkı sağlayabilmesi olası olan bu güncellemeyi ılımlı karşılıyorum.. ve bununla birlikte oyun içerisinde farm lobisi oluşturmak suretiyle oyundaki elit ortamı baltalamaya çalışanlara yönelik olarak bir özlü söz paylaşıyorum: "Bütün slotları kendisinin zannedip negatif hırslarla sadece gb odaklı farm yapmak, ünlü bir yazar olmak için durmadan yazı yazmaya benzer."

Göreceksiniz o farm yapan arkadaşlar oyundan uzaklaşıp cash alımlarında ki düşüş azaldıktan sonra durumu anlarsınız siz bunu anlamıyorsunuz oyun eski oyun değil ! Hemen hemen her bosstan drop alınan o eski Knight değil size czde parası üstün olanlar ne yapıcak biliyor musunuz ? Şurada farmla emek yapıp karekter dizmeye çalışanlar paranın gücünü bir nevi bastıran insanlar artık onuda bastıramayacak Artık 3200 cashe 150 tl verin scsiyle ıvırı zıvırı harcayın bakalım aylık hiç bir şey olmadan 750 tl hiç bir kaynağınız olmadan bakalım insanlar ne yapıcak ? Üstün clanlarlar artık daha çok faydalanıp emekle bir şey yapmaya çalışan arkadaşlar patlak verdi buda çoğu kişinin uzaklaşmasına sebep olucak zengin arkadaşlara sesleniyorum parçalayın şimdi bir birinizi emekle char dizen tayfaya geçmiş olsun herkese iyi oyunlar zenginler bu oyunu oynar gerisi yalan dolan

Banned
    Yetmez devamı gelsin ip sınırlaması şart.

Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Bu olay,emeği ile birşeyler yapmaya çalışanları biraz zorlar.Öte yandan gerekliydide.
    Emeği ile birşey yapmaya çalışanları söyle zorlamaz:

1) Gün içersinde Bdw, Kaos, Jr, Bifrost, Krowaz, Cuma günleri Utc gibi birden fazla etkinlikten elde edilen kazanımlar ile kişi oyun içerisinde kendisine bir ekonomi oluşturur ve yapacağı al sat ile size tecrübelerime dayanarak söylüyorum 10 saat pc başında kastığından çok daha fazla gb'yi kasabilme olasılığı bulunmaktadır.
    2) Farm yapanlar büyük çoğunlu Dc pre alıyorlar, Auto pet alıyorlar, kimisi genie alıyor kimisi extra farklı eşyalar alıyor. Sadece Örnek olarak söylüyorum ben farm yapmayacağım diyen arkadaşlar bu sermayeyi pazar yapmaya harcamış olsalar yine kazançları hiçbir şekilde düşmeyecektir.
    3) Eskisi gibi farm yapamam düşüncesi kimleri etkiler?: 10 tane bilgisayara sahip bir kişiyi etkiler( Kimse sanane istediğim kadar pc ile oynarım demesin gerçek hayatta bile siz haksız rekabet yapacak bir ticari sistem oluşturabiliyor musunuz? cevabınız hayır ise o zaman oyunda ne değişiyor?
    4) 10-15 saat farmla elde edilen gelir belki bir çok kişiye imkansız gibi gözükse bile saniyeler içerisinde pazar yapılarak elde edilebiliyor bunu pazar yapan arkadaşlarımız çok iyi bilirler. Vermiş olduğum örnek çöp slotları için oldukça geçerlidir herkese iyi oyunlar.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by atleticobinboa View Post
    Göreceksiniz o farm yapan arkadaşlar oyundan uzaklaşıp cash alımlarında ki düşüş azaldıktan sonra durumu anlarsınız siz bunu anlamıyorsunuz oyun eski oyun değil ! Hemen hemen her bosstan drop alınan o eski Knight değil size czde parası üstün olanlar ne yapıcak biliyor musunuz ? Şurada farmla emek yapıp karekter dizmeye çalışanlar paranın gücünü bir nevi bastıran insanlar artık onuda bastıramayacak Artık 3200 cashe 150 tl verin scsiyle ıvırı zıvırı harcayın bakalım aylık hiç bir şey olmadan 750 tl hiç bir kaynağınız olmadan bakalım insanlar ne yapıcak ? Üstün clanlarlar artık daha çok faydalanıp emekle bir şey yapmaya çalışan arkadaşlar patlak verdi buda çoğu kişinin uzaklaşmasına sebep olucak zengin arkadaşlara sesleniyorum parçalayın şimdi bir birinizi emekle char dizen tayfaya geçmiş olsun herkese iyi oyunlar zenginler bu oyunu oynar gerisi yalan dolan
    Legal bir şekilde, solo yada parti ile farm yaparak karakterlerine eşya dizmek isteyen oyuncular aynı şekilde problem yaşamadan oyunlarına keyifle devam edeceklerdir.

İsyan etme sebebinizi ufak bir kontrol yaptıktan sonra anlayabiliyorum.