Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

Angry Yeni Hackleme yöntemi dikkat!! Yetkililer...

Bu sefer konu ciddi arkadaşlar bunu yapanlar uzman

Önce otp nize sürekli hata verdiriyorlar sizin defalarca otp nizi yeniden kurmanızı sağlıyorlar sonrasında boşluktan faydalanarak herşeyinizi çalıyorlar. Yetkililerin acil önlem alması gerek ben otp yi kurarken telefonumdan onay konu isterken karakterimin maili değişirken item kilit şifresi değişirken benden cep telefonu onayı neden istemiyor. full pus oyun oynuyorsun itemlerini veya karakterini eniyi seviyeye getirmek için uğraşıyorsun finalde bi kansız çıkıyor benim bile değiştirmekte zorluk çektiğim bilgilerimi adam benden iyi değiştiriyor. Oyun yetkilileri bu gibi doladırıcılara karşı uyarı yapmanın dışında benim güvenliğimi sağlayamıyor mu? benim yaptığım onca yatırım bir hackerın parmaklarının ucunda onun insiyatifinde mi? Benim evdeki bilgisayarım pazartesi savcılığa intikal edecek benim bilgisayarımdan youtube facebook gibi sitelere bile giriş yapılmazken benim bilgilerim nasıl oluyorda hacklenebiliyor ki mailime en songiriş tarihim en az 1 sen önce iken oyunun datalarında mı bir sıkıntı var veya suçlama değil bir varsayım olsa da insanın aklına geliyor oyunun yetkililerinde mi bir sıkıntı var ? Yazık çok yazık suç duyurusunda bulundum ilgili iletiler ve ifadeler verildi bunu yapan şahsın maksimum 2 hafta içinde tespiti kesin çünkü gmail hesabımı çaldı knight online hesabımın güvenliğini bu oyunun yetkilileri koruyamazken, Allahtan google yetkilileri bu konu hakkında duyarsız değil ve çalınan mailin izini sürebiliyorlar. Buradan bir yetkiliden bir yardım istediğimizde ya kızarak şu yasak bu yasak diyor bi sürü yere yönlendirme yapıyor tabi sen bunları yaparken karakterin boşaltılıyor bunu çalan şahıs keyfine bakıyor mağdur olan da karakola buraya ne yapabilirim diye uğraşıyor. Neden? Çünkü senin onca emekle uğraşarak para vererek yatırım yaptığın karakterin onların haksız kazancı ile baltalanıyor.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Muhtemelen bana da musallat oldular yeni formatladım pcyi email şifresini değiştirdim oyun şifresini değiştirmek istiyorum ama otp gene blocklanmış nasıl olduysa gerçekten sinir bozucu bir durum daha dün akşam sıfırladım bu 4 günde 5. kez sıfırlayışım olacak.

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ya soyulacaksam soyulayım lanet olsun ya otp sıfırla diyorum 180 saniye içinde kod gelmedi iptal oldu tekrar sıfırla dedim önceki kod geldi bu kez saymadı cashte kalmadı

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Kabul etmedi olan 15 cashte boşa gitti failed diyor gelen kodu giriyorum.

Junior Member
    Az önce aldığım habere göre bir arkadaşımız daha bu olay yüzünden mağdur olup karakteri hack yemiştir. Yetkilelerin ivedilik ile bu probleme çözüm bulması gerekiyor !!

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bence sıkıntı otpde ağa deli olcam ya.

Junior Member
    Arkadaşım sadece otp olsa iyi oyunun sunduğu tüm güvenlik şifrelerine kadar erişip değiştirebiliyor her kim ise bu karakter yoksunu eğer güvenliğimizi sağlamak adına bunları bize satıyor lakin aldığım halde güvenliğimiz sağlanmıyor. bunu dile getirip yaptırım bekliyoruz gerçi hala bekliyoruz ne yazık ki

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bende çarın epostasına 3 senedir girmiyordum yeni girdim bakalım soyulcaksa soyulur artık o kadar ele geçiriyorlarsa ama formattan sonra değiştirdim email şifresi oyundaki şifremi de değiştirmek istiyorum ama otp şifresi istiyor 17 cash vardı 3 kere sıfırlamayı denedim sıfırlamadı olan cashte boşa gitti belkide oynamam bilemedim görev sıfırlaması gelene kadar.Zaten giremezsem müdavim etkinliği sıfırlanacak girceğimi sanmam daha 17 günde katılmıştım.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Öncelikle hesap bilgileriniz üzerinde herhangi bir değişiklik yapmak istediğiniz her seferde "portal ics" sistemi aktif olduğu sürece sizden her süreçte OTP kodu istemektedir.

Bahsettiğiniz kişilerin siz bir şekilde onlara vermediğiniz sürece, yada bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz yazılımlardan bulaşan bir keylogger olmadığı sürece hesap bilgilerinizi ele geçirme gibi bir imkanları yoktur.

OTP sisteminde genel bir sorun bulunmamakta. Daha önce belirttiğimiz gibi sistemin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için özellikle saat ayarlarınızın hatasız olması gerekmekte. Farklı konularda sadece 2 yada 3 oyuncumuz bu sorunu yaşadığını belirtiyor ve yaptığımız kontrollerde sistemde herhangi bir problem görememekteyiz.

Yardım isteme konusuna gelecek olursak bu ve buna benzer konularda sizi destek ekibine yönlendiriyoruz ve sonraki işlemlerinizi destek biletiniz üzerinden devam ettirmeniz gerekiyor.

Oyun içerisinde aralıksız geçen uyarıyı tekrar hatırlatıyorum; Lütfen oyun içerisinde ve sosyal medya hesaplarımızda "ETKİNLİK" adı altında gönderilen linklere tıklamayın ve www.nttgame.com yada otp.nttgame.com adresleri dışında hiç bir siteye Knight Online hesap bilgileriniz ile giriş yapmayın.

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Öncelikle hesap bilgileriniz üzerinde herhangi bir değişiklik yapmak istediğiniz her seferde "portal ics" sistemi aktif olduğu sürece sizden her süreçte OTP kodu istemektedir.

Bahsettiğiniz kişilerin siz bir şekilde onlara vermediğiniz sürece, yada bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz yazılımlardan bulaşan bir keylogger olmadığı sürece hesap bilgilerinizi ele geçirme gibi bir imkanları yoktur.

OTP sisteminde genel bir sorun bulunmamakta. Daha önce belirttiğimiz gibi sistemin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için özellikle saat ayarlarınızın hatasız olması gerekmekte. Farklı konularda sadece 2 yada 3 oyuncumuz bu sorunu yaşadığını belirtiyor ve yaptığımız kontrollerde sistemde herhangi bir problem görememekteyiz.

Yardım isteme konusuna gelecek olursak bu ve buna benzer konularda sizi destek ekibine yönlendiriyoruz ve sonraki işlemlerinizi destek biletiniz üzerinden devam ettirmeniz gerekiyor.

Oyun içerisinde aralıksız geçen uyarıyı tekrar hatırlatıyorum; Lütfen oyun içerisinde ve sosyal medya hesaplarımızda "ETKİNLİK" adı altında gönderilen linklere tıklamayın ve www.nttgame.com yada otp.nttgame.com adresleri dışında hiç bir siteye Knight Online hesap bilgileriniz ile giriş yapmayın.
    Peki otp kodunu kabul etmiyorsa ne yapacağız 3 kere sıfırladım ve de kabul etmedi.