Results 1 to 9 of 9

premiumun drop arttırma sorusu?

merhaba arkdaşlar. bronze premiumdan tut tüm premiumlar aynı drop oranını mı arttırıyor? dc premiumunda dc flash basmadığını farzettiğimizde hepsi aynı oranda mı drop arttırır? beni aydırnlatırsanız sevinirim herkese iyi oyunlar

Senior Member
    Tam yetkili biri olmayarak söylüyorum. DC prenin tek farklı flashı diye biliyorum

Quote Originally Posted by KahramanXey View Post
    Tam yetkili biri olmayarak söylüyorum. DC prenin tek farklı flashı diye biliyorum
    inşallah öyledir bu ay para kalmadı gold çekerim yada borznz

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by aybek86 View Post
    merhaba arkdaşlar. bronze premiumdan tut tüm premiumlar aynı drop oranını mı arttırıyor? dc premiumunda dc flash basmadığını farzettiğimizde hepsi aynı oranda mı drop arttırır? beni aydırnlatırsanız sevinirim herkese iyi oyunlar
    Dc premiumda da Bronz Premiumda da şu ibare yer alıyor: "item drop rate incrased" yani item düşme oranını arttıracağı yönünde bilgi paylaşılırken Dc premiumda dc flash eşyasının kullanımıyla ilgili extra bir bilgi yer alıyor buda bize şunu gösteriyor ki Dc premiumla dc flash basmak suretiyle diğer premiumlara göre şans faktörünü ciddi oranda arrtırıyor.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Dc premiumda da Bronz Premiumda da şu ibare yer alıyor: "item drop rate incrased" yani item düşme oranını arttıracağı yönünde bilgi paylaşılırken Dc premiumda dc flash eşyasının kullanımıyla ilgili extra bir bilgi yer alıyor buda bize şunu gösteriyor ki Dc premiumla dc flash basmak suretiyle diğer premiumlara göre şans faktörünü ciddi oranda arrtırıyor.
    mesela gold preyle çöp kassam kötümü olurr

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Aynen o şekilde.

Senior Member angelrock's Avatar
    Bunu şu şekilde düşünebilirsiniz: Tarımda daha fazla verim alabilmek için nasıl gübre kullanılıyorsa Gold pre ile Dc premium arasındaki farkı da yani gold preyle olanı gübresiz tarıma benzetebilirsiniz..
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    dc presiz farma hiç girme özellik çöp farmına
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!