Results 1 to 5 of 5

Angry 3 Gündür sürekli 10 kere hatali giriş yapıldi diye Otp bloklanması.

3 gündür sürekli günde 5 6 kere sürekli 5np karşiliginda mecburiyeten yeni otp almaktayim.

3 gun hiçinde acaba hacklandim mi diye 7 kere pc ye format attım.

defalarca yeniden otp istedim telefona ayri pc ye ayrı sürekli np puanlarım boşa gitti..

En sonunda ögrendim ki eğer doru bilgi ise..

Otp sisteminde sorun var dediler..

Ya şu otp siz girişi olanagini açin

yada benim np puanlarımı geri verin haksiz yer format attim yedek almadim tüm birikim foto arşivim giti hiçbir bilgilendirme olmadan yapılan hatalardan dolayi 2 gün de jr yi kaçirdim. giriş yapamadım.

benim hakkım ne olacak şimdi.

Ek olarak http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3hGMeNPnG

Burda yazanlari her gün başka yotube üzerinden görüp yapmama rağmen her seferinde reset otp yaptim 5 np kesintim oldu.

Junior Member
    ++++++

Katılıyorum hocam bugünde Np lerim bitti Durmadan format attım Ama yaptıkları iş bu kadar işte Bende yardımcı olunmasını istiyorum

4 kez bende sıfırladım. ama kod uyuşmuyor...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by pal_ADdHhkrc View Post
    4 kez bende sıfırladım. ama kod uyuşmuyor...
    OTP sisteminde herhangi bir sorun bulunmuyor. Ayarlarınızı yaparak cihazlarınızı senkronize ederseniz sorun yaşamazsınız.
    PC güncellemelerinizi kontrol edin ve varsa eksik güncelleme tamamlayın. Daha sonra AnyOTP Kod Uyuşmazlığı konusundaki adımları uygulayın.

Oyun yüklü ve otp yüklü cihazlarınızın saat dilimi rehber konudaki gibi ve aynı olmalıdır. Aksi takdirde hata almaya devam edebilirsiniz.