Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AngryBird View Post
    buyrun maneste zehir kurian ve atak kuriani 2 farklı şekilde oynayan bir kurian movie ve zehir damageler 750 lerde tanesi( ben 450 diyordum arkadaş 750 lere cıkarmıs ) belki bu arkdaş ile iletisime gecersen sana yardımcı olur

dostum yayın tarihine bak lütfen ya manüpile etmeye mi çalışıyorsun boşluğuna mı geliyor ?

http://forum.nttgame.com/forum/showt...-hakk%C4%B1nda

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    dostum yayın tarihine bak lütfen ya manüpile etmeye mi çalışıyorsun boşluğuna mı geliyor ?

http://forum.nttgame.com/forum/showt...-hakk%C4%B1nda
    orda adam zehir bugu yapmıyor normal damageleri onlar zehir bugundan 2x damage vurusun aynı damageten ustunu yakarak ve defansın yerlerde olur sence o adam ustunu yaksa öyle vs atabilir mi ? tek yer .. orda zehir buglug bir durum yok normal oynuyor adam yayin tarihinden kastın buysa ..
    Last edited by AngryBird; 11-14-2017 at 08:42 AM.
    #Dexterity

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    orda adam zehir bugu yapmıyor normal damageleri onlar zehir bugundan 2x damage vurusun aynı damageten ustunu yakarak ve defansın yerlerde olur sence o adam ustunu yaksa öyle vs atabilir mi ? tek yer .. orda zehir buglug bir durum yok normal oynuyor adam
    Videoda ki kurian zehir kurian oynarken üstü hep yakılı, devil ts yokken tek yiyorsun devil ts basılıyken karakter tek yemiyor ama hayli damage yiyor videodaki gibi. Devil ts bozuluncada 10 dakika boyunca sadece heal yapabilirsin zehirlerin işlemez. Şuan ki halde hiç bi şekilde işlemiyor istersen +10 set giy zehir damage yok. Yaratıklara zaten zehir vuramıyorsun 3-5 gibi komik rakamlarla atılıyor. Atak kuriandada bu arkadaşın damagelerine ulaşmak için eş dost kredi çekmemiz lazım bankadan. Kurian oynuyorum demiştin önceki yorumlarda ama sanırım zehir olarak hiç oynamadın?

Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Videoda ki kurian zehir kurian oynarken üstü hep yakılı, devil ts yokken tek yiyorsun devil ts basılıyken karakter tek yemiyor ama hayli damage yiyor videodaki gibi. Devil ts bozuluncada 10 dakika boyunca sadece heal yapabilirsin zehirlerin işlemez. Şuan ki halde hiç bi şekilde işlemiyor istersen +10 set giy zehir damage yok. Yaratıklara zaten zehir vuramıyorsun 3-5 gibi komik rakamlarla atılıyor. Atak kuriandada bu arkadaşın damagelerine ulaşmak için eş dost kredi çekmemiz lazım bankadan. Kurian oynuyorum demiştin önceki yorumlarda ama sanırım zehir olarak hiç oynamadın?
    kurianin ustu yakılı olsa emin ol o videonun basındaki warrior ona 1 k mi vurur? bu 1.si üstü yanık olsa o warrior ona 4 k dan assa damage vurmaz ki asasları hiç saymıyorum kaldıki dedim gibi ben zehir kurian denemelerimde 450 damagei gordum ve itemsiz halimle bunu 500 600 700 lere cıkarmak kisinin itemlerine kalmış 500 bile vursa cok iyi bir rakam ..
    anlatın şeyleri biliyorum fazlasıyla .. ts olmadan zehir damagein cok az vurur
    yaratıklara zehir az vuruyor bu düzeltilmesi gereken bir şey bencede .
    bana soylermisin peki para harcamadan hangi karakterle iş yapmayı dusunuyorsun ? bu oyun böyle bir oyun zaten. anca 200 lira mage dizersin mage teamlerle 3 party gezerek oynarsın itemsiz baska hiç bir karakterle iş yapmak mumkun değil bu oyunda . suan da neyi savunmaya çalıştığını anlamıyorum alakasız seyler soyluosun ben sana grduklerımı söyluyorum dediğim gibi videoda kurian zehir bugu kullanılmamıs ben gördüklerimi aktariyorum dediğim gibi kisiye ulasıp sorabilirisn ne yaptın nasıl yaptın diye ben sadece sen sordun bir onceki yorumunda diye videoyu attım belki yardımcı olurum sana diye .
    ayrıca bu oyundaki bilgim kac defansla kac damage yiceksin kac vurucaksın gibi en ince ayrıtılarına kadar az cok bilen biriyim onun için söylüyorum ve bu oyunla ilgili her seye fazlasıyla hakimim onun için bu konu hakkındaki soyliceklerım bu kadar iyi günler
    Last edited by AngryBird; 11-14-2017 at 09:00 AM.
    #Dexterity

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    kurianin ustu yakılı olsa emin ol o videonun basındaki warrior ona 1 k mi vurur? bu 1.si üstü yanık olsa o warrior ona 4 k dan assa damage vurmaz ki asasları hiç saymıyorum ki zehir 2x vurur bug olsa .
    anlatın şeyleri biliyorum fazlasıyla .. ts olmadan zehir damagein cok az vurur
    yaratıklara zehir az vuruyor bu düzeltilmesi gereken bir şey bencede .
    bana soylermisin peki para harcamadan hangi karakterle iş yapmayı dusunuyorsun ? bu oyun böyle bir oyun zaten. anca 200 lira mage dizersin mage teamlerle 3 party gezerek oynarsın itemsiz baska hiç bir karakterle iş yapmak mumkun değil bu oyunda . suan da neyi savunmaya çalıştığını anlamıyorum alakasız seyler soyluosun ben sana grduklerımı söyluyorum dediğim gibi videoda kurian zehir bugu kullanılmamıs ben gördüklerimi aktariyorum dediğim gibi kisiye ulasıp sorabilirisn ne yaptın nasıl yaptın diye ben sadece sen sordun bir onceki yorumunda diye videoyu attım belki yardımcı olurum diye sana .
    ayrıca bu oyundaki bilgim kac defansla kac damage yiceksin kac vurucaksın gibi en ince ayrıtılarına kadar az cok bilen biriyim onun için söylüyorum ve bu oyunla ilgili her seye fazlasıyla hakimim onun için bu konu hakkındaki soyliceklerım bu kadar iyi günler
    ya warriorun içini xrayle görüyor musun dostum bu adamın üstü yanık diyorum sana zehir oynarken kendim oynadım kurianın her türünü, bana gelmiş dmg'ten bahsediyorsun. Para harcamadan yanada sorun yok para harcasanda zehir dmg ile bişiler yapamazsın bunu anlatmaya çalışıyoruz derdimiz bu ? Konu hakkında bilgin yoksada ''el videosu ile konuya post girme.'' benimde söyleyeceklerim bu kadar.
    Last edited by UBB883; 11-14-2017 at 09:00 AM.

Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    ya warriorun içini xrayle görüyor musun dostum bu adamın üstü yanık diyorum sana zehir oynarken kendim oynadım kurianın her türünü, bana gelmiş dmg'ten bahsediyorsun. Para harcamadan yanada sorun yok para harcasanda zehir dmg ile bişiler yapamazsın bunu anlatmaya çalışıyoruz derdimiz bu ? Konu hakkında bilgin yoksada ''el videosu ile konuya post girme.'' benimde söyleyeceklerim bu kadar.
    bana yardımcı olun diye söyleniyorsun adama yardımcı olurmu diye video buluyorum senin gibi bi adama zaman harcayip video atıyorum bana laf soyluyor yazık vaktımi senin gibi gereksizlerle ugrasarak harcıyorum anlatacımda daha kime anlatıcam anlayana anlatılır nedesem boş yapcan hadi kendi kucuk dunyanda oynamalar
    #Dexterity

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kurian için stamina olayi kökünden kalkmalı 3 skil vuruyorum 4. skil yok ben ne anladım bu karkaterden

Senior Member 61yattara61's Avatar
    Nickname
    ImPanthera
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ben de şunu söyleyim sana 50-60 milyar harcamadan o Kurian 600-700 vurmaz bu zehir olayından sonra Kurian'ımı pazara çektim pazar çar olarak kullanıyorum damage vurmuyo..

bana yardımcı olun diye söyleniyorsun adama yardımcı olurmu diye video buluyorum senin gibi bi adama zaman harcayip video atıyorum bana laf soyluyor yazık vaktımi senin gibi gereksizlerle ugrasarak harcıyorum anlatacımda daha kime anlatıcam anlayana anlatılır nedesem boş yapcan hadi kendi kucuk dunyanda oynamalar
    Sen Bize Video bulma Gerekirse Kurian Hakkında hiç yazı yazma çünkü boşa yazıyorsun Boş konuşuyorsun bize Yıllar önce çekilmiş videoyu ne diye atıyorsun oynamadığın karakterin dırdırını yapma artık. videodakiler üstünü yakma bugu ile fazla damage atıyordu kurian şimdi o bugu düzelttiler sorun ise diğer buglarını düzeltmemeleri sadece farklı karakterler lehine bişeylerin düzeltilmesi bizi sinirlendiriyor sende bilmediğin konuya atlayarak bizleri daha fazla sinirlendirmeden yorum yapma lütfen. ha birde adam üzerini yakmamış diyorsun adam orda köşeye kurian resmini koyarak o üstünü yakma görüntüsünü köşede kamfle etmiş

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    #dirençirkin