Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40
    Junior Member

Kurian Sorunları

takılarımı ardreamda fll 3 zırhımı fll 9 set elime murky hanguk 9 aldım fll sc mi bastım dedim itemli kurian zehiri iyi vurur ardreamda zırh yakma bugu gittiği için item önemlidir diye düşündüm ardreamda en itemsiz adam kesiyor beni bu nasıl iş adamlara 350 vuruyorum zehirle 2 skill atıyorum stamin bitiyor bi tane uzak zehir atıyorum skiller dolana kadar adamdaki zehir geçiyor ve adamın canı %70 e bile inmiyor bu dediğim adamlar ardreamın en ezikleri 8 chitin set 8 md 9 wb takıları fov 3 ve old takılardan oluşuyor. benim karakter dual roc 3 sos 3 neck 3 dual opal 3 chıtın set 9 murky 9 hanguk 9 dan oluşuyor ve bu adamlar beni rahat kesiyor bu nasıl saçmalıktır ya adam gibi stamini 100 değil 180 200 yapın yada ciddi anlamda çözüm bulun bir sürü bug var hiç dile getirilmiyor kurian oyuncularınıda ciddiye alın artık burda diğer karakterlerin bug u olsaydı düzeltilirdi kurian oyuncusu az diye kimse umursamıyor şu yöneticilerin 1 kere kurian la ardreama girip yada diğer map lere sadece 1 kere pk atmalarını istiyorum o servera göre item dizip bi pk atsınlar ne demek istediğimi anlıcaklar.

Umursayan olmaz ki 6 yıldır yazıyoruz buhar oluyor...

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu sorunlar çoktan vardı hocam umarım düzelir diyoruz ama düzelceğini yakın zamanda sanmıyorum

Artık koreli amcalar ne zaman tamam çocuğum derse o zaman düzeltirler baba ile üvey evlat arasındaki ilişki gibi bunların ya anlatamıyorlar çançinçonlara çançinçonlar bizimkileri oynatıyor istediği gibi

Senior Member
    Kurian karakteri tamamiyle tekrar incelenip oyuncuların önüne koyulmalı... Mesela GM Arkadaşlar kurian vs rogue v.b (59-83 LVL Karakterlerle) denemeler yapıp (eşit itemlerle) nerelerde sıkıntı var çözmeli ve ona göre düzenleme yapılmalı diye düşünüyorum. İyi Çalışmalar...
    Last edited by Eru_iluvatar; 11-01-2017 at 05:49 PM.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Sorunun bildirimini Koreye herhalde yürüyerek iletti diye düşünüyorum ama o şekilde bile 6 seneye çözülmüş olurdu, muhteşem oyuncu yönetim yanıt veriyor. Portunun sorunun başladığı sene okula başlayan adam üniversiteye geçti :d

Last edited by UBB883; 11-01-2017 at 05:49 PM.

Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    Sorunun bildirimini Koreye herhalde yürüyerek iletti diye düşünüyorum ama o şekilde bile 6 seneye çözülmüş olurdu, muhteşem oyuncu yönetim yanıt veriyor. Portunun sorunun başladığı sene okula başlayan adam üniversiteye geçti :d

bize kalsa bütün portu kurian karakteri olan başlıkları güncelleyecez ama sonuca varamıyoruz oyun oynayamayınca bizde foruma dadanıyoruz. herkese laf yetiştirmeye çalışıyoruz sizler gibi siz bize biz size. Ama işte sadece konusuyorsunuz 6 yıl fazla olmadımı sizce ?

Junior Member
    Nickname
    UNDERWORLD
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    60 sıkılı çok failed verıyo takı gorevlerıde hala bugda

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIIVarakVurakIII View Post
    bize kalsa bütün portu kurian karakteri olan başlıkları güncelleyecez ama sonuca varamıyoruz oyun oynayamayınca bizde foruma dadanıyoruz. herkese laf yetiştirmeye çalışıyoruz sizler gibi siz bize biz size. Ama işte sadece konusuyorsunuz 6 yıl fazla olmadımı sizce ?
    Biz laf yetiştirme gibi bir eylemi hiçbir zaman görev edinmedik. Dikkat ederseniz yukarıdaki yorumum da size yapmam gereken bilgilendirmeyi ve forumu yanlış kullandığınız için sorduğum bir soruyu içeriyor.
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post

Aslında hata bildirimleri yapımcı firmaya gayet ayrıntılı ve hızlı yapılıyor da, çözümü içeren yamaların hazırlanması ve oyuna eklenmesi maalesef söylediğiniz gibi bir hayli yavaş.

Ekip içerisinde bizzat bulunan biri olarak durumun bu şekilde olduğunu ancak bu cümlelerle ifade edebiliyorum. Belki bir gün siz de ekipte görev alırsanız, anlatmaya çalıştığım durumu yaşayarak tecrübe edebilirsiniz.
    Last edited by Daeso; 11-02-2017 at 04:18 AM.

Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Biz laf yetiştirme gibi bir eylemi hiçbir zaman görev edinmedik. Dikkat ederseniz yukarıdaki yorumum da size yapmam gereken bilgilendirmeyi ve forumu yanlış kullandığınız için sorduğum bir soruyu içeriyor.

Aslında hata bildirimleri yapımcı firmaya gayet ayrıntılı ve hızlı yapılıyor da, çözümü içeren yamaların hazırlanması ve oyuna eklenmesi maalesef söylediğiniz gibi bir hayli yavaş.

Ekip içerisinde bizzat bulunan biri olarak durumun bu şekilde olduğunu ancak bu cümlelerle ifade edebiliyorum. Belki bir gün siz de ekipte görev alırsanız, anlatmaya çalıştığım durumu yaşayarak tecrübe edebilirsiniz.
    yamaların hazırlanması yavas diyorsunuz hadi tamam da 6 yıldır tamamlanamayan hataları bilgi eksikliğiyle yada beceriksizlik diye nitelendiriyorum. hata listesine bakıldığında nedense hep aralarında diğer karakterlerin sorunları çözüme daha çabuk ulaştırıldığı göze çarpıyor. işinize karışmak gibi olmasın ama oyundaki kurianın eski database si de mi elinizde yok en azından çözüme ulaşana kadar oynanabilecek durumda olsun en azından görevlerini yapabilecek duruma gelsin uzak zehir skilleri 1 damage vuruyor. Kıçı kırık pvp serverlerinde bile bu karakter düzgün bir şeklde çalışıyorken burda birkaç oyuncunun şikayeti üzerine baştan aşağı nerf yemesi yıllar geçmesine rağmen çözüme ulaştırılamaması ne kadar doğru. Size soruyorum bir karakter oynuyorsunuz görev yapcam dersiniz damage vuramaz canavar kesemezssiniz pk çıkcam dersinz dewil buga girer tek yersiniz yani maradon dışına çıktığınızda exp güvenliğiniz yok ne yaparsınız oyunu mu bırakırsınız yoksa bizler gibi sizde sürekli olarak forumda bişeyler yapılsın diye konu mu açarsınız? kalıcı çözüm üretemiyorsanız geçiçi çözüm üretin örnek: bir tane skilin cooldownunu kaldırın en azından seri vurabilsin veya staminayı kaldırın.