Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Senior Member ALT4iR's Avatar
    Nickname
    PatuPaiarehe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    AKYD
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    etkinliği görünce aha dedim güzel bir etkinlik ama tüm sevincim sadece 4 tane serveri görünce gitti diğer serverler yetim mi geçen seferde destan akara manes vardı ?
    Last edited by ALT4iR; 09-29-2017 at 11:41 AM.
    Tanımadığım insanların sözüne itibar etmem, tanıdığım insanların da itibarı kadar sözlerine itibar ederim...

AKYD
    Ardream Koruma ve Yaşatma Derneği

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ALT4iR View Post
    etkinliği görünce aha dedim güzel bir etkinlik ama tüm sevincim sadece 4 tane serveri görünce gitti diğer serverler yetim mi geçen seferde destan akara manes vardı ?
    Genelde sunucular ikiye bölünerek bu tarz etkinlikler yapılmaktadır. Bir sonraki etkinlik diğer sunucular için olacaktır.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Güzel bir etkinlik, merakla bekliyoruz.

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Değerli Şövalyeler,

Eğlenceli ve bol ödüllü Knight Online yayınlarına yenilikler ile devam ediyoruz.

Yarın saat 18:00'da gerçekleştireceğimiz canlı yayında daha önce gerçekleştirmediğimiz yeni bir yayın etkinliğini siz değerli izleyici ve oyuncularımız ile birlikte gerçekleştireceğiz.

Eşya Teslimat Etkinliği

Canlı yayın sırasında aşağıda isimleri yer alan sunuculara giriş yapacak olan GM'ler izleyicilerimizden kendilerine belirli eşyaları getirmelerini isteyecekler ve istenen eşyaları ilk teslim eden şanslı kişiler HP/MP Premium Potion, 30 günlük Lunar Tattoo ve Hellfire Dragon Pet Transformation Scroll ödüllerinin sahibi olacaklar.

Teslim edilmesi için istenecek olan eşyalar belki bir "Ok", belki bir "Acid Potion" olabilir, ya da istenen eşyayı bulmak için canavar öldürmeniz gerekebilir.

Etkinlik Detayları

- İstenen eşyayı GM'lere ilk teslim eden oyuncu ödül almaya hak kazanacak.
    - Etkinliğe katılım oranına göre ödül kazanan oyuncu sayısı sunucularda farklılık gösterebilir.

Etkinlik Sunucuları: Ares, Destan, Akara, Manes
    Etkinlik Saati: 18:00
    Etkinlik Tarihi: 29.09.2017
    Twitch Kanalı: NTT Game Twitch Kanalı

Daha önce benzeri yapılmamış bol ödüllü Teslimat Etkinliği yayınını sakın kaçırmayın, iyi seyirler!

NTT Game | Knight Online Ekibi
    etkinliğe katılmam için sizden mesaj bekliyorum Lütfen gelen kutunuzu kontrol edebilir misiniz?

Senior Member Rhales's Avatar
    Akara Kazananları: CaptainH, DeathWhisperer, HakanBesyo
    Manes Kazananları: Stanis, Assassin, Gegoridel1
    Destan kazananları: CennetulMualla, Miinoushe, CagKebabii, RadofinSerax
    Ares Kazananları: PaulWalkerPRO, :::Vanilla:::, TombalacIsComeBack, HYGIENIA

Etkinliğe katılım gösteren arkadaşlara teşekkür eder, kazanan arkadaşları tebrik ederim. Kazananlar oyuncularımızın ödülleri maksimum 10 gün içerisinde, forum mesaj kutusu üzerinden gönderilecektir.

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Destan kazananları: CennetulMualla, Miinoushe, CagKebabii
    Ares Kazananları: PaulWalkerPRO, :::Vanilla:::, TombalacIsComeBack, PaulWalkerPRO

Etkinliğe katılım gösteren arkadaşlara teşekkür eder, kazanan arkadaşları tebrik ederim. Kazananlar oyuncularımızın ödülleri maksimum 10 gün içerisinde, forum mesaj kutusu üzerinden gönderilecektir.
    manes in kazanını ramshackle olması lazım değil mi? Bones of troll u çekilmişti arkadaşın ,yanındaydım.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Güzel etkinlik oldu umarım tekrarı yapılır yakında

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Destan kazananları: CennetulMualla, Miinoushe, CagKebabii
    Ares Kazananları: PaulWalkerPRO, :::Vanilla:::, TombalacIsComeBack, PaulWalkerPRO

Destan Serverında 4 adet ödül verildi. Benim nickimi yazmamışsınız. RadofinSerax . Ayrıca kendi hesabım ile login olduğumda foruma giriş yapamıyorum sürekli yeniden giriş yap diyor bu nedenle bu üyeliği aldım. Özel mesaj olarak sizlere sorunumu ilettim fakat geri dönüş olmadı. Kazandığım ödülün karakterime letter yada inventorysine koyarak yapmanızı rica ediyorum

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Champion71 View Post
    manes in kazanını ramshackle olması lazım değil mi? Bones of troll u çekilmişti arkadaşın ,yanındaydım.
    Maalesef değil. Kendisi Priest Chitin Shell Helmet+1 eşyasını getirdiğini fakat pazardan çekildiğini söylemişti, böyle olmamış.

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by RadofinSerax View Post
    Destan Serverında 4 adet ödül verildi. Benim nickimi yazmamışsınız. RadofinSerax . Ayrıca kendi hesabım ile login olduğumda foruma giriş yapamıyorum sürekli yeniden giriş yap diyor bu nedenle bu üyeliği aldım. Özel mesaj olarak sizlere sorunumu ilettim fakat geri dönüş olmadı. Kazandığım ödülün karakterime letter yada inventorysine koyarak yapmanızı rica ediyorum
    Letter ya da inventory'nize yüklenmesi mümkün değil ancak oyun içerisinden mesaj ile verebiliriz.

Ödül teslim edileceği zamanı tarafınızla iletişime geçilecektir.