Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Gar_PnhdQUj3 View Post
    + Sizin server gibi köşe bucak +9 +10 item kaynamıyo.
    Dostum ben rosettada 4 aydır oynuyorum şahsen hiç +10 görmedim bazı silahlarda +9 lar olduğu doğru ama o adamlar sebebini anlamadığım bir durumdan ötürü pk ya çıkmıyorlar.sayıları 15 kişi falan.Bu kadarı destanda da var inana bana ben 3 yıl oynadım destanda artık bezdirince server bıraktım.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by Volvocu07 View Post
    Merhaba yeni oyuncuyum yaş 29 akşamları 9 dan 10 dan sonra 12 ye kadar oynayabiliyorum,
    Henüz bi karakter açmadım hangi serverda açmalıyım kararsız kaldım oyundaki çoğu şeyi de bilmiyorum bilgi ve fikir alma açısından da yardımcı olabilecek insanlarla da oynamayı tercih ederim
    Kalabalık olması iyi olur diye düşünüyorum çirn azından party bulmam kolay olur,
    Yardımcı olursanız memnun olurun
    Uzun uzun anlatırdım ama kalabalık açısından değerlendirecek olursak sorunun cevabı Destan'dır. Kalabalığın avantaj veya dezavantaj olması kişiden kişiye göre değişebilir. Exp açısından kalabalıklık düşünüyorsanız buna pek takılmamanızı öneririm çünkü exp clana girdiğinizde düzenli exp kasan oyuncular clanda olacağı için diğer oyuncular sizi pek ilgilendirmeyecektir. Bir sunucunun kalabalık olması durumu çok farklı yorumlara açıktır bu yüzden sunucu değerlendirmesi yaparken en önemli kıstas o sunucunun oturmuş bir sunucu olup olmadığıdır. Bu durumda bizlerin istiktar ve devamına bağlıdır. İyi oyunlar umarım güzel bir başlangıç olur sizin için Destan'ı denemenizi tavsiye ediyorum. Ares, Diez gibi sunucuları düşünmeyin derim genelde deneyimli ve bolca itemli oyuncular olduğu için onlara adapte olabilmek kolay olmayacaktır. Destan her seviyeden oyuncu barındırır her aşamada kendi seviyenize uygun oyuncu ve imkanlar bulma şansınız eski sunuculara göre kat kat fazladır.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

ares nası öneriyorsunuz arkadaşlar. adam +10 alması lazım pvp oldu ares. +9 raum pazrada 5gb hocam sen düşün

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Gar_PnhdQUj3 View Post
    Nereye aynı Destan'da 1.serverda en az 3 katı oyuncu var + Sizin server gibi köşe bucak +9 +10 item kaynamıyo.. Serverda EXP kasma desen var PK desen sizinkinden daha canlı Dropladığın itemler para ediyor.. Rosetta'da kaç tane item para ediyo dropladığınızda merak ediyom..
    Bu arkadaşın forumda iki yazısı var sadece destanı övmeye girmiş bot hesap gibi düşünebilirsin, destan kitlesi böyle balon yani...

Quote Originally Posted by brkmlgc View Post
    +10 itemleri nasıl kendi başına basıcak merak ediyorum ayrıca oyuncu sayısı aynı değil destan 2 katıdır rosettanın resmi sitede de görünüyor zaten servera oyuncu çekmek için yalan yanlış bilgiler vermeyin.
    Kimin oyuncu çekmeye çalıştığı belli, her farklı server söyleyen insanla tartışmaya girmiş... Pazarcı zihniyeti bir yere kadar. Rosettada +7 +8 itemlerle rahat pk atarsın kardeşim. Destanda +10 +9 lar havada uçuşuyor. 7-8 setli insanlarda köle gibi geziyor etrafta... Rosettada çok rahat pk atarsın destanda ezik diye adlandırılan itemler ile. Eski serverlar arasında oyuncular arasında en dengeli server rosettadır item seviyesinde ve bunun altına imzamı atarım. Areste dengelidir ama yüksek seviye item olarak dengedeler yetişmen zor olur.
    Last edited by UBB883; 09-27-2017 at 12:15 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    diez gel kardeşim yardımcı olurum
    çok yakında geriye kalakn tek sw ares diez olucak
    dier swlerde boşuna kürek sallama

yeni server beklemeni öneririm

Junior Member
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    diez gel kardeşim yardımcı olurum
    çok yakında geriye kalakn tek sw ares diez olucak
    dier swlerde boşuna kürek sallama
    Saol kardeşim aklımın kenarında bulunsun

zordan başlamalısın aresten + oyundan tat alabileceğin server ama önerim char kasma işiyle uğraşma 83 char al

Junior Member
    Quote Originally Posted by tur_BK4PWSEw View Post
    zordan başlamalısın aresten + oyundan tat alabileceğin server ama önerim char kasma işiyle uğraşma 83 char al
    Char satın alma işine güvenemiyorum

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad