Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SabineLisicki View Post
    Partyime WR Yi kolay kesmek için asas aldıgımda 70 lwl çöp stafflı mageler , partyi begenmeyip cıkıyorlar sonrada sonuç ortada server başında 20 asas giriyorsa artık 3 5 asas giriyor.Server basında 10 warrior giriyorsa artık hiç girmiyor.Bu konuda yaptırımdan çok sistem degişmeli.

Levele göre kutu verilebilir juraidde oldugu gibi 83 lwle kasmış warriorun WR yi tanklayıp kesip Yesil kutu alması, 65 70 lwl scorpiondan düşen stafflı magelerin mavi kutu alması hiç adil degil.
    senin dediklerinde dogru ama o konu başka bi dünya. Bizim konuştugumuz konu mevcut düzendeki sabotajcılar ve dragon bugunu kullananlar. ft kazanamaz olduk

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Ben ve arkadaşlarım Ft ye girdiğimizde direk baltalama üzerine oynuyoruz.Magelerin mavi kutu almasından bıktık usandık elimizden geleni yapıyoruz.Düzen değişmeli.70 lv wormun bossundan çıkan saçma sapan stafflı mageler ts basıp expi toplayıp blue alırken diğer joblar green alıyor.Aslında bu duruma pek de şaşırmıyorum sonuçta oynadığımız oyun knight online olup hiç bir zaman adaletli olmamıştır.Düzeni değiştirmek için illa kötü şeyler yapmak gerekiyor.(Tecrübeyle sabittir.)

Senior Member
    Quote Originally Posted by SabineLisicki View Post
    Wolcanice var olan skilli vurmak ban sebebi olamaz herhalde ? 83 lwl warriorların asasların yerine 65 70 lwl mageleri partylere alıyorlar sonra WR kesilmedi diye aglıyorlar.Priest basic skillindeki zehir engellendiyse mage zehirleride engellenebilir ama ban atılamaz.Ban atılabilicek tek şey dragon basılmasıdır.Bug kullanımına girmektedir bug'un çözümüde yapımcıya aittir oyunculara değil yıllardır göz ardı edilen kolay fixlenebilicek bir bug.
    dedigine kesinlikle katiliyorum . ayrica ft de dragon cikartmanin mukemmel bir + si yada - si yok. nasil ki rogulerin smoke screen skilini maradon lfc emc gibi yerlerde kaldirilabiliyorsa magenin dragon skillininde ft den kaldirilmasi cok zor olmamasi gerek.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Gm ekibinden biri gerekli açıklamayı yaparsa sevinirim.Günlük düzenli olarak forgetten temple etkinliğine katılan bir oyuncu olarak.
    Uzaktan Nova attırma olayını fazla önemsemiyorum bi şekilde idare edilebilir
    Fakat 34 geçe forgetten temple etkinliği bitmek üzereyken Mageler Dragon çıkarttığında onuda forgetten yaratığı sayıyor ve yaratık ölmedi diyip kaybettiriyor oyun bize. Ya Forgetten templede guard summon u yaratık olarak saymasın yada kapatın hiç çıkmasın. Teşekkürler.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    pus almasan kimse salllamaz para yavrucum para sen onların gözünde hiçsin

Senior Member
    Bence Bu Aralar Gm Lerde Genel Bir Problem Var İlgilenemiyorlar. Yada İlgilenmek İstemiyorlar. Cr Konusu Bundan 2 Gün Önce 103 İken Şuanda 220 Leri Geçti 2 Gündür Oto minorle Adam Ardreamda Full İtem ÇArla Oynuyor Ve Tüm Serveri Bezdirdi Canlanan ARdream Tekrar Biticek Bu eleman Yüzünden Millet Bu Elemanı Görünce Pk Gelmemeye Başladı 2 Gün Önce Reportladım Ama Bakılmıyor Cuma Günü Açtıgım 4 Konuya 1 Saat İçinde Bakılırken Şimdi Hiç Bakılmıyor.

Benim Anlamadıgım Olay Şu Gm Arkadaşlar Cr Ye Bakmıyorsunuz Sonra İnsanlar cr Konuma Bilmem Kaç Gün Sonra Bakılmadı Diye Konu Açınca Kaldırıyorsunuz.
    2 Gündür Cr de Tek Konuya bile Bakılmadı Cr Deki Konuları Biriktiriyorsunuz Sonra Oyunculara Aradan 5-6 Gün Geçince Vay Efendim Çok Yogunluk VAr Diyorsunuz e 2 Gün BAkmazsanız Hiç Girip Tabikide Yogunluk Olacak.

Neyse Reis Gine İçimizde Tutalım Muhtemelen Yorum Silinir. Forumda Kalın Harfle Yazmak Gereksiz Görülüyor Madem Gereksiz Niye o Kalın Harf Zımbırtısı Oraya Konuldu Forum Amacından İyice Sapıyor Yada Saptırmalar OluyorBende Useri Bekletip Desteklemediginiz İçin Sizlere Teşekkür Ediyoruz. Sw De Ardream Canlandı Derken 1 TAne Eleman Yüzünden Tüm ARdream Userleri Bırakmanın eşigine Geldi Eger birisi İlgilenmezse
    Last edited by LoveHAAAN; 09-26-2017 at 04:00 PM.

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Ben ve arkadaşlarım Ft ye girdiğimizde direk baltalama üzerine oynuyoruz.Magelerin mavi kutu almasından bıktık usandık elimizden geleni yapıyoruz.Düzen değişmeli.70 lv wormun bossundan çıkan saçma sapan stafflı mageler ts basıp expi toplayıp blue alırken diğer joblar green alıyor.Aslında bu duruma pek de şaşırmıyorum sonuçta oynadığımız oyun knight online olup hiç bir zaman adaletli olmamıştır.Düzeni değiştirmek için illa kötü şeyler yapmak gerekiyor.(Tecrübeyle sabittir.)
    Sanirim forum içi yeterli kanıt var burda? Modreator arkadaşlar agziyla itiraf ediyorlar? @Rhales

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PerfectGame View Post
    Gm ekibinden biri gerekli açıklamayı yaparsa sevinirim.Günlük düzenli olarak forgetten temple etkinliğine katılan bir oyuncu olarak.
    Uzaktan Nova attırma olayını fazla önemsemiyorum bi şekilde idare edilebilir
    Fakat 34 geçe forgetten temple etkinliği bitmek üzereyken Mageler Dragon çıkarttığında onuda forgetten yaratığı sayıyor ve yaratık ölmedi diyip kaybettiriyor oyun bize. Ya Forgetten templede guard summon u yaratık olarak saymasın yada kapatın hiç çıkmasın. Teşekkürler.
    hocam dragon konusunda oldugu kadar, Uzaktan novalatmakta hatali ve buglu. normalde o novanın o zehir attırana vurması gerek altındakilere degil. Tek çözüm vrye zehir dmg işlememesi.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Uzaktan atak yapmak ban sebebi değildir.Sebepsiz ban atılmış olur.VR ye sonuçta uzaktan da atak yapılıyor değil mi ? Öyle bir anlatıyorsun ki sanki oyunun açığını kullanmışız da millete zarar vermişiz gibi.Ayrıca 83 mageye sahip değilim haliyle dragon çıkarmak gibi bir lüksüm yok.
    Bilmiyorsan öğren vr ye uzaktan atak yapılıyor.Bedeli de nova atması.Senin dediğine göre vr nin nova atmasına sebep olduğum için ban yemeliyim haha.Mgame koymuş bunu oyuna bizde uzaktan kesmeye çalışıyoruz.Ölmemek istiyorsan 70 lv worm stafflı mageyle gelmekten vazgeç.
    Bu arada günlük camel paran çıkmadı herhalde sakin ol ekrandan çıkacak gibi halin var.
    Last edited by IBlackWicked; 10-12-2017 at 08:43 PM.

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    ya sen nasil bi kişiliksin ? resmi ntt forumunda kalkmıssın Ftyi baltalama üzerine oynuyoruz diyorsun, Bu nedir? game disturbutingdir ??? şimdide kalkmıssın uzaktan vurmak suc degil diyorsun, Bedelide nova atmasi diyorsun. 70 lvl okcu en yuksek rangeden veya mage 18 veya full zehir çalişinca vr onları koşturur rangesi yetmez altındakilere nova atar bunuda cok iyi biliyorsun ki böyle bi yorum yapmıssın.... Ntt forumunda bile kolayca bunu yazıyor olman neyin nesi?? Cheats reporta atiyorum kardeşi burasi frmtr degil..