Results 1 to 6 of 6

1 IP'den kaç pc ile oyuna giriş yapılabilir?

Merhaba arkadaşlar,

Forumda çok araştırdım ama net bir cevaba ulaşamadım. Konuyu net olarak bilen biri yardım edebilir mi?

Biz 6 arkadaş aynı üniversiteyi kazandık, gideceğimiz yerde oyuna devam edeceğiz. Tabi 1 IP'den 2.3.4. charların veya hepsinin ban yemesi, hapise atılması gibi durumlar söz konusu.

Bütün charlar premiumlu. Evde tek internet(1 IP) var. Ban veya hapis yer miyiz? Oyun kuralları neye ne kadar müsaade ediyor?

Şimdiden teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by mki_qFzd24hP View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Forumda çok araştırdım ama net bir cevaba ulaşamadım. Konuyu net olarak bilen biri yardım edebilir mi?

Biz 6 arkadaş aynı üniversiteyi kazandık, gideceğimiz yerde oyuna devam edeceğiz. Tabi 1 IP'den 2.3.4. charların veya hepsinin ban yemesi, hapise atılması gibi durumlar söz konusu.

Bütün charlar premiumlu. Evde tek internet(1 IP) var. Ban veya hapis yer miyiz? Oyun kuralları neye ne kadar müsaade ediyor?

Şimdiden teşekkür ederim.
    Premium olduğu sürece sınırlama yok ,

Premiumsuz 2 acc diye biliyorum ...

Quote Originally Posted by gob_8LmX7h2l View Post
    Premium olduğu sürece sınırlama yok ,

Premiumsuz 2 acc diye biliyorum ...
    Bende öyle düşünüyorum ama yönetici arkadaşlardan teyid alabilirsem.

Banned
    Nickname
    JustOGZ
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Premiumlu olduğu sürece istediğin kadar karakter sokabilirsin, kesin bilgidir kardeşim. Herhangi bir arkadaşının illegal bir olaya bulaşması durumunda bütün hesaplar ceza alabilir, onun haricinde herhangi bir cezalandırma durumu olmaz.

Quote Originally Posted by JustOGZ View Post
    Premiumlu olduğu sürece istediğin kadar karakter sokabilirsin, kesin bilgidir kardeşim. Herhangi bir arkadaşının illegal bir olaya bulaşması durumunda bütün hesaplar ceza alabilir, onun haricinde herhangi bir cezalandırma durumu olmaz.
    Teşekkürler dostum.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İlgili açıklamaya Aynı IP üzerinden giriş ile ilgili düzenleme konusu üzerinden ulaşabilirsiniz.