Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

JR sırasında merdiven çıkamama!!

PC yenilediğimden beri BOS ların olduğu alana çıkamıyorum. Her geçen gün çıkamayanların sayısı da artmakta(Sebep ekran kartının yüksek seviye olması) diğer merdivenler gibi rampa şeklinde olsa da gömülmesek içeriye.

Junior Member
    Selam, Evet nedense bilgisayarımı yükselttiğimden beri bendede hata vardı F10 Options Graphics orda bir seçenek var karakteriniz takılırsa basın diye böyle yenileme işraeti var ona 3-4 here basıp aynı anda save settings diyince çıkabiliyorum ben. Ama bunu yapmak bile eziyet sırf jr değil mesela bahçe farmı yapılan yere çıkarkende öyle karşı ırktan kaçıyorum veya kovalıyorum o merdivenden geçiyor ben geçemiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by wetNow View Post
    Selam, Evet nedense bilgisayarımı yükselttiğimden beri bendede hata vardı F10 Options Graphics orda bir seçenek var karakteriniz takılırsa basın diye böyle yenileme işraeti var ona 3-4 here basıp aynı anda save settings diyince çıkabiliyorum ben. Ama bunu yapmak bile eziyet sırf jr değil mesela bahçe farmı yapılan yere çıkarkende öyle karşı ırktan kaçıyorum veya kovalıyorum o merdivenden geçiyor ben geçemiyorum.
    O butona basması yeni interface f10 da daha da zor oldu. Ayrıca oraya merdivenden yukarı çıkmadan önce basıp basıp çıkmak gerekiyor. Merdivene ya da platforma ayaklarının gömüldüğünde ya sizi mage çekecek ya da town atmak zorunda kalıyorsunuz. Aynı durum CZ deki exp kasma yani 60 60 80 görevi yapılan mekanın giriş çıkış merdivenlerinde, bifteki o guard towerlı köprünün merdivenlerinde , utcnin o uzun köprülü alandaki merdivenlerinde ,bir sürü yerde daha mevcut. Oyunun grafik dokularını iyileştirme patchi geldiğinde sevindiydik bu da düzelir diye ama malesef daha da kötü oldu. Oyunun grafiklerine ciddi el atılması gerekiyor yanlız bu durum da daha çok Nvidia serisi ekran kartlarında oluyor.

Senior Member
    Evet doğru bahsettiğiniz yerlerde de var, ben 2 senedir çekiyorum bu ızdırabı. Önce T ye bas geri geri çık falan dediler olmadı koca adam olmusun T yemi basamıyon dediler. O dediğiniz f10 bazen işe yarıyor bazen yaramıyordu zaten meşakatli bir iş bende yapmayı bıraktım,

Artık jrlerde çıkamayanlar çoğalmaya başladı düzeltilse iyi olur moradonda bile takılma olmadan çıkıyorken 4 basamaklı yerden çıkamıyoruz
    En kötü olanı 5-6 bin liralık pc var meridven cıkamıyor::d

Jr de merdiven çıkamıyoruz. video alıp CR bölümüne mi atmalıyız.

Banned
    Yürüyen merdiven yapılsın

Member altinparmak's Avatar
    Nickname
    GreatGamer
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    PoweredByRw
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ben bu sorun karşisinda option dan grafik kismini save liyorum frama düşünce merdvenden çikiyor malesef nttgame oyunculari çözüm bulmaya zorluyor
    DAHA GÜZEL BİR OYUN İÇİN HERKESİN HAK VE DÜŞÜNCELERİNE SAYGI GÖSTERELİM...

Senior Member
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Yürüyen merdiven yapılsın

Bu konuyla alakalı bir çalışma olacak mı. Girilen jrler de 8 kişiden en az 3-4 kişisi çıkamıyor bu sorunu 2 yıldır yaşıyoruz. 8 kişi de çıkamayınca mı çözüme kavuşturacaksınız.
    Bir sorun listeniz varsa eğer bunu da eklemenizi rica ederiz.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Madem düzeltmiyorsunuz bu sorunu merdiveni kaldırın bari. Yaratıklar düz zeminde ortada dursun...