Page 5 of 25 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 247
    Eşyaların ''L'' de 1 hafta kalması ve alınmazsa silinmesi,
    Son ödülden 1 hafta geçene kadar, yeni server gelmeyeceğini ve gelmemesi gerektiğini çok belirginleştiriyor.

Yani yeni server bekleyen arkadaşlar varsa,
    En az 1 ay kafaları rahat bir şekilde mevcut sunuculara başlayarak, ortam oluşturup oyunu oynayabilir.
    Umarız ki daha da uzun sürer yeni bir sunucu açmaları !

Junior Member
    Evet charıma senelerdir giriş yapmıyordum. Chara girdim Ares de 58YIKILMAZ58 nickli char hapisteydi. Benim ana charım ise Diez de. Diez de ki ISYANIM nickli yan charıma giriş yapabiliyordum. Oda hapisteydi. Anlayacağınız Hem Ares de hapiste olan chara giriş yapabiliyordum hemde Diez de olan chara. Benim oynadığım char diez de olduğu için diezde ki charımı hapisten çıkardım.Çünkü ek olarak mana da almam gerekiyordu. En azından diezdekini çıkartayım da kullanırım dedim. Ana charıma girmek için relog attığım da benden Ares de ki charımı da hapisten çıkarmamı istedi. Araştırma yaptığım zaman charımın bug da olduğunu öğrendim. Bi cevap verseniz artık bu duruma. Ticketta attım. En azından bi yetkili durumla alakalı bir yorum yapsa (ticket at demekten başka ) .

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by studiocem View Post
    Evet charıma senelerdir giriş yapmıyordum. Chara girdim Ares de 58YIKILMAZ58 nickli char hapisteydi. Benim ana charım ise Diez de. Diez de ki ISYANIM nickli yan charıma giriş yapabiliyordum. Oda hapisteydi. Anlayacağınız Hem Ares de hapiste olan chara giriş yapabiliyordum hemde Diez de olan chara. Benim oynadığım char diez de olduğu için diezde ki charımı hapisten çıkardım.Çünkü ek olarak mana da almam gerekiyordu. En azından diezdekini çıkartayım da kullanırım dedim. Ana charıma girmek için relog attığım da benden Ares de ki charımı da hapisten çıkarmamı istedi. Araştırma yaptığım zaman charımın bug da olduğunu öğrendim. Bi cevap verseniz artık bu duruma. Ticketta attım. En azından bi yetkili durumla alakalı bir yorum yapsa (ticket at demekten başka ) .
    Bilet gönderdiyseniz gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza cevap verilecektir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Bilet gönderdiyseniz gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza cevap verilecektir.
    Yazdığım yazıyı okumadan cevapladınız sanırım. En son dedım ticket at demekten başka bir cevap bekliyorum. Ticket 2 gün önce gönderildi. Benim merak ettiğim konu bu bug sadece benim başıma mı geldi ? Çözümü var mı ? Ares de ki char hapisten çıkartıldığı taktir de char normale dönecek mi ? Bakın yıllardır oynamasam da oyun hakkın da her türlü detayı bilen biriyim. 2005 ten kalma charımın IDsini Mailini Itemlerini bile sayabilirim size. (Oyun Güncelleme Hatası verdiği için şifre yollanmıyor mailine ticket atıldı cevap yok ) her neyse 1 Accounta 1 char hapise düşer. Ve sen o accountta ki hiç bir server da hiç bir charına giriş yapamazsın hapise düşen char dışın da. Ben 2 chara giriş yapabiliyordum. Bir nevi buga girmiş accountum. Ben şunun cevabını arıyorum ; Diğer hapiste ki char çıkarıldığın da düzelecek mi ? Düzelmeme ihtimali var mı ? Sonuçta ben 1200 cashi çekip charı hapisten çıkardım. Nerden bilebilirdim böyle bi buga girdiğini charın. Lütfen bana düzgün bir cevap verin. 1200 cash daha çekip aresde ki charı da hapisten çıkarıp denemek istemiyorum. Ya bu sefer de şu serverda ki charı hapisten cıkarıp öyle giriş yapabilirsin derse ? Olan benım 2400 cashime olur. Özet olarak bunun bir çözümü var mı yok mu .

Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhaba brkmlgc, Müdavim Şövalyeler Etkinliği ödülleri de takas edilemeyecek olacak.
    HAHAHAH şaka mısınız siz ya bu ödüller nedir ben bakın her gün oyuna giriyorum yani bu verdiğiniz İNANILMAZ ÖTESİ GÜZEL Mİ GÜZEL VERDİĞİNİZ ÖDÜLLERİ almak için 212341234134 saat sonra siteye girip de almaya tenezzül bile etmem ayıptır ya o kadar para harcıyoruz zaman harcıyoruz verdikleri ödüllere bak dalga geçer gibi +6 ay girmeyenler böle bir event olduğunu olduğunu nereden bilecek o oyuncuları zaten kaybetmişsiniz onlara +10 item +5 takı falan verin az verimişsiniz 15 günlük war pre falan , böle saçma sapan ödüller vererek (günlük)elinizdekini de kaybedeceksiniz komedisiniz müthiş ödüller ayakta alkışlıyorum sizi ey yetkililer.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cizbuum26 View Post
    Nasıl bir event anlamadım ekleseniz veya eklemezseniz hiç bir fark yok gibi 83/5 charlarımız zaten verdiğiniz şeyler çer çöp
    1.ve 3. gün ödüllerini çöpe atıcam
    Ms çöp her hangi hayvan dan veya achive de olan şeyler
    5 er adet ağaç sc ihityacı olana bende verebilirim
    3 gün süren chaos kanadı 3 gün chaos girin 3 gün kullanın hiç bir etkisi yok
    15. ve 21. ödüller efsane zaten 83/5 %100 charı reb 6 basıp kesin kullanırım.
    Auto loot hele çok lazım olucak yaratık keserken 200 tane potuda 5dk kullanırım iyi olur.

Eventte işe yarayabilen ödül sayısı sadece 3 adet 1magic bag 2 war emblem 3 wing of neop

Diğer eşyalar kesinlikle pk atan usere hiç bir artısı yoktur oyuncular için daha iyi etkinlikler getirilmeli.

Biz foruma yeni etkinlik var denilince bir hevesle giriyoruz bunlar artık eskidi 5 yıldır sürekli kendini tekrarlayan etkinlikler daha işe yarar daha dikkat çekici bizi oyuna girerken heyecanlandıracak şeylere ihtiyacımız var.
    Teşekkürler iyi çalışmalar.
    Bu arkadaş haksız sayılmaz.

Aktif oyuncular bunlara mı laik görüldü
    Pus indirimi yapmanız konusunda bı fikriniz yokmu

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation

30 Gün Gireceksin Bu Hediyeleri Alacaksın İlginç.

10+ Yıl Geçmiş Oyun 1 Switch Premium Verir 30 Gün Giren Adama.

60+ Gün Girmeyip Returnee Supply Coupon Alsam Daha Karlı Çıkarım

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Aklıma şu video geldi konuyu okuyunca.
    https://www.youtube.com/watch?v=sBkZRMljsg0

Senior Member
    benim anlamadığım normalde 2 ay giriş yapmayınca verilen Returnee supply coupon ödülü kaldırıldı mı? yoksa etkinlik dışında devam mı ediyor? ayrıca oyuna giriş yapmayan hesaplar için verilen süre zarfı çok uzun yarı yarıya düşürülmesi lazım. 30 gün boyunca aktif oyunculara gelecek eşyalar ise gülünç maalesef. umarım daha düzgün bir düzenleme ile daha iyi bir etkinlik olur.

Tags for this Thread