Results 1 to 9 of 9
    Senior Member style022's Avatar

Jr de a.f.k oyuncular

baslıktada belirttiğim gibi jr girişinde a.f.k bırakan carlar oluyor kısa videolar alıp gönderiyoruz denk gelenleri bunların bir kısmı 2 pc uzerinden car sokan oyunculardır peki bunlara uygulanacak işlem nedir ve en kısa surede görulecekmi bunlara işlem merek ettim konu actım bir modaretor cevp verirse sevinirim...

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Oyuncuları rahatsız etmenin ilk suçu 7 günden başlamaktadır. Tekrarında 15 gün ve süresiz olarak hesapları kapatılabilir. Lakin;

Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.

17 - Disturbing Gameplay oyuncular yaratıklarla iletişim halindeyken trade atma, slotta bulunan yaratıkları gezdirme, etkinlikler sırasında call v.b yetenekler kullanılarak hediyelerin sırasının kaydırılması, etkinlikler sırasında AFK kalınması v.b tutumların hepsini kapsamaktadır.

Ban Politikası

Senior Member style022's Avatar
    beninmde anlatmak istediğim tamda buydu dediğim gibi bazı oyuncular 2 pc uzerinden oyuncu sokuyor bu aksamki jr de priest karakteriydi basından sonuna kadar a.f.k oldugu icin sagolsun kaybettik oyuncular tek tek oyundan cıktı ve dogal olarak bende cıktım umarım cr attıgımız videolara cvp verilir öyle konu silinir

Banned
    Quote Originally Posted by style022 View Post
    beninmde anlatmak istediğim tamda buydu dediğim gibi bazı oyuncular 2 pc uzerinden oyuncu sokuyor bu aksamki jr de priest karakteriydi basından sonuna kadar a.f.k oldugu icin sagolsun kaybettik oyuncular tek tek oyundan cıktı ve dogal olarak bende cıktım umarım cr attıgımız videolara cvp verilir öyle konu silinir
    Keşke 2 yapsalar bazıları daha fazla sırf bu yüzden oyundan soğudum yeni server açılıyor slotlarda genie TLciler hepside çoklu pc başka türlü slotu tutamıyorsun zaten geliyor ks diğer karakterleriyle. Pazar desen aynı jr desen yine oradalar.

Malesef onlar için engelleme olmadıkça oyunu işgal edip diğer oyuncuların oynamalarına engel olamaya devam edecekler.

Zamanla bir şeyler yapıldı ama şuanki durum yetersiz kalıyor onlar yüzünden bir çok oyuncu ne pazar yapabiliyor ne jr kazandığı değeri oluyor ne genie slotu bulabiliyor.

Her açılan yeni server daha fazla bu TLciler işgal ediyor gb düşüyor onlar gidiyor oyuna aşırı item gb giriyor diğer oyuncular bu kişiler yüzünden serverta tutunamıyor sonra server birleşip duruyor.

Genie olan, Pazar tutulan, Jr afk ödül kazanan bir sistem oldukça premiumlu oyunculara ciddi ip sınırı şart.
    Last edited by IRsc; 09-19-2017 at 09:32 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Keşke 2 yapsalar bazıları daha fazla sırf bu yüzden oyundan soğudum yeni server açılıyor slotlarda genie TLciler hepside çoklu pc başka türlü slotu tutamıyorsun zaten geliyor ks diğer karakterleriyle. Pazar desen aynı jr desen yine oradalar.

Malesef onlar için engelleme olmadıkça oyunu işgal edip diğer oyuncuların oynamalarına engel olamaya devam edecekler.

Zamanla bir şeyler yapıldı ama şuanki durum yetersiz kalıyor onlar yüzünden bir çok oyuncu ne pazar yapabiliyor ne jr kazandığı değeri oluyor ne genie slotu bulabiliyor.

Her açılan yeni server daha fazla bu TLciler işgal ediyor gb düşüyor onlar gidiyor oyuna aşırı item gb giriyor diğer oyuncular bu kişiler yüzünden serverta tutunamıyor sonra server birleşip duruyor.

Genie olan, Pazar tutulan, Jr afk ödül kazanan bir sistem oldukça premiumlu oyunculara ciddi ip sınırı şart.
    aynen dediğin gibi jr ye 8 tane char sokan bile var çoğuda a.f.k charlarının ve pazardada pazar tutuyorlar. örneğin uniqde, artı 6 ve 7 high class pazarında, artı 0 uniq pazarında vs.. vs.. bunlara çözüm bulmazlarsa yakında oyuncu kalmıcak veya kalsada çok çok az kalıcak. çünkü böyle kansızlar diğer oynamaya çalışan veya hakkıyla pazar yapmaya çalışan oyuncuların oynamalarına müsade etmiyorlar bunun sonucundada bırakan çok fazla insan gördüm bu oyunu hiç biriside geri dönmüceğni söylediler

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu can yakan olayın çözümünün şöyle olabileceğini düşünüyorum. Başka oyunlarda denk gelmişti çok da beğendiğim bir yöntem. Takım arasında oylama başlatıp afg oyuncuyu party den atılabilir o anda ve party dışındaki oyuncuya etkinlik den bir şey kazanmaması sağlanılırsa çözüm olabilir diye düşünüyorum. Bu olayı kötüye kullanımı en az şekilde böyle çözülür .

Senior Member
    Nickname
    EINSZETTDAPURPLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BloodReligion
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Umarım bir çözümü olur, jr giriyoruz karus tarafında bir zat ne zaman denk gelse afq kalıyor, sıra kendine gelince aşağı iniyor, deva vakti aşağı inip bi sağ sol gezip silvery gem alıp çıkıyor.

Banned
    Quote Originally Posted by EINSZETT25 View Post
    Umarım bir çözümü olur, jr giriyoruz karus tarafında bir zat ne zaman denk gelse afq kalıyor, sıra kendine gelince aşağı iniyor, deva vakti aşağı inip bi sağ sol gezip silvery gem alıp çıkıyor.
    O adam çok sayıda karakter yönetiyordur genelde gem sırası gelince haraket ederler

Senior Member
    kardeşim jr de afk kalanı jr otomatik atma sistemi olsa moradona bu iş çözülür. tabi iki afk olsa otomatik sistem atsa jr den bu iki afk yı bu seferde parti az kişi kalır. parti net 6 kişi kalır buda ciddi problem demektir. en güzeli şudur : afk kalan oyuncuyu sistem otomatik atıcak jr den moradona ve yerine jr ye tıkladığı halde giremeyip bekliyenleri alıcak sırayla bu sistem olursa oyun çok ileri bir adım atar